10611
  • zulur
    #4055
    Ezt már tényleg nem hiszem el. Azt hittem, h rosszul látok amikor ezt a szardobálást néztem tegnap....mára meg egyenesen fostalicskák harcává kerekedett az egész.
    Szerintem kicsit stresszesek egyesek amiért nem megy a game...Jó ötlet: tessék kicsapni&máris nem lesztek ingerültek annyira...
    Komolyra fordítva a szót, az egyetlen működőképes megoldás MÉG MINDIG A KÜLSŐ USB-S MEGHAJTÓRÓL VALÓ INDÍTÁS! ( Mellesleg ezért van a header-ben a felhívás... ) Ezzel megkímélnénk magunkat a sok szar visszaolvasásától...úgyis 50filléres vita az egész...

    Az egyetlen út a következő (és mással nem is érdemes szenvedni):

    1. Letöltöd a Splinter_Cell_Chaos_Theory_PCMulti_By_Snake-et.
    2. Átvezed a DVD image-t "SCCT"-re és az eredeti .mds-t kicséréljük a Snake crack-ben található SCCT.mds-sel
    3. Alcoholban ezt mountold be és
    4. Kiírod a legújabb verzióval (rpms emuláció bekapcsolásával)lehetőleg minél lassabb sebeséggel.
    5. Feltelepíted a játékot. ( érdemes előtte egy teljeskörű Registry pucolást csinálni )
    6. Biosban ( vagy power kábel kihúzásával ) letiltod az összes belső(internal) CD/DVD meghajtót ( NE HASZNÁLJ STARFUCK-OT, SE SF NIGHTMARE-T ) ( és ha nem muszáj, akkor a daemon tool se legyen engedélyezve, ugyanígy az alcohol )
    7. Reboot
    8. Kíírt DVD-t ( javaslom újraírhatóra kiégetni ) be a KÜLSŐ/USB-S MEGHAJTÓBA ( CÉLSZERŰEN USB-S DVD-ROM-ba )
    9. Key-t megadod ( itt a legelső keringő kódot használd )
    10. Play

    Remélem nektek is menni fog.

    amúgy meg DESTROY
  • Adam II
    #4054
    Egyik játék sem ér 12 rugót. Ez abból is látszik ,hogy pár héten belül rohamosan csökkeni kezd az áruk akármilyen király játékok.
  • Sland
    #4053
    Azé mondom... DE Ebayről lehet olcsóbban szerezni eredeti játékokat amik még egész újak. Csak ha a a postaköltséget is rászámolod akkor kb ugyan ott vagy
  • Maxtreme
    #4052
    1ébként tényleg nem ér 12 rugót. Főleg a magyarországi átlagkeresethez viszonyítva.
  • Maxtreme
    #4051
    Utánna pedig ott a multi, ha valakinek ilyen vágyai vannak :)
  • Sland
    #4050
    Az is egy ész aki megveszi 12 rugóért... kb 1 hét alatt végig lehet tolni ha nagyon bénázik valaki az meg nem ér meg annyit. De mondjuk jó játék, tetszik, A demóval is lehet szórakozni. nekem mondjuk csak 2 eredeti játékom van : UG2 GTA Vc és majd a san Andreas lesz de az nekem megéri...
  • Maxtreme
    #4049
    örülök neki :)
  • Adam II
    #4048
    Naz ezzel egyetértünk :////
  • Maxtreme
    #4047
    Amivel nem tudunk játszani, arról elég nehéz beszélni :)
    Gondolom itt nem sok ember vette meg. (persze 1-2 biztos, de az a duma helyett inkágb küdi a gamet :) )
  • Duddits
    #4046
    És? Eddig sok köze volt hozzá?
  • Sland
    #4045
    Ok csak mondtam :D
  • Adam II
    #4044
    Nem rád gondoltam.
  • Sland
    #4043
    Én csak először kérdeztem, mert nem olvastam vissza
  • Adam II
    #4042
    Hát ez van.
  • Sland
    #4041
    Bazzeg, már kb az utobbi 40-60 hozzászólásnak semmi köze nem volt a játékhoz….
  • Adam II
    #4040
    Különben az ilyeneknél nem is az életkor számít hanem az IQ szint.
    Pl.: Nézzük meg azokat akik már 100-ra kérdeznek rá arra ,hogy működő verzió van-e.
  • Maxtreme
    #4039
    1. Aztmondtam hogy elmnondom ha jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én nem mondtam 1 szóval sem hogy biztos hogy működni fog. Ez csak 1es emberek agyszüleménye...
    2. Miért is jelentettem be 20x? Talán azért mert 1folytába basztattak hogy mondjam már el. Csupán csak ezért. Aztmeg már leírtam hogy miért nem közöltem a megoldást. A gyerek kicsit parázott a dologtól nehogy megbasszák érte, ezért megkért hogy kussolljak a megoldásról 1előre.

    De lehet nyugodtan tovább fikázni. Ha már az életben nem mertek kiállni magatokért, legalább itt tegyétek meg! Helyes!
  • alph4
    #4038
    Kezdődik a bunyó
  • Sland
    #4037
    nem akarok beleszólni, de télleg, de szerintem ezt a topicot SPCT miatt nyitották nem pedig "veszekedés" miatt. De ezt csak úgy mellékesen mondom szal vegyétek úgy inkább minhta nem mondttam volna
  • Ma2ska
    #4036
    Szerintem ha egyböl ezt leirod egy hsz-ban senki sem bántott volna de te kb ugy mint a ker tv-kben 20x bejelentve, /már csak egyet kell aludni/ elöre és ahhoz hasonlóan a végén a nagy semmi, nos ebben a formában ez tényleg LOL. Szerényebb felvezetéssel, mint egy ujabb szánalmas próbálkozás /volt már pár/, kommentek nélkül elhalt volna.
  • Duddits
    #4035
    Igen... Hülyeség... Te dumálsz?? Te is annyi baromságot szoktál írni, hogy az már fáj!!
  • Duddits
    #4034


    Thanatos!! Amíg te ki se írod az életkorod kinek dumálsz??!! Meg a többiek!!??
  • fitutufi
    #4033
    te se vagy okosabb, amit a cold fear topicba írtál... :)
    szerintem nem kéne leugatni ,de amit mondott az télleg hüjeség :))))
    ennyi hsz egy ilyen dologé hüjeség...szval abba lehet hagyni a másik fikázását
  • alph4
    #4032
    Amúgy már tegnap lehetett számítani hogy ez lesz... :DDD
  • Sland
    #4031
    Működő, jo torrent linket tud valaki mondani?
  • alph4
    #4030
    Birka gyerek, szép vólt! Ekkora bolondot öcsém!
  • HoTDoG
    #4029
    Szerintem ezt fejezzétek be. Maxtreme te pedig legközelebb előbb ellenőrizd le, és ha jó, akkor fejtsd ki bővebben amit közölni szeretnél. Nem kell itt 3 oldalnyi felesleges hozzászólás, ami nagyrészben te hülyeségeidet tartalmazza, és a nyávogásokat. pl.: -Mégegyszer valaki beszól, nem mondom el.

    "Bírom mikor a sok tizenéves kis hülyegyerek ossza ki a másikat, teljesen alaptalanul és jogtalanul."
    Már ne haragudj de amit az elmúlt 1 napban alakítottál... Hát én 16 évet sem nézek ki belőled. Lehet nem csak bennünk van a hiba....
  • Atika :o)
    #4028
    jol van aztan huzzal haza apucihoz meg anyucihoz senki nem kivancsi itt rad foleg nem az izetlenkedesedre te kis
  • Maxtreme
    #4027
    Megfogadtam hogy nem írok többet ide, de erre a sok "remek" építőjellegű hozzászólásra reagálnom kell.
    1. Senki nem mondta hogy próbáljátok ki, ez csak egy 5let volt, és 1 embernél bevált.
    2. Ha ilyen okosak vagytok indítsátok el. Ja hogy még nektek 5letetek sincs? Akkor jobb lesz ha befogjátok, és nem más embert minősítetetek.
    3. A dolgot nem én találtam ki, nekem is ugy mondták (megjegyzem nem egy tizen pár éves kis szaros)
    4. Miért kamuznék elárulja valaki? Mi a rákos gecilófasz hasznom származna belőle? Pénzt kértem tőletek azért hogy elmondjam vagy mi? Nem jött be a tipp, és akkor mivan?
    5. Én nem mondtam biztosra tegnap sem hogy menni fog. De mivel 1 embernél ment, (és még most is megy) reméletem hogy mindenkinél beválik.)

    Bírom mikor a sok tizenéves kis hülyegyerek ossza ki a másikat, teljesen alaptalanul és jogtalanul.
  • Thanatos
    #4026

    mindenki azt nyom oda be amit akar szal tök fölösleges az egész...
  • Thanatos
    #4025
    én mrá a legelején is ezt modntam talán olvass vissza... :)
  • Dj Xyberpunk
    #4024
    pffff:) Ha én beírom hogy 40-70 éves vagyok, azt te elhinnéd? Lehet... Az igazság az, hogy én a szinvonal alapján következtettem erre.
  • HoTDoG
    #4023
    "Életkor: 18-25 között "
    Csak közlöm, h a 17 éveseknek is ezt írja ki.
  • Drex
    #4022
    Nick: Maxtreme [Üzenet küldés]
    Csillagjegy: Skorpió
    Életkor: 18-25 között

    Neme: fiú



    Regisztráció időpontja: 2004. 03. 12.
    Üzenetek száma: 289


    Honlap: http://gamesreloaded.uw.hu
  • Dj Xyberpunk
    #4021
    Mekkora szerencsétlen láma ez a Max:) Szerintem max 17 éves lehet. Na mindegy, ez egy iszonyatosan nagy faxság szerintem. Inkább várok 1 hetet a normális feltört verzióra...
  • Drex
    #4020
    miből gondoltad hogy nem lesz igazunk ??? még hiszel a mesékben ??

    de inkább majd holnap megmondom OKÉ ??
  • Atika :o)
    #4019
    ejj mer nem csak holnap mondtad el??
  • Sephi
    #4018
    Rajottem hogy kell jaccani vele Pc-en.
    Meg kell venni :DDDDD
  • Drex
    #4017
    Lámaság a köbön :)))

    szóra sem érdemes.... most töröltem vissza a szabad véleménynyilvánítási jogomnál fogva beírt féloldalas reakciómat :DDD Nem kapok levegőt a röhögéstől...

    emlékezzzz... kamuzol és húzod a népeket :))))))
  • Atika :o)
    #4016
    jaj ilyen emberektol mar rosszul vagyok bejon ide nos okorsegeket beszel aztan ennek orul :)