10611
  • Verseghy
    #4135
    Igen, egy ajtót nem vettem észre. THX
  • Hmuda
    #4134
    Ott ahhol a vörös képernyők vannak, pont a nappali felett.
  • Verseghy
    #4133
    Hálószoba.. hmm.. Az merre van?:DD Na megpróbálom megkeresni:) THX
  • Hmuda
    #4132
    Gondolom a penthouseban vagy. A hálószobában van egy kicsit eldugott ajtó, ami Zherkhezi pánikszobájába vezet, ott kell megbütykölni a gépet, és akkor a mágnesesen lezárt ajtó kinyílik, hála Grimnek.
  • Verseghy
    #4131
    Re!
    Megint kéne help
    4dik pályán vagyok, amikor a secondary objectet megcsináltad (ahol kifaggattad) ott bemész egy helyre. Két felé lehet menni, ki valami erkélyre és a liftbe felmészol. Én a liftbe másztam fel és az utolsó tappalni való kamera ott volt ahol kimentem volna a másik ajtón a liftnél. Na szóval, ezen az erkélyen 3 ajtó van 1 lent és 2 fent. Én az egyik fenti ajtón jöttem (mondjuk a lentin is jöhettem volna, az volt a liftnél), és a bemegyek a másik fentibe. Ott 1 ajtó van, amit nem lehet kinyitni. 2 parancs jelenik meg az 'Open' és az 'Open safety' mind2vel ki akarja nyitni a kilincset, de nem nyilik. Tudtok segíteni??
  • Sephi
    #4130
    Faxt en mar nem varok tovabb. Lejaccom X-en oszt kisz...
  • Strike16
    #4129
    Nemrég nyomtam végig a demót, de vajon a teljeset mikor fogom?
  • Lord Myn
    #4128
    Köszi. Egyébként tudom, hogy leviszi az értékelést (első pálya: 36%, második pálya: 38%), de én ebben a stílusban játszom...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #4127
    Óbazz pedig már felcsillant a szemem!
  • Thanatos
    #4126
    ezeket hol nézed?
  • Duddits
    #4125
    Hol nézted?
  • DokySG
    #4124
    Na mind1 :o)
    Majd máskor ;D
  • DokySG
    #4123
    Bazzz :(
    Pedig jo lett volna :)
  • toMpEr
    #4122
    az...[PRENUKE] + Splinter.Cell.Chaos.Theory.RETAIL-RELOADED Reason: fake :/
  • Sil3nt
    #4121
    nforcon nagyon nincs kinn -->hol nézed?
  • toMpEr
    #4120
    mindjart kiderul nukoljake
  • Sil3nt
    #4119
    fake?
  • toMpEr
    #4118
    [10PRE3NEWS] + Splinter Cell Chaos Theory RETAIL RELOADED [3GAMES-US]
  • Hmuda
    #4117
    Ez nem olyan egyszerű. Sokkat több gond van coopal mint gondolnád.
  • Danman
    #4116
    De tegnap még ment!!!
  • Hmuda
    #4115
    Fölös, válladra veszed a hullát és átcipeled, az is működik. Amúgy mivel Grim elmagyarázza a teendőket, abszolút semmi spoiler nincs benne.

    (Mellesleg ha gyilkolod az őröket az már régen rossz, csúnyán leviszi a végén az értékelésedet.)
  • alph4
    #4114
  • robotnyk
    #4113
  • edios
    #4112
    Jóó..... És most már van olyan tört verzió, amelyik rendesen működik?
  • fitutufi
    #4111
  • Lord Myn
    #4110
    Tudtommal nincs...
  • edios
    #4109
    És most már van már olyan tört verzió, amelyik rendesen működik?
  • Shep
    #4108
    még van vagy 1.5 hét szóval, akkor a felét várom :)
  • Shep
    #4107
    poén, azért van ott a többi verzió is, bár kétségtelenül jó lenne megnyerni
  • tigeroo
    #4106
    kösz
  • Lord Myn
    #4105
    Változott 1 kicsit, kidolgozottabb lett, én most a 3-as pályán tartok eddig 2féle volt: vagy egy rövidujjas, vagy egy búvárruha szerű, amiből csak a szeme látszik ki (mint az SC1 Bonus Missions-ben).
  • Lord Myn
    #4104
    Uuh, akkor ez nagyon kemény... Az a baj, hogy aki volt ott őr, azt már kinyírtam, mások meg nem járnak arra, csak ha riadó van. El tudnád mondani mi a másik út? (Nagy SPOILER felirattal, azért ne rontsuk el más játékélményét.)
  • tigeroo
    #4103
    mennyiben változott sam "vértezete" az előző részekhez képest?
    vanami összehasonlító shotot nyomnátok? :p
  • Hmuda
    #4102
    Az őrökön van valami berendezés, ezért ha ők közel kerülnek a lézerekhez, akkor azok kikapcsolódnak. Vagy baromi közelről követed őket vagy keresel másik utat.
  • Lord Myn
    #4101
    Kis segítség kellene: hogy kell kikapcsolni a bankos (3.) pályán, a legfelső szinten lévő lézereket, sehol nem találtam számítógépet ahol ki lehetne.
  • dikki*yysw
    #4100
    Hatalmas nagy királyság ez a Starforce, yeah.
  • Hmuda
    #4099
    Várni kell patchre, már dolgoznak rajta.
  • leslieboy
    #4098
    Nekem is megvan,de a dvd meghajtó nem műkszik!Holnap viszem szervízbe aztán megy a likvidálás ezerrel!
  • Danman
    #4097
    Segítsetek!!!Tegnap rendesen tudtam játszani CooPban egy amcsi gyerekkel most meg mindig amikor JOIN-t nyomok akkor vagy azt írja ki,hogy UNABLE TO JOIN MATCH vagy pedig azt, hogy THE SERVER DOESN'T EXISTS....HELP?
  • Sadist
    #4096
    Ehh, jóhogy visszafogja
    Hirtelen nem is tudok más progit, ami annyira visszafogná a játékokat, mint a fraps. Ha videot akarsz felvenni, akkor inkább használj gamecamet, ha meg csak az FPS-re vagy kíváncsi, akkor a játék konzoljából hozd elő. (Gondolom a parancs FPS 1)