10611
  • fitutufi
    #4538
    sux
  • CUCLI
    #4537
    bankos mapon mindenkit lecsaptam 1et véletlen kinyírtam és 88lett
    ennyire nem szabad gyilkolni? :/
  • Hmuda
    #4536
    Akkor küldi a számla fénymásolatát és akkor egy büdös szavuk sem lehet.
  • Dimitri
    #4535
    Elmagyarázná vki hülye értetlen fejemnek hogy mi ez az e-mail küldözgetés?
  • Maxtreme
    #4534
    Mekkora lenne mán ha valaki tényleg megvenné, nem működne neki, kérne segítséget, és ugyanezt a választ kapná.
  • Hmuda
    #4533
    Leütni szabad, megölni nem.
  • CUCLI
    #4532
    leütni se szabad?
    első mapon mindenkit lecsaptam és 100%lett
  • Hmuda
    #4531
    Baromi egyszerű: bal gomb=kill, jobb gomb=KO.

    Tehát elkapásnál:
    Bal gomb:szépen letérdeli a gerincét, had ropogjon.
    Jobb gomb: elszorítja az agy vérellátását és ezzel kiüti az ellenfelet (valóságban kell pár másodperc, de ez csak játék).

    Csak úgy odarohanva:
    Bal gomb: késelés.
    Jobb gomb: leütés.
  • fitutufi
    #4530
    majd kiderül, minnyá küldöm a mailt...
  • ACE
    #4529
    Lécci segíts. Nem értem a dolgot, én most csináltam végig a Lighthouse-osat, és 65% lett, és azt írja, 11 enemy-t megöltem, pedig mindegyiket elkaptam hátulról, és leütöttem. Van ugye 4-fajta likvidálás amit kézzel lehet csinálni. Van amikor hátulról elkapod, szorongatod, és utána az elsődlegessel leütöd, a másodlagossal meg kinyírod. és van amikor nem kapod el, de akkor hogy működik? mert nekem úgy tűnt, hogy az elsődlegessel elvágja a torkát... és a másodlagossal? Lehet megnézem a training videókat, ez most jutott az eszembe, lehet abban elmondja...
  • Maxtreme
    #4528
    Igazából lehetne. Ők mondták. Reinstall után adnak másikat. Csak közbe rájöttek a szemétségre :D
  • Maxtreme
    #4527
    Mind a 3 ember?
  • fitutufi
    #4526
    2× má nem lehet :P
  • ACE
    #4525
    Lehet rossz logot küldött.
  • Maxtreme
    #4524
    The error from your report means you are using the DVD copy.

  • Maxtreme
    #4523
    jaaj.
    Reméljük azt a pár 10000 log-ot nem tartották meg
  • Hmuda
    #4522
    Talán a stronghold2-be.
  • Hmuda
    #4521
    Az a baj ezzel a játékkal, hogy baromi könnyű. Egyedül a Bathouse jelent kihívást, de az is csak azért, mert túlerővel kell szembenézni, amúgy mindegyik pálya feleolyan nehéz sincs, mint az előző két rész helyszinei.
  • grebber
    #4520
    Várható volt.
  • fitutufi
    #4518
    azé megpróbálom :P
  • Hmuda
    #4517
    Egyetlen pálya okozott gondot, méghozzá a Bathhouse. Ott aztán rendesen megizzadtam a 100%-ért. A végén lehetetlen úgy átjutni, hogy ne üssél le minimum 3 őrt, szóval ott tartalékolni kell a sokkolókat rendesen.
  • Hmuda
    #4516
    Ez benne a szép. Semmi kihívás nincs, ha minden sarok mögül ki-snipeolod az ellenséget, aztán leszarod a kamerákat meg lézereket. Így tényleg lopakodni kell. Egyedül leütni szabad az ellenséget, megölni nem.
  • Maxtreme
    #4515
    Gyerekek asszem gáz van
    Rájöttek a turpisságra, nem adnak több kódot.
    Valaki próbálta, neki is azt írták hogy másolt, (pedig1x már kért, csak újrapakolta az xp-jét)
  • Duddits
    #4514
    Attól függ ki mit gondol működő verziónak! Nem tudom ezt miért nem lehet működő verziónak nevezni... Ha nem lenne működő, akkor nem játszanának vele az emberek.....
  • fitutufi
    #4513
    az nehéz
  • Hmuda
    #4512
    Nem szabad senkit megölni (csak célszemélyeket, mint pl Lacerda vagy Nedich), nem szabad, hogy észrevegyenek, ne szólaljon meg riasztó, ne találjanak leütött őröket, meg ilyesmik.
  • fitutufi
    #4511
  • Hmuda
    #4510
    Ne hidd el. Te bajod. :P
  • ACE
    #4509
    Énis értek a Photoshop-hoz...
  • Torry
    #4508
    Egyébként miből áll a 100%?
    Nem ölsz meg senkit?
  • Torry
    #4507
    Az kemény.

    Ügyes vagy!
  • Hmuda
    #4506
    Khm...
  • zulur
    #4505
    nem a fa**t nem...
  • fitutufi
    #4504
    alcohollal való kiírásnál nem is lehet RMPS-t beklikkelni, csak DVD DAO-ba lehet !
  • CUCLI
    #4503
    Mint korábban mondtam 2x tolom végig. az első megvolt. most jöhet a full 100% :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #4502
    Hát ez aztán kiba nagy okoskodás volt nem mondom. :)

    Olyan verzió meg még télleg nincs ami normálisan müködne crackkel és nem ilyen email küldözgetös módszerrel!
  • Duddits
    #4501
    Csak nem kéne okoskodnod. Maxtreme-nek nem megy? meg a többieknek?
  • Dimitri
    #4500
    Lehet valamilyen úton módon tört verziót elindítani vagy még nem?
  • Dimitri
    #4499
    de én vhogy nem nagyon értem amit itt hadováltok össze:D
  • ACE
    #4498
    Előbbi hozzászóló jól fogalmazott, nem kell szenvedni vele, csak egyszerűen el kell olvasni a topic-ot. Egyébként létezik itt kereső is, még visszaolvasni sem kell, csak beírsz valamiféle értelmes keresőszót, pl. starforce hasznos lehet.