10611
  • Jamdxp
    #6581
    Nekem ezt írja ki ha elindítom és persze már eljátszottam az sfcure-ral:
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/051008/error.jpg
  • Jamdxp
    #6580
    Nekem ezt írja ki ha elindítom és persze már eljátszottam az sfcure-ral:
  • zoltang
    #6579
    Engem is érdekelne, hogy a mentéseket a progi hova teszi?
  • bazza
    #6578
    amúgy nekem is azt játsza, hogy csak minden 5. indításra indul el...
  • urbijoe
    #6577
    ha egyszer megtanulja valaki ezt az SFcure modszert akkor már minden játék menni fog
  • Glasses
    #6576
    jó kérdés én nekem a 5-6 próbálgatás után már megy és most már mindig is menni fog nekem az volt a lényeg,hogy a serial megadása elött a sfcure01 start.bat ellegyen inditva.
  • Sadist
    #6575
    Csak 1 kérdés:
    Azok közül, akik tényleg nekiestek és próbálgatták elindítani a játékot, hány százalékuknak indult el?
  • ati2002
    #6574
    A mentéseket hol találom?
    HDD csere miatt win reinstall lesz,el akarom menteni lemezre.

    szerk.: megvan
  • Thanatos
    #6573
    nekem is megy mrá sfcure-al, az sf bástyája ledőlt :)
  • moralosan
    #6572
    tipp: olvass vissza
  • Jamdxp
    #6571
    Sziasztok

    Valaki akinek elindult ez a verzió: Tom.Clancy.s.Splinter.Cell.Chaos.Theory.READNFO.MULTILANGUAGE.CLONECD-iTWINS
    le tudná írni részletesen, pontról pontra, hogy hogyan indította el.
    köszi
  • Glasses
    #6570
    FONTOS: - A magyarítás kizárólag az 1.03-s verzióval működik!!! vagy gondolom az újabbal is 1.04
  • Glasses
    #6569
    NE ADJÁTOK FEL !!!
  • Glasses
    #6568
    Most kipróbáltam engedélyeztem a cd-dvd ólvasokat ugy nem megy a játék error ujból letiltottam nightmareban őket nem ment de amint rákatintottam a sfcure01 ben a start.bat-ra egyből muzsikált.
  • kokesz92
    #6567
    Pff leszarom! Haver hozza 5kor eredetibe, majd azzal tolom, ettől a szar SFN-től a gépem csak KÉKHALÁL -t kapott, és nem Splinter Cell 3 -at...
  • Glasses
    #6566
    Egyébként amig azt irja ki,hogy valamiért nem jó sajnos angolul nem tudok addig gáz, addig állitgatni kell a nightmare-ban akkor lesz jó amikor ellenörzi a serialt és tovább a megszokotnál és kiirja,hogy hibás e a serial ha nem akkor elindul. Nekem ezzel a serialal ment:2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F
  • Glasses
    #6565
    Nekem végre megy hurrá, egyébként az az egész azért érdekes,mert fogalmam sincs mit csináltam egy biztos, amig nem fogadja el a cd kulcsot nem jó!
    A nightmareban állitgattam valamit az biztos,hogy a cd éd dvd olvasom le van tiltva. Én egyébként nem inditgattam egyszer se újra az biztos hogy sfcure-val és a nightmare-val kell csinálni.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #6564
    Nekem is ez a problémám már lassan fél éve
  • kokesz92
    #6563
    nekem miért nem megy?
  • DioSr50
    #6562
    valaki tudan végigjátszást kuldeni a játékhoz???
    megköszöném!!!
    csáó
  • bazza
    #6561
    Feltettem a magyarítást, és megint gondja van a cd kulcsal. Most akkor jó a magyarítás a tört-re vagy nem? :SS
  • urbijoe
    #6560
    én most töltök a wanadoo-rol más játékot és 268kb/s -al jön
  • Microtus
    #6559
    Hali,

    Arra vigyázzatok legalábbis saját példámból kiindulva, hogy a 6475 -ben leírtak 5. pontjában a !start.bat-t kell indítani nem pedig valami figyelmetlenség okán a setup.bat-t.Nálam ez volt a gond és most megy a játék. Előtte a cd key-l problémázott sokat. Most egyből indul a game, remélem nem bénázok majd a magyarítással.

    1.04 patch, xpsp2, Alcohol,
  • kokesz92
    #6558
    francba már ! utsó 2 file nél beszart a wanado -aztán átlagba 20 al jön
  • moralosan
    #6557
    sztem mind2vel
  • kokesz92
    #6556
    Sztetek ezzel az iTw -s cuccal is menni fog ahogy mondtátok vagy csaka snakel ?
  • moralosan
    #6555
    kösz a válaszokat :D
  • kokesz92
    #6554
    azon gondolkozok :D de még lese jött :P
  • urbijoe
    #6553
    ehhez nem tudsz crack-et csinálni?
  • kokesz92
    #6552
    Én most töltöm le újra. :) , haver ma du. jön, és holnap reggelig marad, addig végigtoljuk :D. Télleg sry ha hülyeséget kérdezek mert már rég 'foglalkoztam' az SC3 -al PC -n van 'koperatív' mod?
  • urbijoe
    #6551
    most már nekem is minden müködik kurva jo játék
    én Daemon tools-al játszok vele
  • genRob
    #6550
    Én nem fogok ezzel a fos védelemmel tovább tökölni. Megveszem a p.csába. Ennyi.
  • priluki
    #6549
    Hát nekem igy se megy... Már végigzongoráztam mindenki receptjét de semmi..
  • B@ldrick
    #6548
    és MEGY! Néhágy dolog ami segíthet:
    - upgradeltem SP2-re (így már lefut a start.bat hiba nélkül)
    - snake kiadás 1.04-el HLK7Y-LJSX6-USTUW-J9B6J-PGVMZ kulcsal indul
    - nincs huzigálás, SFNightmare: disable node (virtuálist tiltja) és sc.master off (itt van a dvdiró, a disable cdvel még érzékeli nem is kell nyomogatni)
    - alkoholba mount + rpms bekapcsolva
    - ha az első checkdisk után rossz key -> retry-checkdisk 2-3szor és elindul (ez azután jelentkezett miután daemonnal is kisérleteztem bár lehet semmi köze)
    többi a leírások szerint, sorrendek szvsz tökmindegy a lényeg a sfcure futása service-ként és a nightmare
    ps:magyarítással is műxik
  • grebber
    #6547
    Majd te csinálsz :D
  • Newfronter
    #6546
    Még mi kezdtük ACE-el a próbálkozást, aztán szépen lassan elindult mindenkinek...
    1
  • urbijoe
    #6545
    nincs törés SFcure van
  • kokesz92
    #6544
    1?
  • ACE
    #6543
    1
  • kokesz92
    #6542
    letölteni? h ki merre? :D