8347
  • GuRu
    #7467
    ne szórakozz :PPP (nOOb)
  • The Hedgehog
    #7466
    van ilyen is a GFO-n de nekem nem tetszik :\

  • The Hedgehog
    #7465
    nah végre egy igazi módosított popup, naná hogy Ariel-től!

  • The Hedgehog
    #7464
    Lesz! HSP 2005-ként jön majd ki...

    www.fifahungary.com
  • Guruverő
    #7463
  • Guruverő
    #7462
    na te láma merre vagy?
  • AmadeusHU
    #7461
    Hi
    Az miért van hogy ha quick connection-ban multizok a fifa 2005-tel (IP cím megadással) akkor miért írja ki állandóan azt hibát hogy a kapcsolat elveszett?
    Pedig mindkettőnk kapcsolata ADSL és 1024kb/sec. Minden más multi hiba mentesen megy csak a fifa nem. Ha valaki tudja erre a megoldást akkor az írjon
  • sumi
    #7460
    Hali.Magyar bajnokság lesz hozzá??Az tökre frankó lenne...
  • Unicorn1979
    #7459
    csak jót szórakozom rajta :D
  • Cucu13
    #7458
    Hééé nem itt kéna mondanod mertv ez Fifa 2005!!! nem a ........
  • Unicorn1979
    #7457
    Kijött a Pes 4 teljes :D
  • The Hedgehog
    #7456
  • Breki33
    #7455
    ezt énis írhattam volna.....
  • Dgzt
    #7454
    Szasztok

    ha valaki szeretne kikapni FIFA 2005 Multin (persze csak vicc ), azzal megbeszéljük msn-nen a részleteket.
    msn: [email protected]
  • GuRu
    #7453
    Jó neked, hogy ilyen könnyen megtanultad... 1-2 meccs után 4-1 a Pro ellen.Amúgy szerintem a Fifa 2004-nél sokkal jobb lett a game, nem hiszem, hogy neked jobban tetszett a 2004.Azér van némi igazság abban amit írtál, persze nem értek egyett mindegyik állításoddal.
  • szanics
    #7452
    Előre elnézést kérek mindenkitől, akit ezzel vérig sértek, de ez a játék egy fos.
    Őszintén szólva nekem utoljára a 2002-es FIFA tetszett, azóta a program színvonala rohamosan csökken.
    A most kiadott 2005 viszont minden eddigit alulmúl.
    Előre bocsájtom, én nem vagyok egy nagy FIFA-játékos, általában egy hónapig játszottam mindegyikkel, aztán meguntam, és ment a polcra, nem csinálom meg benne a zseniális cseleket, inkább próbálok taktikusan életszerűen játszani, de ezzel nem lehet.
    Először kipróbáltam az Amatőr szintet. 6-0 az első meccs, tovább.
    Semi-pro, 4-1, 3-0, tovább.
    Pro-n első meccsemen kikaptam, aztán kiismertem a gép gyenge pontjait, 4-0, 3-1, 4-1 ide...
    World Class most jön, tudom, az nagy ugrás lesz, ki is fogok kapni, de elsősorban a játékmenet sz.r.
    Félre ne értsétek, ez nem magam fényezése, inkább a játék minőségének kifogásolása.
    Játékostársak MI-je 0, gépé 0, egyszerűen hülyék a játékosaim. Ha én megcsinálom az elfutást, azzal viszont a gép nem tud mit kezdeni. A saját bedobásaimat gyűlölöm, ha az ellenfél szöglete az ötösön álló emberhez megy, azt tuti ő fejeli el, ha vezetek, a gép nem az addig viszonylag jól működő rövidpasszos játékot nyomja, hanem elkezdi egyedül hozni a labdát -> leszerelem minden gond nélkül.
    Ez nem tetszik. Buta a játékmenet, ami egy fociszimulátor-játéknál óriási hiba.
    A gép ellen passzokkal nem sok esély van, de ha felnyomom a csatárnak a labdát, 1-1 ellen simán megverem a védőt, lövés vagy bepassz, gól.
    Sz.r
  • Unicorn1979
    #7451
    Breki lécci linkeld ki a Zdata2-őt
  • Breki33
    #7450
    jajj

    A mIRC egy shareware IRC-kliens Windows-hoz. 1995-ben kezdte el fejleszteni Khaled Mardam-Bey. Eredetileg csupán erre szolgált, de később nagyon könnyen konfigurálható eszközzé alakult, s számos célra használható integrált scriptnyelvének köszönhetően . További felhasználási lehetőségei az alábbiak:

    Automatikus IRC-csatornakezelő (manager)
    Többjátékos (multiplayer) játék szerver
    MP3-lejátszó
    Weblapelemző (rendszerint keresési eredmények vagy a fejléc kinyerése céljából)
    DCC-, HTTP- és IRC-szerver
    Játékfelület (game platform) (ezeket a játékokat mIRC game-eknek nevezik)

    Olvasd el

    klikk
  • ent
    #7449
    Megvan!!!
  • ent
    #7448
    Mi az a mirc?
  • Breki33
    #7447
    az ip-cím azonosítja a géped a hálón

    az ellenfeled ip címének ismeretében tudtok játszani
    vagy fordítva

    egyikőtök adja a másik meg beírja

    a mircen ezeket elmondják, meg már többször volt róla szó
  • Breki33
    #7446
    mivel nincs server elfogad
    csak adatbázis módósítás nem célszerű
  • ent
    #7445
    Ez a Direct ip micsoda? A 160 Ft-ért megvett játékkal tehát nem tudok neten?
    Ez a mirc micsoda?
  • ent
    #7444
    olyasmit értek modon, hogyha én beteszek egy csomo mindent a szűz progiba (pl.: más labda textúra stb.) akkor is elfogad a szerver?
    Mert a MOHAA esetén a cheatelők miatt nem minden szerver fogad el különböző modokkal!
  • Breki33
    #7443
    simán a böngészőbe kell beirni, de kell hozzá mirc

  • Breki33
    #7442
    egy kicsit kúltúráltabban

    1. Direct ip-n keresztül
    2. A hivatalosnál van ilyesmi
    3. Nem kell semmi
    4. Modok?
  • ent
    #7441
    Írtátok már, de lámaként kuksolom, mi ez és hov kell beírni?

    irc://irc.quakenet.org/fifahungary
  • ent
    #7440
    Tök kezdő vagyok netes játék terén!

    Hogy szarba kell neten játszani, van e vmilyen szervereket kezelő program, mit honnan kell letölteni, patch kell e, csak jogtiszta fifával lehet e (ha nem ebben az esetben pecs vagy ügyeskedés), modokat elfogadják e a szerverek stb.
  • Lada
    #7439
    Távoli lapos lövéseket hogyan lehet előcsalogatni? Pl. esőben előnyös lenne. Nekem nem sikerült még.
  • báttyó02
    #7438
    Nem szeretem :)
  • The Hedgehog
    #7437
    nézegettem és idén eléggé elszúrták az arcokat... kissé elnagyoltak! Bár a face updatetek námileg segítenek!
  • GuRu
    #7436
    :P ez nem tetszik, most is vannak 34 év feletti focisták... Gerát meg sajnálom...
  • Unicorn1979
    #7435
    Lisztes 2 év és búcsúzik
  • bmffm856
    #7434
    ezzzzzzaz!
  • bmffm856
    #7433
    Na akkor megpróbálom...:)


  • Unicorn1979
    #7432
    F.Totti :)
  • báttyó02
    #7431
    emmekki??
  • bmffm856
    #7430
    köszi szépen :)
  • andris7
    #7429
    menny a képre, jobb gomb/ tulajdonságok/ hely
  • andris7
    #7428