8347
  • gercse
    #267
    tudom hogy nem valami jó a graf meg stb.(gameplay...)de bizakodni kelllll,ja és ha boccs az elözöért de már kijött belölem hogy mindenki lehúzza a gamet a föld alá
  • gercse
    #266
    az bazz,folyik beköled az ellenszenv vagy a közömbösség,több bizalom kéne a fifához nem csak a Peshez,nem?de bocs ha nincs igazam,szerintem tuti lesz benne multi,+1 ok hogy vegyék ha már nem lesz olyan jó,de szerintem nem kell meginni elöre a medve bőrére hogy sz@r lesz a játék
  • Breki33
    #265
    multi az

    sztem nem valószínű
  • Petya777
    #264
    Néztem a Gameplay vidiket, meg amik az EA-n vannak és bejönnek. UGYE LESZ BENNE MULTY (direct IP)???
  • gercse
    #263
    hát csak most néztem azt az oldalt ahol az új képek vannak,ránéztem egy mezesre....há most hánnyak ide????rosszabb mint a tavalyi vagy nem?
  • gercse
    #262
    még te kérded?hát jó hogy tőletek raktam ide,láttam hogy kihalt a topik,átnéztem hozzátok és láttam mikor jön ki,gondoltam beírom,ha már ugyse jár erre senki,de látom azóta feljebb lendült a téma,remélem jó kis játék elébe vágunk majd októberben,csak azok a mezek......majd kicseréljük :DD
  • The Hedgehog
    #261
    idén mint látható nem fog :)
  • Breki33
    #260
    hát ez lenne a vágyam, ha az a köntös szépülne
  • The Hedgehog
    #259
    Ha a gamepl is az amit a videókon láttam akkor egy PES FIFA köntösben! Ésez nem biztos, hogy olyan rossz lesz :)
  • Quaresma
    #258
    Na erre kiváncsi leszek, képek alapján jó, de nekem még vannak kétségeim....:)
  • The Hedgehog
    #257
    bár az EURO 2000 menüjét sohasem múlják felül! az büntet!
  • The Hedgehog
    #256
    eheh! :) nekem most tetszik a menü! a EURO 2000 után először egy jól összedobott és jó felépítésű layout... hasonlít a 2004-ére de mégsem az!
  • Breki33
    #255
    Hangya a fűben? P
  • The Hedgehog
    #254
    az a poén hogy alapból le vannak zárva az egyes pontok a Creation részben és csak úgy lehet előhozni őket, ha a Career Mode-ban pontot gyűjtve megvásárolod őket (mondom az EA nem lop a KONAMI-tól :D )
  • The Hedgehog
    #253
    hja-ja! :D reggelt' na ez viszont nem rossz:

  • Breki33
    #252
    Nektek is küldött az EA levelet? :-)

    Tele van reklámmal meg képekkel.
    Micsoda marketing.

    Amúgy jó reggelt.
  • The Hedgehog
    #251
    csak nézegetem az új képeket és dühöngök itt egymagam :D
  • The Hedgehog
    #250
    No hát ettől a grafikától már herótom van! A meztextúrák felbontása ugyanolyan kaki maradt!
  • The Hedgehog
    #249
    Fitness, Form és mosolygó arcocska. ÁÁÁÁ az EA nem lop a KONAMI-tól :D

  • The Hedgehog
    #248
    ezt ki mondta vagy honnan szedted?

    itt vannak új képek:

    http://g4mers-zone.sapo.pt/screenshots.aspx?id=315&page=1&type=1
  • gercse
    #247
    szeptember 25 a demo megjelenése
  • Rudee
    #246
    http://largedownloads.ea.com/pub/movies/Fifa2k5/FIFA_Producer_Diary_4_Ftbl_FINAL_HI.mov
  • Rudee
    #245
    Producer Diary 4
  • Kaplan
    #244
    hááttt...
    nagyon kaki , a grafika semmit nem változott .
    az az egy tetszik , hogy a játékosok szemmel láthatóan követik a labdát .
    ami nem tetszik .hogy megállítják a replay-t és a közönség tovbb mozog míg mindnen más áll :o)
    Majd a következő generációs konzol, pc grafikára leszek kiváncsi
    Ráfogta az ea a közönség csúnyaságát arra, hogy a mostani generációs konzolokon ezt nem lehet +változtatni, de attól + pc-n meglehetne ha nagyon akarják.
  • mohus
    #243
    hátt...

    ahelyett ,hogy ilyen menedzseres ökörségeket találnak ki magát a foci!!! részét javíthatnák ki

    ha menedzser progit akarok akkor előveszem az LMA egyik részét vagy a TCM-et

    vagy koncentráljanak az olyan oltári bakikra hogy időjárásbeállítás hiánya vagy gombkiosztás megváltoztatása vagy idióta menük mellőzése esetleg az osdi kommentátor javítása, de egy rakás baromságot tudnék még sorolni
  • Rudee
    #242
    Gameplay movie (Arsenal vs Milan)
  • The Hedgehog
    #241
    hmmm nem tom' szerintem bele kell biztos nyúlkálni a fájlokba is (mezek átszerkesztése stb.) de tuti lesz valami mentett option fájl...
  • gercse
    #240
    ja tényleg,lesz benne creátor,de akkor most hogy lesz valaki megcsinálja azzal a bajnokságot és a mentését lehet majd letölteni ?
  • The Hedgehog
    #239
    nem hiszem hopgy sokat bonyolítana rajta! végülis nem ezen múlik! de a nehézséget amúgy is az határozza meg mennyire lesz szerkeszthető a game! bár eleve egy beépített játékos/csapat/bajnokság kreátorral jön ki szal' nem hiszem, hogy akadályokba ütközne a 2005-s HSP :)
  • gercse
    #238
    vagy egyáltalán akarod még csinálni?(légyszi,légyszi,légyszi)
  • gercse
    #237
    de figy ha ez ennyire komoly akkor marha nehéz lesz a hsp-t megcsinálni hozzá nem?
  • The Hedgehog
    #236
    De komolyan! Azt hittem tojnak most a Career módra és olyan lesz mint a 2004-ben erre a hírek alapján még izgalmasabbnak tűnik mint a Master League a PES-ben. Remélem a játékmenetet is ennyire jól összehozzák.

    Egyébiránt még azt is írják az interjúban, hogy a Career módban audio kommentár mindíg elmondja az aktuális híreket. Átigazolások, visszavonulások, stb. Ha jól fordítottam persze :D
  • gercse
    #235
    áá,ne öregedjenek már akkor Del Pieroval nem sok idényt fogok lehuzni a juvéban,majd átküldöm valami kiscsapatba és megyek vele edzőként
  • Breki33
    #234
    ezt hogy csinálod?

    előtte két hetente minden nap nézzük kijött-e már

    meghát ugye előtte a demo
    szinte nimbusza van ki szedi le elsőre P
  • The Hedgehog
    #233
    Hmmm...a játékosok öregszenek, visszavonulnak. Egyre jobb... (ja pont most olvasom ezért ilyen darabos az infóhalmazom :D)
  • The Hedgehog
    #232
    interjú: http://ps2.gamezone.com/news/08_23_04_08_54AM.htm

    Érdemes elolvasni. Engem az a kijelentés dobott hanyatt, hogy a Career Mode alatt új játékosok generálódnak, mintha a háttérben a többi csapat kinevelne ifiket. Érdekes! Kérdés mennyire igaz...
  • manuszka
    #231
    köszike,mert általában mindíg lemaradok a megjelenésről:)))
  • gercse
    #230
    oktober mint mindig
  • manuszka
    #229
    nah ez a karier mód egész pöpecül néz ki,remélem olyan jó is lesz..
    Amúgy mikorra várható a game??
  • gercse
    #228
    tök zsír a játék remélem jó lesz