8347
  • The Hedgehog
    #307
    Én is így voltam vele hajnalban :D Reggelt!
  • Breki33
    #306
    Oppá mit látok

    nemis gondoltam volna P
  • Gabe18
    #305
    Na most meglepő lesz de azt mondom hogy ez igen kellemes csalódás.Bár négy meccs alatt nem sikerült a labdát a kapuba begyömöszölnöm,de egész jóra sikerült ez.A játék tempója jó /a fifára szerintem mindig jellemző volt valamiféle rohanás,azt most nem érzem annyira/,és az egész elég jól visszaadja egy meccs érzését.
    Mondjuk én megint nem lelem a gomb-controller bekalibrálásának lehetőségét,de lehet én vagyok a hülye.Mindenesetre igy most ugy kellett játszanom hogy minden pillanatban az évek óta megszokott WE/Pes beállitások alapján akartam nyomkodni a controllert,igy elég érdekes dolgok születtek...
    Hát az egyjátékos módért nem venném meg /még a "warezboltban" sem/ mert abban nekem a Konami játéka az etalon,mostmár csak azt kellene kigondolnom hogy a netes multija milyen lehet ennek,tehát ember ellen játszani,mert az azért már esetleg meggondolandó...
  • Terminátor14
    #304
    Én is kipróbáltam a játékot, és nekem is bejön ;-) Bár szvsz a Pes/Wei jobb lesz, de ez a Fifa mindenképpen előrelépés az utód(ok)hoz képest...
  • Gabe18
    #303
    Mint minden évben,igy most is adok egy esélyt a Fifának,igy leszedem ezt most,aztán megnézem.De az biztos hogy nálam nagy minusszal indul az elmúlt évek után,ugyhogy nem kicsit kell jónak lennie hogy jót mondjak róla.
  • Meggymag
    #302
    Nekem 5ből 1et védett ki... Szal nemtom
  • EndreMan
    #301
    nemtudom másnak is csinálja-e ezt de nekem most volt az első 11-es párbajom és kissé nevetséges volt hogy akár merre lőttem..mindet kivédte....
    Igaz hogy nyilván lehet jobban is lőni őket,mert hangsúlyozom először löttem,de ettől függetlenül ezt undorítonak tartom.Nevetséges hogy zsinórban 5x pont arra vetődik...kissé gyanús...
  • Meggymag
    #300
    Iszonyat jó a demo. Végre bejönnek a cselek végre élet van a pályán és végre trükköznek a játékosok + végre messziről is el lehet találni a kaput + el lehet futni a védők mellett(bár nehezen és épp ez a jó benne)... Felbontás nekem gagyinak tűnik de gondolom lesz egy peccs majd hozzá amiben meg lehet változtatni azt is. Szal nekem nagyon bejön mert az utóbbi években a Fifa pocsékszar volt és ez végre valahára nagyon jónak tűnik. GJ EA!! Várjuk a teljes gémet!! :) Eddigi legnagyobb élményem amikor az ellenfél egyik játékosa olyan Zidane-os 360as cselt nyomott amit be is nyeltem. WOOOW ott leesett az állam!!
  • Drizzthsz
    #299
    Okt. 15-én gyün ki...
  • EndreMan
    #298
    Valóban sokkal kellemesebbnek tűnik mint az elmúét években.
    A játékosok fizikája sztem elsőre WEI7I vagy ha úgytetszik PES irányába ment el már ráfért a dologra.
    Kellemes....
    Kicsit a labda fizikája nem korrekt nekem még...
  • The Hedgehog
    #297
    Gyerekek! Egyet mondok! Baxa meg hogy pont ma éjjel vagyok modemes net mellett!!!!!!!!!
  • Drizzthsz
    #296
    Hahh, az utóbbi 3 év messze legjobb fifája ez...
  • Drizzthsz
    #295
    Hardwireden 85 megás demo lehúzható...
  • The Hedgehog
    #294
    köszi!
  • Garcia
    #293
    Láttam a GTA Online új dizájnját jólett! Grat!:)
  • mohus
    #292
    a páros években mindig jobb a FIFA....csak kérdés elég lesz-e ez idén a PES ellen...
  • The Hedgehog
    #291
    Egyelőre szervergondjaink vannak srácok! semmi sem veszett el csak nincs hol fusson az oldal, de már intézkedünk...
  • Steve16
    #290
    Ja, csak az a baj, hogy a fórum se megy!! ezért jöttem ide!!
  • gercse
    #289
    valszeg most van akkor a felújítás,ezért nincs Hedge se,de nem baj majd kiváncsi leszek az uj oldalra
  • Steve16
    #288
    én is reménykedek, mióta láttam a producer diary 3-at, meg az Arsenal- Milan gameplay moviet, meg a karrier módos képeket!! meg aztán elolvastam egy csomó interjút, és mindenhol csak jókat írnak!! sztem nagyon jó játék lesz a fifa 2005!!
    ha jól tudom, akkor ezek a megjelenések:
    demó: szept.25.
    full: okt.15.

    MI van a fifahungary-val, Hedge??
  • gercse
    #287
    miér nem megy az fh????pedig tölteni akartam mikor lesz kész?vagy csak nálam nem megy?
  • The Hedgehog
    #286
    jah vazze má' nem is tom' hány menetet lenyomtam az ML-ben és ez a csaj még mindíg bírja alattam!
  • mohus
    #285
    vazz szerelmes vagy:)
  • The Hedgehog
    #284
    hehe igaza van! emléxel Breki mikor mondogattam hogy próbáld ki a PES3-at?

    jó most majd mondod, hogy te WE-zel, az más... én a lassúsága ellenére is nyomtam a PES3-at (meg PS-en előtte a többit) és beleszerettem.

    szal'...
  • mohus
    #283
    "pedig a We7 a legjobb
    de veled valami gond lehet P"

    emlékszel amikor már tavaly összel a PES3 topic indításakor ezt károgtam?:) te sem hittél nekem tavaszig:)

    arról nem is beszélve, hogy a PES már 2001-ben fellelhető volt...persze nem PC-n...sok évet elvesztegettetek...

  • The Hedgehog
    #282
    Aki jól érti az angolt annak itt egy "rajongói" elemzés a FIFA 2005-ről. Breamsterről (aki írta) tudni kell, hogy kicsit elvakult FIFA-s szóval elég szubjektív a srác:

    http://www.breamster.com/articles/EpAuEVZpEA.php
  • Rudee
    #281
  • gercse
    #280
    jó hát megveszem azt is mert hallom lesz benne olasz bajnokság,azt meg nem lehet kihagyni
  • Breki33
    #279
    pedig a We7 a legjobb
    de veled valami gond lehet P
  • gercse
    #278
    a milan-arsenal videó honnan elérhető,mert az fh-n csak olyan volt ami nem indult el
  • gercse
    #277
    nem ti húztátok le a gamet,csak más oldalakon olvasgatom és mindenhol : áá a fifa szar a pes a király csak a pes csak a pes,és itt jött ki belölem a düh
  • gercse
    #276
    nem ti húztátok le a gamet,csak más oldalakon olvasgatom és mindenhol : áá a fifa szar a pes a király csak a pes csak a pes,és itt jött ki belölem a düh
  • mohus
    #275
    "Nektek is küldött az EA levelet? :-)

    Tele van reklámmal meg képekkel.
    Micsoda marketing."

    szerencsére nem...Blacklisten vannak:) és a norton klotyóban végzi:) büdös EA spam:)
  • The Hedgehog
    #274
    reggelt tesa...
  • Breki33
    #273
    Én+ nem húztam le semmit

    Amúgy jó reggelt.
  • The Hedgehog
    #272
    azt húzzuk le ami láthatóan szar lesz... pl graf... meg mit várjon az ember egy szar FIFA2004 és EURO2004 után? mondom én visszanyertem a hitem, tartalmilag frankó lesz tuti, az látható csak azt a kurva gémpléjt ne csesszék már szét... bár a vigyió (Milan-Real asszem) nagyon sokat ígér!
  • The Hedgehog
    #271
    de mondjuk nagyobb az esélye hogy a FIFA-ban lesz, mint hogy a PES-ben!
  • The Hedgehog
    #270
    hjah nem biztos, hogy lesz benne directIP bááár... online mód viszont biztos lesz igaz ahhoz eredeti gamma kell!
  • Breki33
    #269
    ez most kinek szólt?
  • gercse
    #268
    -ha