8347
  • Schirk Mária
    #8307
    rendben [email protected]
  • Schirk Mária
    #8306
    de nekem most tökéletes de akkor gyorsan küld vissza 1 levelet
  • hunbasser
    #8305
    most nyomhatnánk egy fifát,de akkor msn-en kellene beszélgetnünk.van msn-ed?nem szeretném itt megosztani "mindenkivel" az ip címem
  • hunbasser
    #8304
    most jó lenne neked?
    amúgy fifa 2006-ot úgy tudod leszedni,h www.azereus.com-ról leszeded az azereus nevű programot.ha megvagy,akkor rámész a www.torrents.to oldalra,keresőbe beírod h fifa 06, választasz egy "trackert"(alatta),és keresés.lesz egy csomó találat,válaszd ki azt,amelyiknél a legtöbb seeder van.ezt általában s-el jelölik,vagy kiírják h seed vagy seeder.a seeder a feltöltő,minél több ilyen van,annál gyorsabban lejön a cucc.nos,itt majd ha kiválasztottad a legtöbb seederrel rendelkezőt,akkor ráklikkelsz,és ott lesz h h download,vagy download torrent.letöltöd,és az azereusban megnyitod ezt a kis fájlt,és már el is kezdi tölteni.ennyi.csak tölteni fogja egy darabig...
  • Schirk Mária
    #8303
    De attól függetlenül szeretnék ma fifa 2005 özni multiban.Aki akar az ÍRJON kÖSZ
  • Schirk Mária
    #8302
    Amúgy honnan tudnám letölteni a FIFA 06 Teljes verzíóját??????????
    Ha vki leírná azt megköszönném.De pontosan írja le a lépéseket.Köszi C.Rolando
  • Schirk Mária
    #8301
    Akkor te még játszol a Fifa 2005-tel??
    Akkor beszéljük meg és mehet egy 2005 MULTI???????,Kérlek minélelőbb vszolj
  • Schirk Mária
    #8300
    Na akkor HunBasser nem nyomunk 1-et??
    Add meg az ip cimet vagy megadjam én??
  • hunbasser
    #8299
    miért,én még szoktam vele játszani!fel kellene éleszteni ezt a topicot,mert nem mindenki 06ozik,vagy pesezik,amúgy sztem a pes nagy rakás sz*r
  • vizoo
    #8298
    kedves fórumozó. Kérlek nézd meg az utolsó hozzászólás dátumát, ami nem te voltál (és nem is én). Várj... Segítek: január 2. Ez engem arra enged következtetni, hogy, ha vki fifázik (és nem PESezik), akkor is inkább a 2006-al. Így szerezd meg azt, és játsz te is azzal
  • Schirk Mária
    #8297
    Na Légyszives akkor valaki nem játszana velem egy FIFA 2005-ös Multi meccset??Aki játszana az írjon vissza.Mikor?Ip CÍM?,stb
  • Schirk Mária
    #8296
    Van olyan aki még játszik a FIFA 2005-tel az estig mindenképpen írji vissza.KÖSSZ mert akkor játszhatnánk egy párat..
  • Schirk Mária
    #8295
    Vki nem küldené el nekem az IP címét és FÉL nyolckor 1 fifa 2005 multi ?????Bárkivel játszok!!!!köszike csá
  • vizoo
    #8294
    nem, a direct IPhez nem kell eredeti játék
  • Schirk Mária
    #8293
    Szevasztok!!Én C.Rolando vagyok. Azt szeretném megkérdezni hogy ezzel a DIRECT IP-vel is csak úgy lehet neten játszani ha eredetiben van meg a FIFA 2005??Légyszi minnélelőbb válaszoljon valaki.Aki pedig akar velem játszani annak itt az elérhetőségem:[email protected]. Köszönöm:C.Rolando
  • hunbasser
    #8292
    hali mindenkinek,tudna vki "játékos adatbázisfrissítést" fifa 2005-höz?
    előre is thx
  • SeLFisCH
    #8291
    nev olt idén még üzenez
  • DEXTER92
    #8290
    AC MILAN A LEGJOBB!!!!4
  • vizoo
    #8289
    ehhe :DD kötsög :P
  • AdaKiller
    #8288
    hi vizoo:)
  • vizoo
    #8287
    játszál Direct IP-n :)
  • DEXTER92
    #8286
    Én azt nemértem, hogy hogy van az, hogy a stadion 4 sarkába van egy-egy méretes reflektor. 4 irányból van árnyék, eddig ok. Csak a stadion akármelyik sarkába megyek, a hapsi árnyéka minden irányba ugyanakkora.
    Na jó, ez csak egy olyan szemet szúró kis bibi, csak úgy mellékesen...
  • ffxi
    #8285
    Ilyet nem pipáltam! Az csinál a gém, hogy első félidőnek vége és nem megy tovább, közben pedig megy a replay. Hiába nyomom enter-t vagy escape-t csak megy a replay. Mi a baja?

  • Gport
    #8284
    nincs
  • ffxi
    #8283
    Karrier módban jól felcseréltem az átigazolási piacot! Hogyan találhatnám vissza a kedvenc játékosaimat? Nincs vmi "játékos-kereső"?


  • Gport
    #8282
    semmi

  • Falconer
    #8281
    Akkormeg?
  • Gport
    #8280
    06 is megvan:D
  • Falconer
    #8279
    Ne álmodozz fiú! :D Különben is, térj át a 06-ra, annak van itt az ideje.
  • Gport
    #8278
    nincs olyan szerver ahol nem hivatalos gammával is lehet nyomulni?
  • Gport
    #8277
    ja
  • Breki33
    #8276
    hogy nem eredeti játékkal a hivatalos EA serveren játsz? P
  • Gport
    #8275
    aha nincs rá valami patch vagy valami?
  • báttyó02
    #8274
    attól hogy nem eredeti a játékod
  • Gport
    #8273
    Hello
    Nem műxik az online mód, mert nem fogadja el a telepítési kódot... mitől van ez?
  • Breki33
    #8272
    neked nem P
  • NiGhTM4R3
    #8271
    De pancser vagyok, van hozzá "melléklet" h kell telepíteni...
    kell hozzá még 3 progi..egyszerűbb ha Én üvöltözök a monitor előtt mint ennyit tököljek ezzel.

    FIFA 06-hoz azért könnyebb betenni, mond h könnyebb!!! :D
  • NiGhTM4R3
    #8270
    Bazz ehhez külön kódfájl kell h be lehessen rakni a hangokat?:P
    Megoldhatta volna egy gombbal is..mindegy, annyira nem érdekel. Kösz azért.
  • Breki33
    #8269
    Ez a fórum
  • Breki33
    #8268
    aki készítette természetesen

    de tudom de nem CC-vel mivel én 2006-ba raktam be