1029




11201549161165227153.gif\"

  • sanyiute
    #1029
    most nem?:D
  • Unreal1942
    #1028
  • sanyiute
    #1027
    mit vártál egy 500fős lelátóról? + Diósgyőri hangosbemondós 10percenként ordibált a hangosbemondóba Aki Diósgyőri!!! TRAK TOR RA TRAK TOR RA :D
  • tmp
    #1026
    egyébként meg semmi hangotok nem volt, a szurkolásotok is egy nagy kuka
  • tmp
    #1025
    akkor nem azt mondom hogy jobban játszottatok, hanem a dvtk volt szarabb:D
  • sanyiute
    #1024
    lehet Hali-Egerrel keveri:D
  • Odacsap77
    #1023
    LOL ha most szerinted jobban játszott az újpest :)) nem azért, de a Diósgyőr 16-ot ( vagy 17-et ) rúgott kapura, míg az újpest 5-t , jóval több helyzete is volt a Diósgyőrnek, már az első 10 percben vezethettek volna, rengeteg kapufája volt a diósgyőrnek, újpestnek 1 amiből gól is született azon kívül 1-2 helyzet. akkor miben volt jobb az újpest?
  • sanyiute
    #1022
    Szabival sosincs gond de ettől függetlenül ez a játékunk...
  • tmp
    #1021
    jobban játszottatok mint mi, ha idegenbeli lett volna ez a meccs, tuti kikapunk. jó a kapusotok :)
  • Unreal1942
    #1020
    Köszi ránézek :)
  • Drend
    #1019
    Sziasztok!
    Van egy Footstar nevű online játék. Ebben a játékban egy futball játékos vagy, aki napi három edzéssel rendelkezik, és az ezeken elvégzett munka függvényében fejlődik. A teljesítményed függvényében igazolhatsz csapatokhoz, ahogy fejlődsz egyre jobbakhoz, valamint lehetőséged van, hogy ha jól dolgozol a válogatott(U18, U21, felnőtt) szereplésre is.
    Csakúgy, mint az egyéb online játékokban, a magyarok ebben is az élvonalhoz tartoznak. A selejtező csoportokat általában vezetik, sőt utánpótlás szinten világbajnoki címünk is van!
    ÉS hogy hogyan jön ez ide? Én az Újpest FC vezetője vagyok ebben a játékban. A legutóbbi szezonban bajnoki ezüstöt és kupagyőzelmet szereztünk. Ha mint Újpest szurkoló, szívesen csatlakoznál hozzánk, szeretettel várunk!!!
  • sanyiute
    #1018
    reménykedjünk ha előrébb lépünk pár helyet már megérte:D
  • smith09 #1017
    Remélem a 2 fiatal után újabb minőségibb játékosok érkeznek.
    Szebb tavaszt !!
  • sanyiute
    #1016
    hát igen mind kint volt a meccsen meccs időbe
  • Zenszkij
    #1015
    Pörög a topik, sok a fan :D
  • sanyiute
    #1014
    ez nagyon lófasz volt :/
  • Mighty
    #1013
    Most értem haza az idei első meccsünkről. Hangom nem sok maradt, de bánja kánya. Már csak az kellene, hogy drága Szabolcsunk nem adjon egy fórt az ellennek. Az egyenlítésben nem nagyon bíztam, de a második félidő kezdése után már bizakodtam. A kiállítás után éreztem, hogy lesz még egy gól, de hogy mi lőjük és hogy ilyen gólt lőjünk, arra nem számítottam.

    Hajrá lilák és csak az Újpest!
  • sanyiute
    #1012
    Tisza Tibor fél év kölcsön Sint-Truiden
    Újpestfc.hu
  • sanyiute
    #1011
  • sanyiute
    #1010
  • Knabb
    #1009
    Jaa értem, kösz.
  • sanyiute
    #1008
    de 6:0 csak Újpestiek viccesen meg jegyezték meg ÚFC honlapján is kint van hogy 7:0 Óvást elutasították így főcímben legalább is én így tudom így láttam gondolom:) (ez régi hír ott)
  • Knabb
    #1007
    Akkor hogy is van ez a történet? Nem 6:0?
  • sanyiute
    #1006
    sajnos mindent úgy vettek újpestiek hogy 6-0:)meg hát ajándék tárgyakat nem cserélik vissza 6-0-akat 7-0ra sajna:/
  • barnuska665
    #1005
    üdv.Az óvás elutasításával könyvelhető hogy
    UTE-FTC 7-0 ?
  • sanyiute
    #1004
    ezen elmosolyodtam:D

    tévedés ne essék nem reklám akar lenni
  • sanyiute
    #1003
    tegnapi meccs:) :)
  • sanyiute
    #1002
    ismét megmutattuk hogy mások vagyunk mint az összes többi magyar klubcsapat grat asrácoknak!!!
  • sanyiute
    #1001
    ideillő kép:)
  • sanyiute
    #1000
    az a szomorú hogy miért pont késelték...pláne hogy Fradi szimpatizánsok többen voltak nem azt mondom hogy verjék agyon de azért 1 a 10-20 ellen sose jó
  • Grenzjager
    #999
    Üdv, mint Fradista írok
    a meccset hagyjuk mert az eredmény magáért beszél.

    A 17 éves lila srácnak jobbulást s mielőbbi gyógyulást
    s hozzáteszem remélem mielőbbi hool kézre akad az elkövető, s kínokkal szenvedve lakol.

    Sajnos amúgy volt már rá példa jó pár éve - kérdezz UVB-st - volt hogy tőlünk szúrt egy csóka lilát, mondjuk így diplomatikusan: túl erős körök védték a késelőt (nem hoolok), s elmaradt a "bosszú", s később a csóka a Népligetben szúrt Fradistát is... s itt is elmaradt a bosszú...
  • sanyiute
    #998
    ez sose volt jellemző az NB1-re de ami azt illeti tényleg szomorú
  • Hugh Hefner
    #997
    magyar.foci.magyar.drukkerek.szégyen
  • sanyiute
    #996
    csak szopatunk:D
  • sanyiute
    #995
    Nem maradt erőszak nélkül az Újpest-Ferencváros bajnoki mérkőzés.
    A találkozót megelőzően, Újpest-Városkapunál egy egyedül levő 17 éves fiatal újpestit késeltek meg. Az ifjú drukker egyedül sétált, amikor egy tizenöt-húsz fős, ferencvárosi csoport elsétált mellette, és a csoport egyik tagja beleszúrt az újpesti szurkolóba.
    A fiatalember azonnal elájult, mentőt hívtak hozzá, ami félóra alatt ért ki hozzá, ezt követően azonnal kórházba szállították.
    Igyekszünk az állapotáról minél többet megtudni.

    NB1.hu kurva jó...
  • totti10
    #994
    Korcsmár Zsolt --> SK Brann Bergen (kölcsön)

    visszajött Tisza, érkezett Sitku és Mitrovics
  • sanyiute
    #993
    Foxi ---> Kecskemét
  • sanyiute
    #992
    Vaskó Tamás ---> Videoton
    Korcsmár Zsolt ---> kölcsönbe valami norvég csapathoz
  • sanyiute
    #991
    hát igen... elég szomorú hogy oda ment..
  • HunnernesKonge
    #990
    Kabát -> Debrecen
    Vasziljevics, Tóth Norbert is mennek, remélem bejön a fiatalítás, Kabátot nehéz lesz pótolni...