23
  • Inquisitor
    #23
    Na igen, nem éri meg beruházni, pedig a Winamp jobb TV csatornáihoz permanens 500Kbit kell, és elég jó dolgokat adnak.
  • Inquisitor
    #22
    Akkor én jól elvagyok a Wlan-al, mert eddig 12.500 volt, most meg 10.000. Ellenben átlag 256-380 Kbit között van, éjjel néha felkúszik 2 Mbitre. És nincs korlátozás.
  • GabiWong
    #21
    Matávnál ugytudom van ien, skydsl néven, de nem biztos.
    Ha csak mühöldasat akarnál, ahoz mühöld adó + vevő kéne, és mühöld használati dij, gondolom az árakra tudtok következtetni :).
  • papabear
    #20
    Illetve a sat.hu-n keresztül el tudsz magadnak intézni egy külföldi előfizetést...
    Azaz megoldható ha kell.
  • papabear
    #19
    http://www.sat.hu/h/1satnet.shtml

    Egy a baj vele, hogy kell hozzá földi kapcsolat is, ugyanis a műhold-vétel csak lefele működik, felfele kell valami kiegészítés.
    Valamint nálunk még nem árul senki ilyet, pedig az UPC-nél már tavaly megigérték, hogy lesz erre lehetőség a Direct-el.
  • Bucser
    #18
    UPC nem váltott semmit technikailag a cable szabvány tökéletesen alkalmas akár 4,5 Mbit/sec-es kapcsolatok ellátására is. Csak a szolgáltatók nem szeretik, ha nagyra kell méretezni a fejállomást:)) A Kábel elbírná, meg a modem is.. Az a mese meg, hogy az Új modemekkel lesz csak gyorsab az UPC akkora lol, hogy nem igaz.... BEnt a központban szabályozzák mindig is a Kábeltv-s elérés sebességét... Lásd pl. a 15G utáni korlátozást:) Mert hogy lehetne különben az, hogy régen Szegeden a Tiszanetnél Akár 2 Mbit/seccel is jött a cuc egy normál kábelmodemmel mióta megvette axelero és nyilvánosan is az lett hirtelen csak 512/128-at bír teljesítményben:)))
  • Tocke
    #17
    Én is használok rádiós netet, semmi gondom vele. Felénk (Pécsvárad) az ára 6400+áfa/hó 1évre vagy 5600+áfa/hó 2évre. Állandó elérés, semmi korlát. Mondjuk a sávszélesség egyelőre csak 128k/s, de mivel állandó a kapcsolat, ezért nem nagyon érdekel, ha valamit tovább tart letölteni. Több előnye is van az ADSL-hez képest, akit érdekel, írjon: [email protected]
  • GabiWong
    #15
    Amig megveszük a lassút, drágán, addig nemlesz gyors, oclsón.
    Ide összefogás kéne, és nem netezni, vagy több embernek saját hálózatokat kiépíteni, és gyors netet szétosztani, haszon nélkül.
    Itt magyarországon egyik sem fog megtörténni.
  • ulrik
    #12
    műholdon mért nem tudják megoldani az egészet?
    telefonálni lehet, tv-zni lehet netezni is lehet vele, ehhez nem kéne fektetni a témát
  • Cat #11
    azt se felejtsük el hogy a kiépítési költsége a kábelek fektetéséhez képest töredékáéron van :)
  • Zoley
    #9
    Nekem is radios van.
  • Tetsuo
    #8
    Laci Hetvenhárom, mongyá má 1 linket! Please. Nekem is jól jönne.
  • HUN Tick
    #3
    menjenek a fenébe, én meg itt szenvedek RÁcalmáson a szaros 56kmmal
  • Cat #2
    ez arra vonatkozik szerintem, hogy nem preferálják egyik módszert sem, tehát optikai kábel, mikrohullám, vagy rádiós net tökmind1, amelyik olcsóbb, jobb, gyorsabb az fog nyerni