10262
  • Jhon Balu
    #1414
    1411valaki.
  • xmark2
    #1413
    Már rájöttem hogy kell tulélni a kaloznő támadásait.Csak az egérszétverős rész szerintem egy kicsit idegesítős volt,szerintem...
  • xmark2
    #1412
    Én még nagyon-nagyon az elején tartok és nem tudom hogy kell legyőzni azt a "kaloznőt".Vki tud vmi jó tippet mondani,úgy hogy ne kelljen szétverni az egerem bal gombját...
    Tudja vki hogyan lehet átugrani a játék elején az intrót,mert már nem bírom végignézni mégegyszer ???
  • Jhon Balu
    #1411
    ahol a két pörgö oszlop van köztük szakadék ahol semmiképpen nemtudom átugrani a végén a létra ahol lekéne csusznom....
  • bazza
    #1410
    A végigjátszás is azt írja, hogy itt kéne lenni Dahakának, de nincs itt. Lejutok, megölök mindenkit de semmi nem történik...
  • Faki
    #1409
    - Spoiler -
    Ott ahol először meglátod Dahakát? Mert ha lejutsz, kinyírod a vámpírcsajokat vagy miket, akkor azt az irányt vedd be, amerre Dahaka kitörte a rácsot. Namost a kis "szigeten" lesz egy szorosabb rész ahol a két fal között felugribugrizhatsz. Remélem jól lőttem be, hogy hol vagy :)
  • bazza
    #1408
    #1343 HELP!!!
  • dolfy #1407
    képet plz mert így nem tom merre vagy!
  • Jhon Balu
    #1406
    sziasztok!
    mit kell csinálni amikor ott vagyok hogy az erkélyre felugrok,megölöm a kalozt.De a csapdáknál nem tom hogyan kell átjutni.
    Ha valaki tud segitsen nekem pliz
  • Dynamic
    #1405
    Na persze, ha leírod, hogy mi a játék vége az tényleg nem spoiler.
  • aranypok
    #1404
    sziasztok!

    segítsen vki lécci. Elakadtam a játékban. Nem tudom hogyan lehetne feljutni a 2 toronyba, h aktiváljam az energiához a vizet vagy vmi ilyesmi. A jelenben vagy a multban kell egyáltalán szenvedni?
    Köszi elöre is.

    .:aranypok:.
  • Johnyy
    #1403
    engem engem is!!!
  • Gandibá
    #1402
    Eddig ami zenét felismertem az az I Stand Alone volt :)
  • Cornelius
    #1401
    Sziasztok!
    A zenéje mp3-ban megvan már valahol? Az nagyon érdekelne engem.
    Én is lenyomtam normálon, egy-két harc nehéz volt, de nem veszélyes.
    Kb. 10 kérdőjel maradt az extrákban és egy darab illusztrációt sem kaptam.
  • Johnyy
    #1400
    sőtt!!! hohha az a szkander is sikerül akor meg pápá for she!!! fuck,, hehe béna,, és még beszólt hogy nemtom megváltoztatni a fétemet mert rámomlik a barlang,, hehhe
  • Ridley
    #1399
    kb 3. próbálkozás után sikerült lenyomnom mire rájöttem a legjobban hasznosítható technikára...

    hasonlít johnyy stílusára...

    szal csak védekezni semmi szaltó vagy gurulás és mikor befelyezte a combókat akkor 2-3 bal egér klikk majd védekezés..aztán megint és megint..persze ha a nő felé indul ne legyünk restek hátba támadni.

    szal normálon levertem így és meg se sebzett.

    üdv
  • Gandibá
    #1398
    loál :D
  • Faki
    #1397
    Ne add fel, mert ha 1x kinyírod ördögi kacaj tör majd rád és olyan érzés lesz mint egy orgazmus
  • Johnyy
    #1396
    HAlod!!! legyőztem tök könyű volt pedig nem is izin nyomom! az a szkander téleg sokat segít!!! csak egyhelyben mint az őrünt a balgomb... nagyon könyűű!!! komoly!
  • phil-co
    #1395
    Jó,ok,de ezt már próbáltam és mostmár nincs türelmem....
    Szal mentést tudsz küldeni?
  • Johnyy
    #1394
    mégecer megpróbálom...
  • Gandibá
    #1393
    Kattintgatni kell mint az állat a bal egérgombbal.
  • Johnyy
    #1392
    az a lényeg hogy amikor megy lelökni a megmentendő csajt akkor kell hátbatámadni meg elgurulni a támadásai elől, meg ösze visza gurulni és hátbaseberni és amikor elkezdi a támadását akkor csak védekezni és amikor befelyezte,, a felszúrás nem az utolsó akkor kell hátraszaltózni jó meszire, és akkor indul lelökni a csajt..... de az a gáz hogy nekem meg amikor elkezdönk egymást kardallökdösni akkor mindíg ő győz akármitnyomok és ez veszi le a fél életemet
  • phil-co
    #1391
    Nah,valaki megszánhatna egy mentéssel közvetlenül a kerekseggű ribinyó után (amikor a csajt kell megmenteni),mert már x+1-szer megpróbáltam,de sehogy sem sikerül eltenni láb alól ezt a pajkos kis k....át!
    Előre is köszi!
  • insp
    #1390
    Sok-sok bosszankodás után sikerült nekem is végigvinni. Azt kell mondanom, ez nálam tuti év játéka. 100%-os játékdesign, bár néhol irreálisan nehéz volt. Nagyon tetszett, ahogyan összeáll a kép a vége felé és minden szál kapcsolódik mindenhez. (Bár újrajátszani biztosan nem mostanában fogom, ennyi stressz elég volt egyszerre. :)
  • Faki
    #1389
    #1384 ezt verd ki a fejedből, ez még odébb lesz :)
  • Zatoichi
    #1388
    sajnos még nem sikerült, - de köszi
  • Faki
    #1387
    Öööö második teleport... már nemtom mit kell ott csinálni rég jártam arra, de szerintem menj amerre visz az utad, bocs de már annyszor utaztam az időben, hogy fogalmam nincs merre jársz :)
  • Lacc
    #1386
    Ehh...
  • Faki
    #1385
    Upsz ezt benéztem :)
  • Faki
    #1384
    - SPOILER -
    Átmentél a jelenbe? Akkor irány a nagy sziklaplatform, ahol a sárkánnyal vagy mivel küzdöttél még anno.
  • Zatoichi
    #1383
    - SPOILER -
    Okés ez megvan, és utána merre és mit kéne csinélni !
    A teleportot aktiváltam, - JH-BE-JE-BH - de semmi változást nem tapasztaltam egészen visszamegyek ahonnan jöttem,de semmi sem történik ! Mit kellene még csinálni, v. merre kell menni ?
    Teljesen lefagytam.
  • Faki
    #1382
    Melyik asszony a sok közül? :)
  • Faki
    #1381
    R betű egyszeri lenyomásával
  • Faki
    #1380
    Akkor bugzás van, elvileg át kéne hogy menjen
  • Lacc
    #1379
    Segitség! SPOILER lesz, csak azok olvassák akik végigtolták :)

    A legvége fele, mikor a csajt a trónteremből belököm az időkapuba, ami a jelenbe vezet, utána nem működik a kapu, nem tudok utánamenni! Egyszerűen akármilyen szögből megyek bele, nem vált időt... És ki se lehet onnan menni mert beomlott a bejárat...
  • Zatoichi
    #1378
    - Elakadtam -
    Melyik gombbal lehet lelassítani az idöt, mert én még sajna nem
    jöttem rá ?
    Ugyanis másodjára vok a teleportnál és a falon lévö kapcsolókkal kell aktiválni a teleportot, utána lehet lelassítani az idöt, de nekem nem sikerül.
    Elöre is köszi !
  • Johnyy
    #1377
    NA hát eléggé szánalom hogy ezt nem tudod! és még reklámozod itt magad azal hogy beordibálod!
  • Adri
    #1376
    miért kell kiabálni? egyébként nyomj a billentyűzeten egy print gombot játék közbe, nyisd meg a paint-et ott beillesztés és mentsd oda ahova akarod:)
  • Johnyy
    #1375
    Fákk! akármit nyomogathatok mint az őröl folyton ez a rohatt szuka gyűr rohadjon mek! amúgy ez veszi le folyton szinte fél életemet!!
    Már nagyon unom!