10262
  • Realtibi
    #1454
    jó a kertes már megvan toltam má dobozt meg minden
  • Keca
    #1453
    Úgy van, hogy először kell menni a kertes részhez, különben én is megszívtam először, de aztán ha azt megcsinálod mehetsz az időgéphez... Egyébként végigjátszás
    Ui: Emberek most vittem végig...ennyi??? nemá, most megint várhatok vmi újra, pedig azt hittem csak a felénél járok
  • Realtibi
    #1452
    segitsetek
    ott tartok amikor ki kell nyitni valami kapukat
    én jobbra indultam el és már megcsináltam mindent csak nem tok eljutni a kapuig
    ott vagyok ahol a vizescsapokat kell kinyitni
    eljutottam már az ,,időgéphez,,
    aztán utána nem tom mit kell csinálni:(
  • Faki
    #1451
    -fél Spoiler-
    Itt találtam pár infót, ami részletesebben leírja a secreteket

    A secret endinget meg simán bink playerrel nem akarta lejátszani, de valami FMV-Extractor segítségével sikerült,. Prince of Persia Warrior Within\Video\CineCINE0005 a secret ending.


    Bink player
    Fmv extarctor

    Ja és FMV-vel megnyitod a cine0005-őt, aztán katt a nagyítóra és lejátszod. Biztos van egyszerűbb megoldás is, de én így szerencsétlenkedtem :)
  • Kandurex
    #1450
    Megoldva! Htx.
  • toMpEr
    #1449
    spoiler
    elotte van egy ugyanilyen mozgo kotomb, amikor elojon felmaszol a tetejere es onnan kezdesz a falon vegigfutni
  • 20Joe
    #1448
    Fél SPOILER!

    Szia Faki!
    Ez engem is érdekelne hogy hol nézted meg vagy van leírásod hozzá? Mer pl az is érdekelne hogy hol vannak az élettöltők, mert 2 nem találtam seholsem. Meg vicces lehet ez a Dahakás harc is, mivel eredetileg őt nem lehet legyőzni, mivel egy mítikus lény aki leverhetetlen. Na majd mesélj. Kíváncsian várom a válaszod.
  • Kandurex
    #1447
    De hogy a rákba a falon?? A falon szaladás semmit nem ér, simán bele akadok!
  • Lacc
    #1446
    Itt mi a baj? Ha ott előtted az a forgó szar nem mozog csak forog, akkor a flon kell futni felette.
  • Kandurex
    #1445
    Na, ismét elakadtam, most már egy hangyafaxnyit ideges is vagyok, szal itt:



    Még is, hogy képzelték? Repüljek??? Help!

    Más: kezdi felbaszni az agyam ez a játék, vannak benne olyan megoldások, hogy az embernek ütni támad kedve. Na mindegy. Szal segítsen aki tudd.
  • Lacc
    #1444
    Elmondhatnád milyen trükkel nézted meg az alternativ véget :)
  • Faki
    #1443
    Azé forgassa az ojjektumot addig, míg a zoxigén fel tud futni a falon ezzel elérve a 30ezer, 300ezer litert.
  • Dynamic
    #1442
    Simán fe lehet rá mászni.Nem a nagyobbikra, hanem a hátsó kisebbikre kell.
  • Faki
    #1441
    Most ha így nézed a képet, láthatod, hogy biszbasz előtt van egy kőkocka vagy mi. Arra rámászol és elvileg arról már a biszbaszra is fel lehet jutni (hosszabb nyulványa oszlop felé nézzen, ilyenkor a biszbasznak a kocka felé néző oldala sima, és "megfutható" felefelé, ha alapesetbe sima ugrással nem érné el a drágalátos herceged)
  • Kandurex
    #1440
    Egyébként láccik a bal oldali ojjektumon, hogy ilyen mintás a közepénél vagyis gátolva van az oxigén kivitelére, teccik érteni?
  • Kandurex
    #1439
    Ez így oké, de hogy jussak fel a bal oldali biszbaszra, mert nem igazán akar sikerülni

    [lehet, hogy lámer, de nem hiszi mert már idáig eljutott!]

    [Addig megy prószálkodik]
  • Faki
    #1438
    Tekerő van középen, azt tekered addig amíg a bal oldali bizbasznak a hosszabb fele nem mutat az oszlop felé. Na, akkor felmászol arra az ojjektumra, amiről már rá tudsz ugrani az oszlopra.
  • Faki
    #1437
    - Spoiler - Aki nem vitte végig az ide se pillantson :)

    Megnéztem egy kis trükkel az alternatív véget, hát ledöbbentem.
    Amúgy ha megszerzitek mind a 9 élettöltőt, akkor a végén a trónteremben kaptok egy waterswordot és a sziklán nem a csaj fog várni, hanem maga Dahaka.
  • Kandurex
    #1436
    Meg a jobb oldalon is, de arra hogy jussak fel?
  • Faki
    #1435
    Kicsit ha megnézed a képet láthatod hogy ott van balra egy oszlop...
  • Kandurex
    #1434
    Bocsi a nagy képért. Szal elakadtam, itt merre a murvás pöcsbe kell menni, már hülyére járkáltam magam , de nem találtam meg merre kell menni, pls hlp, hxt!

  • bazza
    #1433
    Tehát lajutok, ott megölök mindenkit, vámpírokat is, de utána nem történik semmi...jönni kéne valami animnak vagy mi?
  • bazza
    #1432
    Bazz most folytattam egy régebbi mentéstől, mostmár nincs megjelenés bug, de anál a résznél nem jelenik meg Dahaka....Így hogy a fenébe jussak tovább?
  • Gandibá
    #1431
    Na ez jó.
  • Keca
    #1430
    leesett.....

    kép
    na talán, de ha ez sem hagyom a picsába és megyek játszani... :)
  • Gandibá
    #1429
    Nem a kis kép linkjét kéne szerintem, ebből nem lehet semmit látni.
  • Keca
    #1428
    azé ez durva
    ez lesz az igazi...
  • Gandibá
    #1427
    Úgy :)
  • Keca
    #1426
    vhogy így?

    nem bizti sikerül
  • Gandibá
    #1425
    Hát elösször töltsd fel valahova a képet, azt annak a linkjét.
  • Keca
    #1424
    igen arra rájöttem, de oda mit írjak?
  • bazza
    #1423
    Wazz...nemtudna vki mentést adni még onnan, ahol megkapjuk az idő lassítás képességét?
  • Gandibá
    #1422
    Törlés gomb alatt [kép].
  • Keca
    #1421
    Nem tudom ki jár már ott hogy másodjára kell az empresst gyilkolni, de én most jutottam ide, hát bakker ez eddig csak lazaság volt ahhoz képest ami most van... lesz egy kép a galériában ha vkit érdekel, de csak eddig tudtam lenyomni.. Na megyek is és próbálkozok..
    Aprópó, mondjátok már lécci meg hogyan tehetek közvetlenül képet ide.. Köszi
  • Faki
    #1420
    Bug, töltsd vissza ahol még normális a herceged.
  • bazza
    #1419
    Ja és valamiírt még a hypesnappal se tok róla shotot lőni, nemtommiér...
  • bazza
    #1418
    Wazz légyszi help! Amikor betöltöm a mentést akkor mostmár mindig egy sötétruhás alakot nem pedig a herceget irányítom, és abban a teremben nem jön nekem elő sehonnan se Dahaka....Miért van ez?
  • Faki
    #1417
    Rockos arab zene, az egyik fight zene ebben is benne van. Szal nemtom miről beszélsz.
    Ja hogy nem ugyanazok a zenék vannak? Mik vannak...
  • toMpEr
    #1416
    hat azert pop1-ben full mas zene volt...
  • Faki
    #1415
    Pop1 - Soundtrack akinek bejön ez a zene, annak ajánlom ezt figyelmébe