10262
  • Gandibá
    #1494
    Lassítsd le az időt, verd szét a lábát, utána megint menj normál időbe, szaladj fel rá, fent megint lassíts és verjed.
  • Shep
    #1493
    A nagy szörnyet akire fel kell szaladni majd a fejét csépelni, hogy lehet megölni, mert ahhoz, hogy letérdeljen a lábát kell ütni, viszont olyankor hülyére sebez.
  • Gandibá
    #1492
    Hja és annyira jó volt, hogy elkezdtem megint :D
  • Malakai
    #1491
    Reloaded DVD.
  • Sadist
    #1490
    Az nekem is néha elcsúszik. Melyik verziód van?
  • Malakai
    #1489
    Nálam meg folyton elcsúszik a hang, kb 3-4 másodpercel előlrébb jár ingame átvezetők során. Játék közben és az előrre renderelt átvezetőknél nincs ilyen gond...

    Egyébként nem lenne egyszerűbb úgy segítséget kérni, mint a PoP:SoT esetében volt, Screenshottal mellékelve? Én pl elég nehezen tudom felidézni, hogy pontosan melyik terem után melyik jön. :)
  • Bandy11
    #1488
    na sikerült de most az a baj megtaláltam a másik ilyen extra helyet ki is jöttam megnéztem a végigjátszást azt mondja menjek vissza és eljutok egy létréhpz de nekem sehol semmi létra
  • Sadist
    #1487
    Na sikerült megoldani. Újra kinyírtam a luvnyát és most már a teleport sem volt bekapcsolva.
    A játéknak hihetetlenül hátborzongató hangulata van. Azt hittem az első rész látványát el fogják cseszni ilyen darkos hülyeségekkel, de ez az időben utazás nagyon jó ötlet volt. A múlt olyan mint az első részben, a jelen viszont sötét és rideg. Nagyon jól összehozták a gémet.
    A Combo Listnél meg csak pislogtam, hogy erre mind képes a herceg? Azt hittem az első rész mozgásait már nem is lehet felülmúlni, de Ubisoftéknál összejött.
    Még a történetre leszek kíváncsi, de szerintem ettől már nem kell félnem, hogy rosszra sikeredett :)
  • Realtibi
    #1486
    hali küldene nekem valaki egy mentést onnan amikor már ki van nyitva a jobb oldali kapu
    /a bal még nincsen kinyitva/

    vagy mondja má meg valaki hogy hogyan kell áturranom a legfelső szinten az ajtóba
    ha falonfutok akkor leesek

    ez ott van ahol a dobozt kell tologatni
    a jelenben megcsináltam de mire odaérek a kaputoronyhoz aszongya hogy wrong time
  • Bandeeka
    #1485
    Hali!
    Lehet hogy már vki le írta de azért megkérdezem. Miért van az hogy amikor lemegy az intro és a hajon vagyok és már lehet harcolni elkezd sercegni a hang? Vkinek volt ilyen problémája? Akinrk igen az segítsen pls Thx
  • Sadist
    #1484
    Én is itt akadtam el. Gondoltam valamit rosszul csináltam, ezért visszatöltöttem egy régebbi mentést (A bőrtangás kinyírása utánit). Én is visszamentem utána a jelenbe, de ott a csapdáknál meghaltam. Retryzek egyet, erre elszállt a "Game ended unexpectedly" üzenettel. Visszatöltöttem a legutolsó mentést (Időteleport után (jelen)), erre a herceg zombi lett :S Ez amiatt van, mert a CloneCD-t szedtem le, vagy ez attól független bug?
  • Bandy11
    #1483
    el akadtam kinyírtam a bör ruhás nöt elment a pirosruhás utána pár harc meg ugra bugra azán jött egy homok izé ami felemelt a magasba (megkaptam az időlassító valamit.visszA MENTEM MEGVÁLTOZOTT AZ ut csabdák kész kikerültem őket utána egy terem be találtam magam len szakadék a közepén egy placc pár ember lejutok kinyírom őket otána nekeise el jutni valamerre de nem sikerül mer midig vissza térek ugyan oda mit csináljak !Ez elég bonyolult de aki tudja hogy hol járok és tudja hol akadtam el az segítsen köszi a végigjátszást néztem de nem találom!
  • Gandibá
    #1482
    Most vittem végig, nagyon jó gém volt. Nekem bejött! Bár azért a vége eléggé nehézkes volt :)
  • sylic
    #1481
    Hali!

    Valaki légyszi dobjon már meg mentéssel, ugyanis letöröltem őket és kihagytam az első titkos helyet. Onnan ahol kinyírtam a csajt.
  • Realtibi
    #1480
    a tököm tele van
    eljutottam a toronyba aztán azt mondja nekem hogy rossz idősíkban mentem oda
  • bazza
    #1479
    Egyébkén óriási bug! Sikerült megoldani, de csak úgy, ha 1 mentéssel előlrébb kezdtem...És mi volt a bug? Hát az, hogy nem kellet aktiválni a teleportot, magától működött! És ezért nem jelent meg Dahaka. Hát ez elég nagy BUG sztem...
  • bazza
    #1478
    RELOADED verzióm van! :PP
  • rezsofiz
    #1477
    Sztem azért mert neked is clonecd-s verziod van, és miniimage-gel tolod. Az a miniimage nem műxik teljesen... Szóval inkább szedj le egy RELOADED-es verziot. Ha RELOADED-es verziod van akkor nem szóltam.
  • rezsofiz
    #1476
    Egyébként néztem a végigjátszást, hát pár helyen eltér a PC-s verziótól. Pontosabban pár rész ki lett hagyva, ettől függetlenül lehet hogy ugyanaz, csak a végigjátszás írója véletlenül kifelejtett pár kicsi részt.
  • bazza
    #1475
    Az istenit miér nem jelenik meg nekem dahaka? Amikor először találkoznék vele, ott nem tör ki senki semmilyen rácsot!!!!
  • fitutufi
    #1474
    ehh
  • Kandurex
    #1473
    Spoiler gyanú

    Eljutottam odáig, hogy először vereszek meg a vörös luvnyával, 1 órát küszködtem vele, aztán feladtam, nem feltétlenül attól jó egy játék, hogy irreális nehezségekkel állítják szembe az embert, esküszöm a CS -kívül ez volt az egyetlen játék ami néhány helyzetbe komolyan feltudott idegessíteni. Uninstall és delete.
  • Atta
    #1472
    Sziasztok!

    Olvasgatva itt a fórumot úgy látom nem sokan küzdötök itt olyan problémákkal, hogy nem bírja a videokártya a játékot (Geforce4 MX440 AGP8x), de ha valakinek van valami ötlete vagy programja arra, hogy nekem használhatóan menjen a játék azt szivesen venném, mert jelenleg csak az emberek körvonalait látni, azon belül nagy baszott feketeség... köszi
  • berlinboy6329
    #1471
    hali.az 1. résznél ki lehet kapcsolni hogy ha balra v jobbra megyek akkor ne fusson hanem oldalazzon?a2. részben is ilyen?
  • Hamster
    #1470
    Szpojler!

    Az alternatív befejezésnek két feltétele van:

    - az összes (9) titkos hely felkeresése
    - a Water Sword felvétele az Idő homokjánál

    Ekkor nem Kaileena-val kell megküzdenünk a legvégén, hanem Dahaka-val, ami még jól is fog esni nekünk, annyit menekültünk előle a játék során. :-)

    <- Hamster ->
  • V Carter
    #1469
    Köszi
  • Tatyla
    #1468
    csaloka mert a sziklák mögé kell menni de elötte mégegyszer forgass a kallantyun!
  • insp
    #1467
    Ahol felmászni próbálnál, ott kell oldalt falonfutni, majd elrugaszkodni.
  • V Carter
    #1466
    Sziasztok!Van egy olyan rész ahol egy nagy teremben a kardot bele kell szúrni valamibe utánna feljön egy másik kar amit körbe lehet forgatni és különböző sziklák jönnek fel, de sehogy sem tudok felmászni rájuk.Ott mit kell csinálni?Előre is köszi


  • Keca
    #1465
    szóval úgy volt, hogy előző 7végén felnyomtam, szórakoztam egy rakatot a mountolással, ugyanis ez nálam úgy nézett ki (weeteam), hogy elindítottam mini imaggel, aztán ha kifagyott jött a pop2play.iso utána meg a weeteam.iso, és ezt így váltogattam... na mind1 aztán kiírt a doki, szal 1 hét alatt de majdnem egész nap. Hát igen, ha leköt a játék akkor megy... Tetszik a storya egyébként...
  • Shep
    #1464
    Srácok, mikor a gonosz csaj le akarja a másikat lökni, ott hogy a bánatban lehet megverni az ellent mert marhára nem megy próbáltam elvetődve megütni, visszatámadni, de ezidáig eredménytelenül. Valami jól bevált taktika jól jönne. Előre is kösz.
  • Hamster
    #1463
    [h2]Szpojler![/h2]

    Létezik egy alternatív befejezés is. Ott Dahaka múlik ki, és Kaileena, meg a Herceg távozik a szigetről együtt egy hajóval. A hajon egy jót akcióznak, de Babilont már megostromolták. A végzetünket, így sem tudjuk elkerülni...

    <- Hamster ->
  • V Carter
    #1462
    Sziasztok!Van egy olyan rész ahol egy nagy teremben a kardot bele kell szúrni valamibe utánna feljön egy másik kar amit körbe lehet forgatni és különböző sziklák jönnek fel, de sehogy sem tudok felmászni rájuk.Ott mit kell csinálni?Előre is köszi
  • Prince007
    #1461
    Spoiler:
    Egy idő után így kell menni ebben az alakban. A maszk tesz ilyenné.
    Ha viszont még az elején vagy akkor #1460.
  • rorr
    #1460
    bug tölts vissza régebbi állást ezt minden verzió produkálja...
  • pzs
    #1459
    Senkinek semmi ötlete ?
  • grebber
    #1458
    Mennyit nyomtál vele kb??
  • Realtibi
    #1457
    milyen várfalon?
    csak a szobor körül van 4 csap el vannak jó fele nyitva
    kinyilott a jeles ajtó
  • pzs
    #1456
    Sziasztok
    A köv a problem : átváltozott a hercegem ilyen villágító szemű "bokor"-rá és folyamatosan csökken az életerőm .
    A dvd-s version van meg , nem eredeti persze.
    Kell valami fix vagy mi ?

  • Keca
    #1455
    és meg van nyitva a víz, meg mindenhol jó felé van állítva? (mármint a várfalon)