10262
  • fulcrum
    #1534
    ezt a .mir fájlt én se tudom mi nekem se indul el
  • Solya
    #1533
    Az engem is érdekelne...én dragon unpackerrel próbálkoztam...de sajna nem ment:(
    Megtalálta csak nem bírtam átkonvertálni
  • narazzino
    #1532
    hi!
    segítsetek légyszives!
    Nem tudom hogy kell crackelni mert csak egy .mir fájl van a crackben crack nélkül meg azt írja hogy rossz CD van a meghajtóban
  • Csuhai G
    #1531
    Káár...a csajt nagyon nehéz megölni, pedig easy fokozaton vagyok!
  • Sadist
    #1530
    Tölsd vissza azt a mentést, ami a főellen után volt az oltáros teremben (1. titkos hely). Ugyanott mentsd el még egyszer és menj el újra az időteleporthoz. Akkor jó, ha NINCS aktiválva, ellenkező esetben a Dahaka nem töri át a falat.
  • Gandibá
    #1529
    Amúgy meg ha a legelső pályán vagy a hajón, akkor télleg ez a helyzet, ott még nem lehet menteni.
  • Gandibá
    #1528
    Nem, vannak kutak, ahol inni tudsz, és ott lehet menteni.
  • Csuhai G
    #1527
    Mert már unom, hogy nem tudom megölni a nőt, kilépek a játékból és mire újra játszanék vele megint kezdhetem az elejétől! (no meg az a hosszú videó...)
  • Csuhai G
    #1526
    Heló!
    Lenne egy kérdésem:

    - A játék az magától menti az állásokat?
  • Light
    #1525
    Hali!

    Kéne egy kis help..
    'Southern Passage - Fate's dark hand present' helyszín:
    A végigjátszás ezt írja:

    "Shimmy to the Prince's left until he goes around the corner of the pillar.
    Jump to the beam that you can see to your right near the opening that the
    Dahaka made. Climb up on the beam (if you are hanging from it) and jump to
    the crack below the hole that the Dahaka made. Jump and clmb up through the
    hole that the Dahaka made and use the fountain to heal/save your game. Follow
    the hallway to your right and jump the gap up ahead to go outside."

    Itt hogy kell felmászni, ha a fal nem engedi? - be kell törni a falat? - vagy hogy?
  • sylic
    #1524
    Hali!
    A mentések helye:

    Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\

    Esetleg valaki megdobna egy mentéssel onnan ahol a csajt kinyírtam az elején (amikor leakarja lökni a másikat).
    [email protected]
  • Solya
    #1523
    ok. Köszi....megpróbálom:)
  • Lacc
    #1522
    Semmi extra, csak mindig be kell nyomni a lassitást mikor a földön van és szanaszét kaszabolna. Mikor repked, akkor meg el kell gurulni előle.
  • Solya
    #1521
    Valaki meg tudná mondani h a túlméretezett madarat hogy a rákba kell likvidálni?
    Próbáltam az előzőleg kapott képességével...de ez a fránya tollgombóc gyógyítja magát...én meg nem tudok olyan gyorsan feltöltődni....
  • ThugEdge
    #1520
    hi!hova kerülnek a mentések?tudja vki?
  • Solya
    #1519
    Nem biztos...de mintha a központi terembe kellene visszamenned (ahol volt egy kapcsoló, amelynek hatására a sziklák átrendződnek), ha már víz a megfelelő helyekre folyik...amit a múltban érhetsz asszem el...
  • Keca
    #1518
    nem tudjátok, hogy hogyan lehetne kezelni a sound.big fájlt? érdekelne 1-2 szám amit jó lenne mp3ba átkonvertálni, goldwave-vel próbálgattam, de nem nagyon találtam jó dekódolást...
  • bazza
    #1517
    Tehát: Másodjára lejutok a Vízöntő szökőkútszoborhoz...Na és onnan merre? mert már mindenütt voltam azelőtt!
  • bazza
    #1516
    Nem segít, mert olyan összevissza van írva, hogy asse tom hol vagyok..:))
  • Prof-X
    #1515
    Azt megtaláltam de csak egy safeprofile van benne.
  • Gandibá
    #1514
    Hát meglehet hogy az segítene :)
  • bazza
    #1513
    Nah most elakattam....
    Megint üldözött dahaka, amikor kiderült hogy rossz időben akartam aktiválni a tornyot. Most újra a múltbéli Water and Gardens-ben vagyok, végigmentem rajta, majd újra ott lyukadtam ki, ahol elkezdtem. Hát akkor mi értelm volt neki? Tudna vki felvilágosítást nyújtani, bvagy olvasgassam a végigjátszást?
  • Gandibá
    #1512
    Játék könyvtárán belül a POPWWProfiles könyvtár.
  • Prof-X
    #1511
    Hi!
    Valaki meg tudja mondani hogy hova kerülnek a mentések?
    Szükségem lenne a profiloma de nem találom seholsem!

    THX
  • Gandibá
    #1510
    Nekem a cd-s reloaded van meg, és semmi bajom nem volt.
  • Lacc
    #1509
    Nekem van benne bug és nem is birok már továbbmenni tőle 3 napja. A legvégén, mikor a csajt belöki az időkapuba, nem birok utána menni. Nem működik nekem a kapu.
  • rezsofiz
    #1508
    Hát nekem nem:P
  • insp
    #1507
    Nem volt azzal semmi gond, simán bugmentesen végig lehetett játszani.
  • Shep
    #1506
    ok thx
  • Realtibi
    #1505
    helyzettől függ hogy mit fog csinálni

    ha pl fal melet vagy akor biztos nem fog kézenpörögni
  • Sadist
    #1504
    A hátsó ki-be ugró hasábról kell falon futással átjutni felette.
  • Shep
    #1503
    na most ott tartok, hogy visszamentem az időben /a tornyokat kell aktiválni/ a romos várban indulok visszafele de az egyik csapdán nem tudok túljutni, egy gerenda egy helyben pörög lábmagasságban, mögötte egy préselő hasáb mozog ki be, nade a pörgő gerendán hogy lehet átugrani? nem ugrik elég magasra a herceg, elfutni a falon felette nem lehet mert beleakad és visszdob.
  • rezsofiz
    #1502
    Ja viszont ha elág ügyes vagy akkor nem kell lassítanod én is úgy csináltam, de ez igaz már részletkérdésh.
  • Shep
    #1501
    nyomkodtam szepen sorban ha e+lk+e+lk ekkor csak mátrixos hajolás + suhintgatás ha tovább nyomkodom akkor pörög a kezén is, bár igazából elég nehéz előhozni, mert elég percízen kell lenyomkodni a gombokat, különben mást csinál, így aztán néha a szépségbe halok bele, mondjuk ez a rész jobban tetszik mint az első, az elsőt ennyi játék után már untam, mert egyhangúvá váltak a csaták, itt azonban a rengeteg kombó miatt elég élvezetes még mindíg, a játékban néztem eg videot és ott egy ellent vagy 6 féleképpen ölt meg.
  • Realtibi
    #1500
    akkor az a kombináció?
  • Shep
    #1499
    thx.
  • Realtibi
    #1498
    na átvittem az 1. tornyot
  • Realtibi
    #1497
    asszem igy van

    e+left click+e+leftclik
  • Shep
    #1496
    thx. elsőre sikerült így megcsinálni,


    Hogyan lehet a kezen pörgős vagdalást előhozni, meg mikor mátrixosan lehajol és úgy csápol körbe, párszor már sikerült csak az a baj, hogy nem tudatosan, a combo listából meg nem tudom melyik lehet az.
  • Shep
    #1495
    ok thx megpróbálom