10262
  • rezsofiz
    #1574
    Nem lehet.
  • narazzino
    #1573
    nem igaz nekem a kamera sehogy sem akar a szereplővel forogni. nem kell az options-ban vmit beállítani?
  • rezsofiz
    #1572
    Nekem is volt, eggyel korábbi mentést kell visszatöltened.
  • rorr
    #1571
    hangkártya is?
  • atr0p0sz
    #1570
    Legújabb van fent
  • rorr
    #1569
    drivercsere!
  • atr0p0sz
    #1568
    Hát nem hiszem, hogy P4 2.4 (nem cerka), Gef4Ti4200, meg 512 MB DDR mellett a gép gyenge teljesítményéről beszélhetünk :), pláne, hogy Half-Life 2 kifogástalanul fut rajta, és csak ezzel van baj.
  • Pogi
    #1567
    Az ott nem gyúszása, hanem csúszása akrt lenni.Fránya dixlekszia.
  • Pogi
    #1566
    A gép milyen? A hang gyúszása a gép gyenge teljesítményének tudható be.Mert ugye alacsony fps érték mellet a hang folyamatos marad, csakhát a kép...kicsit később követi.
  • atr0p0sz
    #1565
    Újratelepítés már megtörtént, de semmi hatás.
    SB Live! hangkártyám van.
  • Pogi
    #1564
    Egyik haverom ugyanígy járt, nekem ua. a verzió van meg, gondtalanul ment, ellenben voltak más tipusú bugok.Tényleg próbáld meg újra telepíteni.
  • Pogi
    #1563
    Milyen géped van?Hangkártya valami integrált?
  • atr0p0sz
    #1562
    Sziasztok!

    Nekem a hang recseg, mint az atom, van mikor nincsen hang a videók alatt, és néha el is van csúszva a hang.
    Tud erre valaki valami megoldást?
  • cam3l3on
    #1561
    fene sem tudja szedj le egy patchet vagy javítást
  • ati2002
    #1560
    Nem tudom, MERT NEM INDUL EL ez a szemét.
  • PTW
    #1559
    másoknál is volt már ez a bug ha jól emléxem, írták páran...

    ha egy korábbni mentésről próbálsz játszani akkor is ez van?
  • ati2002
    #1558
    Valami ötlet? Gondoltam az újra telepítést, de nincs kedvem előlről kezdeni, a mentésekkel meg lehet ugyanez lenne a helyzet.
  • ati2002
    #1557
    Hali. Van egy kis gondom. Az utolsó játszásom alkalmával ezt a karaktert (képen) kellett irányítanom. Mentem is vele egy darabig. Most akartam újra játszani vele, de nem indul a game. Kijön az első kisablak, de tovább nem megy. Leszedtem egy no-dvd fix-et, de azzal sem.
    Itt a kép:
  • Sadist
    #1556
    Jah, és utána még egy rakás csapda :)
  • Sadist
    #1555
    A kart 180°-al forgatod el, utána a kar mellett faltól falig leugrálsz (amikor a falhoz érsz megint ugrás, ha a két fal közti távolság nagy, akkor szép lassan lefelé, ha kicsi akkor pedig fölfelé haladsz). Leérsz, ott falon futás, a futás végén ugrálás ugyanúgy, mint az elején, csak most fölfelé. Mikor fölérél megint falon futás, futás végén megint csak ugrálás a falak között lefelé. Utána már csak a párkányon kell fölmászni és ott is vagy.
  • Solya
    #1554
    ha jól emléxem..vannak oldalt törött falak...úgy kellene odaállni, hhogy amit dobál a gólem, pont ott robbanjon fel...és lesz bejáratunk
  • Shep
    #1553
    Ott tartok, hogy szemben van egy gólem aki tüzes golyókat dobál rám, jobbra egy kerék félig kint a falból és körbe körbe jár, balra meg semmi, a kép azt mutatta, hogy a terem tetejében van a kar amit tekergetni kell, de nem tudok semerre se menni, a nagy majom szemből meg csak dobál. Merre kell menni?
  • Bandy11
    #1552
    A harmadig titkos helyre hogy lehet lejutni mer meg van a kar elforgatás és a falak de nem tok lemenni mert mindig meghalaok lelehet csuszni valahogy a falon?
  • narazzino
    #1551
    hát nekem nem nagyon ment vele. csodálkoztam is rajta
  • Keca
    #1550
    Régebben az oldaladról leszedegettem a pop sot hangjait. azokat hogy szedtet ki a játékból?
  • bazza
    #1549
    Oh, i SEE..:D
  • Bandy11
    #1548
    nem találom a létrát amit a végigjátszás emilít a második titkos hely megtalálása után!help
  • Sadist
    #1547
    egér?
  • Sadist
    #1546
    Valaki tudja, hogy összesen hány Artwork láda van? Mert a végigjátszásban szerintem pár kimaradt.
  • narazzino
    #1545
    a játékban tényleg nem lehet forgatni a kamerát vagy csak nem jöttem még rá?
  • Bandy11
    #1544
    más lesz a vége ez mit takar??
  • Keca
    #1543
    most próbálgatom hogy a magas Hz leveszem de csak ott van a sistergés még és zavaró nagyon...
  • Keca
    #1542
    nem tudom. egyébként a goldwave nem is lenne nagyon rossz, csak az a baj, hogy az elejét tudom a fájlnak dekódolni, viszont mikor jönnek a zenék akkor bejön egy igen erős sistergés....Goldwave-vel ahol éépen most jár a mutató ott lehet hlakan hallani a recsegés alatt a menü zenéjét ez így nem jó......
  • Gandibá
    #1541
    Forgasd el 180 fokkal a kart. Akkor jó, hogy ha a kúttal szembeni rész jön fel.
  • Solya
    #1540
    Elvileg ha jólértelmeztem magától kellene hogy dekódolja...bár annyira nem értek hozzá...úgyhogy nem tudom hogy ezt hol kellene megnézni.
    Majd utánanézek....
    Még van ez a bink&smacker...de ez csak a videókat szedi ki...ehhez hasonló nem létezik zenére esetleg?!
  • bazza
    #1539
    Nah!
    Most ott vagyok, hogy a Második Tornyot kell aktiválni. A központi teremben vagyok, most kaptam új kardot. Merre menjek?
  • Keca
    #1538
    milyen beállításokkal dekódoltad?
  • Gandibá
    #1537
    Hát más lesz a vége :)
  • Bandy11
    #1536
    mire jó az az aternatív végigjátszás?
  • Light
    #1535
    Jajah, köszi, utánaolvastam és megvolt..
    Lesznek még ehhez hasonló bugok a játékban?