10262
  • rezsofiz
    #1614
    én? nem is léptem le:|
  • Gandibá
    #1613
    Mé léptél le msnrő?
  • rezsofiz
    #1612
    Ez akkor lol.
  • Gandibá
    #1611
    WW-be mindenhol kék.
  • rezsofiz
    #1610
    Egyébként ha jól tudom barna a szeme:)
  • Sadist
    #1609
    Lál, most néztem egy screenshotot, amin a hercegnek kék szeme van. Hogy miért furcsa? Az első részben First person nézetben ha bámulta Farah-t, akkor elkezdtek beszélgetni. A játék elején Farah leordította a herceget, hogy ne bámulja, a játék végén pedig már ilyen párbeszéd hangzott el:
    - A szemeid...Zöldek...
    - Tényleg? Nem is tudtam :)

    Szóval a herceg szemszíne zöldről kékre változott :)
  • Gandibá
    #1608
    Hát elég nyitott a téma a végén, jó lenne ha lenne :)
  • Keca
    #1607
    nah végre Dahaka nem zaklat többet... az fog zaklatni ha újra meghallom azt a zenét amikor azt jelzi hogy jön.. Egyébként ez a befejezés jobban tetszik.. Vajon lesz következő rész? "For Babilon"?
  • Ridley
    #1606
    oké akkor már ketten nem akadtunk el és más elakadt ami azt jelenti el lehet akadni

    yes oké...window
  • ronhaven
    #1605
    Attolmeg ,hogy te nem akadtal el,rohadtul el lehet. Mondjuk en sem akadtam el, de attol meg el lehet.
  • Ridley
    #1604
    nemtom,hogy lehet elakadni ebben a játékban.....
  • vki
    #1603
    JA! Hogy azt a kis g**it nem muszály kinyuvasztani.
  • rorr
    #1602
    ez így igaz! tökéletes gamepaddal!sokkal egyszerűbb minden vele!
  • Faki
    #1601
    Vagy csak a türelmed kezd emésztődni :)
  • Kandurex
    #1600
    valami gond van a mostani NEThez kerülő generációval
  • vki
    #1599
    Csá! A csókás faszit hogy kell kinyírni?
  • narazzino
    #1598
    Mi ez a gamepad? Hogy kell használni? Világosítsatok már fel!
  • Solya
    #1597
    Az egér beállítása elkerülte a figyelmemet:) Köszi
    1ébként állítgattam az optionst de még nem találtam megfelelő beállítást...:(
  • Prince007
    #1596
  • Prince007
    #1595
    Kezd el megmászni a sziklákat amik felemelkedtek.(attól függ hogy forgatod a kart).Utána menj és aktiváld a tornyot.Ha megvan vissza a kiindulóhelyre és aktiváld a másik tornyot is.
  • Sadist
    #1594
    Végigjátszás. Mert megérdemled...
  • BlackShadow
    #1593
    #1577 #1577 #1577 #1577 #1577 #1577 #1577
  • yal
    #1592
    ennek nem teccett az eleje :(
  • yal
    #1591
    van olyan jo jatek mint a sands of time?
  • narazzino
    #1590
    én még annak is örülnék ha legalább ellentétesen forogna...
  • Faki
    #1589
    Na most így fejből a pontosabb lelőhelye: otions-controls-navigation-inverted
  • Faki
    #1588
    Options, navigaton - inverted-re rakod én tádáá nem fordított az egér!
    Ha valami nem tetszik az irányításban, miért nem nézed át az optionst?!
  • Solya
    #1587
    Hááát az egérrel való írányítást elég ratyiul oldották meg...nagyon zavaró h ellentétesen megy.
    Ha a first person módra átváltasz és nem nyomsz le semmi billentyűt akkor egérrel soxor körbe tudsz nézni.
    Egyébként sztem sokat segít a camera reset, mert ilyenkor a csávó mögé áll a kamera (bár néha nem)...
    Na mind1...

    Gamepaddal kapcsolatban izlések és pofonok...én pl vettem egyet de egyszerűen nem tudom megszokni...úgyhogy maradok billentyűzetnél
  • narazzino
    #1586
    hogyan gamepaddal?
  • AmadeusHU
    #1585
    Ezért kell gamepaddal játszani
  • narazzino
    #1584
    hát nekem meg szar bár nem hiszem hogy a ubisoft tehet róla, amúgy tányleg jó lenne csak ez a forgatás ami nem megy az egérrel...
  • AmadeusHU
    #1583
    Kösz szépen. Megtakarítottál jópár órát nekem ezzel:)))
  • BlackShadow
    #1582
    c:\documents and settings\all users\application data\popwwprofiles asszem ott:)

    #1577 !!!
  • AmadeusHU
    #1581
    Hova teszi a gép az elmentéseket? Azt tudom hogy a game mappájában van egy popwwprofiles de ott csak egy safeprofile.dat fájl van. Hol vannak az elmentések? Újra kellet raknom a windows-t, ezt a popwwprofiles könyvtárat félre raktam közbe. És amikor visszamásoltam, és elindítottam a gamet, enyhén téptem a hajamat, hogy hova a rákba tüntek az elmentéseim. Már jó messze tartok a gameben. És semmi kedvem elölről megint elkezdeni ezt a baromi nehézre sikeredett játékot. Én már kerestem a dokumentumok mappában is hátha ott van, de persze hogy nem oda mentett.
  • Pogi
    #1580
    MOst ti mé változtatok zombivá?????
    Az később lesz.
  • narazzino
    #1579
    Szerinted mivel próbáltam?
  • Sadist
    #1578
    A bőrtangás csaj utáni mentést tölsd vissza és onnantól csináld újra. Ha a teleport be van kapcsolva, átmész rajta és mentesz, akkor ilyen zombivá változol, plusz még később nem is tudsz majd továbbjutni. Akkor jó, ha NINCS aktiválva a teleport amikor odaérsz.
  • BlackShadow
    #1577
    ott tartok h a 2. tornyot kéne aktiválnom.. olvastam h a főteremben a kart a kúttal ellentétesn állítsam és arra induljak, nos elindultam és tettem egy jó kis kört, kb 15 perc boyongás után visszaérkeztem a főterembe:D vki help
  • Davidka
    #1576
    végre megszereztem a gammát! Muszáj elmondanom, hogy naggggggggyon királllllyyyy!!!!!!!!!! egyedül a kameraállással van továbbra is gondom.... dehát az élmény az 1000x jobb. én csak gratulálni tudok az Ubisoftnak
  • Gandibá
    #1575
    Egérrel forgasd :)