10262
  • Shep
    #1654
    egy bajom van a játékkal hogy van n+1 kombo ebből én max 10et tudok normálisan használni, persze ez biztos az én hibám.
  • tigeroo
    #1653
    én is most a 2toronynál járok!
    most kaptam meg a serpent swordöt a csajtól..a csapdák meg durvák!!!!
  • Shep
    #1652
    közben továbbjutottam, most a vízzel bűvészkedek a másik toronyban.
  • Gandibá
    #1651
    De még ne szólj bele amíg nem nyomtad végig, majd meglátod miért kell azt csépelni.
  • Gandibá
    #1650
    Én elsőre kb. 6-7, másodjára meg az összeset (9).
  • fitutufi
    #1649
    nah most toltam egy kicsit :)
    a kert és víz-be vagyok a régi korba :)
  • tigeroo
    #1648
    az veled van te...><
    akit az elején meg kellett védeni sheeva-tól vagy ki az (a feketerucis)
  • tigeroo
    #1647
    Huh baze..meg volt az első "Need For Dahaka" nevű őrületem..azthittem valami márió-ugribugri-sprint lesz ez, de pörgős lett:)
    Aki végigvitte : Hány "életnagyobbítót" találtatok már? Én 1et..:(
    Shep, nyomd le a [TaB] nevü gombot...az egy picit segíteni fog
  • Realtibi
    #1646
    a pirosruhásat
  • Shep
    #1645
    Srácok a tornyokat hogyan tudom aktiválni, mert nekem vmi gyanús. Másik, a dobáló gólem után a jelenben a leomlott nagy teremben merre tudok tovább menni?
  • nhap LL
    #1644
    Hi!

    Elakadtam a POPWW-ben itt: mentés neve: the path of the sandwraith
    visszajöttem a multbol a jelenbe kimegyek és a Dahaka jó mélyre ledob, átmegyek a csapdákon, nőt a falon futva levágom, megölöm a 4 őrt majd 1 olyan terembe jutok ahol nem tudok tovább menni.
    valaki le tudná nekem irni h ott mit csináljak?
    kösz
  • Shep
    #1643
    Mikor szemből dobál a gólem, vagy mi, két oldalt a lövése kirobbantja a falat, ez eddig ok, elmentem jobbra, felkapaszkodtam a kőre, a tüzes golyója lerobbantotta a kő alját, az benyomott egy kapcsolót amitől a középső híd emelkedni kezdett, nade mezek után mit csináljak/gondolom a túloldalit is meg kell nyomatni/, vissza nem tudok menni mert a kerék lesodor, előre megint nem mert ott meg a vízbe esek.
  • Tatyla
    #1642
    méket?
  • Realtibi
    #1641
    hogyan kel kinyirni azta csajt

    má tele van a tököm vele
  • Gandibá
    #1640
    Nem nehéz.
  • tigeroo
    #1639
    kösz! "Dahaka-t kell kinyirni" megnyugtattál:)
    Több "Spoilert" ne árulj el! Csak ez a sztori folytatásgyanús ,vagy mostmár 100%-ig lezárták? Mondjuk A SoT végén sem gondoltam hogy ilyen lesz a 2 de te csak jobban tudok
  • tigeroo
    #1638
    Amikor menekülsz előle..
  • Gandibá
    #1637
    Menekülős? A végén a Dahaka-t kell kinyirni. Amúgy annyira nem nehéz.
  • tigeroo
    #1636
    a dahaka-menekülős rész nehéz lett? megvan a Cd, gép nincs..
  • Probatbicol
    #1635
    Figyi, nem mindig lehet forgatni a kamerát. Pl. az elején a fedélzeten nem. Először a hajó gyomrában lehet
  • Gandibá
    #1634
    Nem lehet.
  • vki
    #1633
    HI!
    A két kezedben lévő fegyvereket nem lehet megcserélni?
    PS2-őn ha lehet!
  • fitutufi
    #1632
    én még csak közepénél tartok(mostanában hanyagoltam rendessen) meg hát annyira nem vok oda érte meg itt volt a riddick :P
  • Gandibá
    #1631
    Nah végig vittem másodszorra is alternatív befejezéssel. Így is baromi jó volt a vége :)
  • narazzino
    #1630
    sem az embert...
  • narazzino
    #1629
    na mind1. ettől még nem fogom tudni forgatni a kamerát...
  • narazzino
    #1628
    nem. még életemben nem
  • Bandy11
    #1627
    Skacok segítség kéne:ott vok hogymegvan a nyolcadik titkos hely és átmentem a könyvtáron vissza értem a második toronyhoz és a végig játszás azt írja hogy az ismert úton menjek vissza a főteremhez elég gyökérnek ézem magam emiatt de nem tom az utat szánjatok meg egy balf....szt és aki tudja írja le légyszi kösz(addig is próbálkozom) ja a hely ugy néz ki hogy van pár le fel mozgó oszlop pár kapcsoló egy le fel mászkálo rud amin pörögnim lehet meg egy bazinag malom kerék amin át lehet ugrani köszi a sgítséget előre is.
  • steweee
    #1626
    a crackelt verzió miből más mint az első 3cd-s warez megjelenése ? alapból fel van törve ? vagy ettől azért több ?
  • Sadist
    #1625

    Google-ről hallottál már?
  • Realtibi
    #1624
    vagy csetet hogy legyen homokom?
  • Realtibi
    #1623
    A rák mekkora zsir már a az a csaj
    jól átbassza a fejem aztán mégharcolnom is kell vele

    adna valaki valamilyen trükköt a csaj ellen?
  • narazzino
    #1622
    nagyon. Bővebben valaki?
  • Faki
    #1621
    F-el célozz, mert qrvára csalóka a létra helyzete.
  • Realtibi
    #1620
    hogy az istenbe kell elkapni a létrát a fogaskerekeknél?

    ez ott van amikor a gólemet legyőzöm a 2. torony tetején.
  • Prince007
    #1619
    Mássz föl a sziklára és falonfutással fuss át a csapda fölött.
  • tigeroo
    #1618
    na ..megirattam a cuccost..az a gáz, h besült a tápegységem...de remélem hamarosan minden a régi lesz
  • Faki
    #1617
    Olyan mint a konzolon a gamepad. Remélem segítettem
  • narazzino
    #1616
    na modjátok már meg légyszi hogy mi ez a gamepad dolog!
  • bazza
    #1615
    Nah most ott akadtam el, hogy a második tornyot kell aktiválni, bejutottam egy teleporthoz, aktiváltam, ám visszafele a második csapdánál elakadtam: lábmagasságban egy "forgó fatörzs pengékkel" és mögötte egy ki-be cirkáló szikla. Nos ezt se átufrani, se kicselezni, se átfutni nemtudom. Képet meg egyszerűen nemtok berakni mer valahogy nem csinál print screent...Szóva gyertek rá hol vagyok plz!