10262
  • Prof-X
    #1694
    Oks köszi!
    De mi az a legvégén?az egyebek elnevezésnél?Mik kerülnek oda???
  • stone
    #1693
    A harc benne amúgy nagyon faja lett, egyedül a kamerapozíció nem tökéletes de az sot-ban meg egyenesen csapnivaló volt.
  • Prince007
    #1692
    A fegyverek képeit úgy tudod feltölteni hogy felveszed a zombik kardjait(akár csak 3 másodpercre is).
  • Prof-X
    #1691
    Hi!
    Most másodjára vittem végig a gamet de most sem sikerült minden extra featurest unlockolnom.Pedig még a végigjátszást is elolvastam(természetesen csak másodjára.nem szokásom lelőni a poént)de úgy látszik az is hiányos.A fegyverarzenál szinte tök üres.
    VALAKI ha tudja hogy mi a megoldás(esetleg egy bővebb végigjátszás a ládák teljes számával)HELP ME!

    Amúgy a zene a SOTban is és a WWben is király!
    THX
  • Shep
    #1690
    ezt mondom én is ill. írom
  • Torry
    #1689
    Én sem szeretem a rock-ot, de harc közben amikor megszólal, engem rendesen fel tud pörgetni, szóval szeirntem pont jó!
  • stone
    #1688
    Legalább valakinek teccik:)
    Az a baj hogy abszolút nem illik bele a korba, na mindegy legalább a game legyen jó, megyek is és tolom.
  • Shep
    #1687
    szerintem meg pont jó, végig ilyen lesz, én csak azt sajnálom, hogy nincs belőle több, pedig nem szeretem az ilyen stílusú zenét, de itt nagyon el lett találva.


    A térkép tetejére kell eljutnom, a börtönben vagyok és van egy mély verem a padlón egy kapcsoló megnyomtam, aztán fel kellett ugrálni két faL között és a falon ugrásból megynomni egy kapcsolót, de aztán nem tudom hova kell menni, ja a kapcsolók látszólag semmit nem csináltak.
  • stone
    #1686
    Na én is belekezdtem, így elsőre teccik csak a zene valahogy egyáltalán nem illik oda, ez az egyetlen csalódás ezt a rock baromságot semmi értelme nem volt beletenni, elég illúzióromboló.
    Végig ilyen lesz a zene?
  • Shep
    #1685
    na megvertem és nem bánom hogy trainerrel tettem, mert a one hit kill főellenfelek ellen nem működik, és így halhatatlanul is elég durva volt megverni.
  • Shep
    #1684
    marhára nem lassítja be nekem az időt, szóval trainer és nem idegelem magam ilyen szarokon tovább, one hit kill azt mehet a francba a nyomorékja és tudok tovább játszani.
  • dolfy #1683
    végigjátszás

    Remélhetőleg itt megleled a választ
  • Prince007
    #1682
    Lassíts és közbe üsd a nőt. A zombikat úgy tudod legyőzni hogy a fejükre ugrasz és ütöd őket( Space és két ütés.) Ha elfogy a homok a terem két szélén lévő vázákban találsz még.
  • tigeroo
    #1681
    Csáztok! Nagy help kellene..
    A Második torony felé (..) veszem az irányomat... Eljutok egy "fűvészkertig" ott addig eljutok, egy ládát rátolok egy kapcsolóra, aminek a segítségével visszamehetek egészen oda, ahol 2 "vízköpő"-hoz kell vizet juttatni. Ez megvan, jön az átvezető, megnyílt egy ajtó..jó-jó de merre? A keresgélésem eddig: 2hp-nagyobbító, 4 artwork unlocker láda, és a helyes irány sehol...
  • Matheus
    #1680
    sziasztok! mi a különbség a cd-s és a dvd-s verzió között? plz help, fontos lenne, és ne ordítsátok le a fejeme, ha már volt, mert nem tok visszaolvasni, nincs annyi időm, szóval valaki írja meg, thx
  • hattila
    #1679
    Bocsika a kérdésért, de nincs sok időm visszaolvasni oldalakat (de azért vagy 3 oldalnyit visszaolvastam ).
    Az lenne kérdésem, hogy hallottatok-e arról , hogy készül-e, vagy már kész van-e a megyarítás a progihoz.
    Már egyszer végigvittem, PoP 1 múlttal nem volt olyan nehéz, de most már a történet szövegét is meg szeretném érteni.
    Már másodjára viszem végig. Tuti jó játék, főleg a kergetőzés tetszik, akkor felmegy bennem a pumpa.
  • Gear
    #1678
    Bár még nem járok ott de eddig minden nehézkes ellenfélnél bejött a falról nekiugrós támadással leterítés majd hasbaszúrás.Passzív védekezés helyett meg jól időzített elgurulás jobbra vagy balra és hátba/oldalbatámadás.
  • adam17
    #1677
    Visszaolvastam, de nem találtam azt a részt ahol én elakadtam... körben víz, egy ajtó zárva, 4 oszlop középen amire fel lehet mászni. Ez még eléggé a játék elej, amikor átment az időkapun a csaj után.
    Itt mit kell(ene) csinálnom...?
  • Shep
    #1676
    Hát ekkora egy szart, ha védekezek akkor is sebződök ha üt, áááááááá úgy nézem ez is az első rész sorsára fog jutni, megyek a gamewinners.com-ra, de még kicsit várok, hátha ad vki vmi jó tippet.
  • Shep
    #1675
    A mocskos pirosruhás tetvet /hú de felidegelt/ hogy kell megölni, védekezek, de e nyomorék béna herceg nem akar csak nagyritkán ellentámadni, így aztán állandóan megsebez a piros majom, és egy ütése leveszi a negyed életem, ráadásul ilyen óriás zombikat is idéz, szóval óriási, hogy utálom én minden játékban a BOSS fightokat.
  • Realtibi
    #1674
    a kutyákkal dobasd ki jobboldalt lévő falat
    aztán igyál
    utána húzd le a kapcsolót
    utána falonfutással eljutsz a súlyig vagy mi az
    aztán ott felmászol a létrára aztán fel a súlyra
    utána megvárod hogy a gólem odadobjon egy kutyát akkor leszakad az alja és akkor feljebb tudsz menni

    de szerintem rá fogsz jönni majd
  • Prince007
    #1673
  • Torry
    #1672
    THX!

    Életet mentettél!:D
  • Prince007
    #1671
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\
  • Torry
    #1670
    NAh up!

    Hol vannak a mentések?

    Win reinstall lesz, nem szeretném újrakezdeni.
  • Torry
    #1669
    Élsímítást kapcsold ki!
  • tigeroo
    #1668
    Ja és mér van az, ha mindent maxra veszek, akkor ilyen fehéresek egyes textúrák?
  • tigeroo
    #1667
    Skacok! Ott vagyok, hogy van egy nagy "terem" amit víz választ el egymástól..Szemben velem van egy gólem, ami azokat a zombikutyákat dobálja..bekanyarodok jobra, lenyit egy kapcsoló, kimegyek jobb szélen , felmegyek egy kókocka teejére, és lelövi az az izé..tom hogy valahogy a másik oldalra kellene menni, de merre?
  • Torry
    #1666
    Hol vannak a mentések?

    Win reinstall lesz, nem szeretném újrakezdeni.
  • Realtibi
    #1665
    na ne mond
    tudom ogy a pirosruhás csaj velem van


    de fiyeld meg ellened fordul
  • Shep
    #1664
    ok thx,
  • Davidka
    #1663
    középen lévő kart forgasd el 180 fokkal, és akkor majd fel tucc futni az egyik izére, ami előtt van egy kődarab (a képen az, amelyik a két szörny felett van baloldalt)
  • Shep
    #1662
    itt hogyan ugráljak fel az oszlopokra? vagy mit kellene tennem?
  • Nocco
    #1661
    Hi! A Weeteam verzió 1-es CD-jét hogyan lehet kiírni Alcohollal hogy működjön?
  • Shep
    #1660
    azt tudom, de én arra mondtam, hogy harc közben nem vágom kapásból, hogy melyik kombo micsoda.


    Miután a függőkertes rész végén jött a nagy fekete izé ami ha elkap beszippant, itt elértem a portálhoz, vissza a múltba, itt megint várt rám a hollóember vagy varjú a fene tudja, de a lényeg, hogy itt hova kell menni, mert lent a kapcsolók nem működnek és nem igaztán tudom merre induljak.
  • rezsofiz
    #1659
    Tom már közbe megcsináltam, de azért kösz.
  • Kandurex
    #1658
    Arra jobbra tovább. Az a forgó bigyusz hol jobbra, hol balra kerüld ki.
  • rezsofiz
    #1657
    Nem bírok rájönni hogyan tovább

  • tigeroo
    #1656
    Gáz van! A Mechanical Tower - Past-ban járok, szépen megyek a pályán, megölöm a gólemet, de nem tudok tovább menni! ha tovább megyek, van egy nagy "csatorna" ami tüskékkel van kipárnázva, a kötelet meg nem tudom falon futva elérni! help mee! addig fellövöm a shotot
  • Sadist
    #1655
    Játék közben escapet nyomsz ott van olyan hogy combo list. Ott mindegyiket leírja. Egyszer végig is próbálgattam az összeset, és meg lehet csinálni.