10262
  • rorr
    #1734
    3D ANALYZE!
  • Realtibi
    #1733
    leirom még 1x

    ugy van hogy álgurulsz egy sziklafal alatt
    utána átfutsz a falon a tüskésverem miatt
    aztán előjön a levegőből a 2 kutyaszörny
    na aztokat szépen múltidővé teszem
    na utána rálépek a kapcsolora aztán kijön a falból egy lap
    arra ráfutok majd falonfutással eljutok a cseppkőig
    a cseppkön vagy oszlop kinek hogy tetszik azon felmászok és falonugrással feljutok a gerenda tetejére
    utána elkapom a pörgös rúdat
    átugrok a kapcsolora benyomodik
    visszajutok a gerendára
    utána átugrok a kijövő padlóra
    utána a rúdat kapom el amin pörögni kell aztán nekidobom magam a kapcsolonak utána visszaugrok a felső rúdra
    bepörgök továbbugrok a gerendára

    na itt nem tom mit kell tenni
  • Solya
    #1732
    hmmmm...Gerendáról ugrasz a kapcsolóra? Vagy tudsz falonfutni és úgy bekapcsolni?
    Az az igazság h nem vágom h hol tartasz, mert az idő arca című fejezetbe én nem emléxem olyan részre ahol egyből a kapcsolóra kell átudrani...
  • Totya000
    #1731
    crackeltem a jatekot es elindul, aztan a new game utan az animacio kozben kilep.
    valaki talalkozott ezzela hibaval?
  • Neogan
    #1730
    Tudom hogy ez nem a Sands of Time fóruma de szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan program ami segítségével lehet egy GeForce 2 MX kártyán is játszani a játékot?
  • Norbu
    #1729
    majd írok
  • Norbu
    #1728
    nah megpróbálok túljutni rajta, még csak most kerültem a gép elé :)
  • Realtibi
    #1727
    nem mert továbbugrik nem tud kicsitugrani
  • Solya
    #1726
    Nem tudszvéletlenül visszaugorni a kapcsolóról oda ahonnan ugortál?
  • Realtibi
    #1725
    az idő harca fejezetben járok
    és van egy olyan rész amikor fel kell tornászni magadat a legtetejére ahol egy kapcsolo van
    és utána át kell ugrani a zászlóra

    na csak az a bajom hogyha a akapcsolót benyomom akkor leesek a mélységbe aztán megholok

    segitsetek pls!!
  • Solya
    #1724
    Vissza kell menned abba a terembe ahol a kard segítségével aktiváltál egy kapcsolót és ugyanazzal át kell rendeztetned a sziklákat úgy hogy a fannt vélő másik bejárathoz eljussál....asszem...de lehet h ott már voltál...
  • Gandibá
    #1723
    Crack?
  • Totya000
    #1722
    nem indul el a jatek.
    a 3 CD-s .iso-t irtam ki.
    kell meg valami hozza?
    koszi:Totya
  • fitutufi
    #1721
    én még nem vagyok ott most kell ugrálnom az oszlopokon amikor van oldalt egy láda :P
  • tigeroo
    #1720
    az #1662 hsz.-ben lévő képtől nézve dél fele...
  • tigeroo
    #1719
    Köcke a segítséget!
    Eljutottam addig, ahol a 2. toronynál a "vizet" is aktiváltam..
    ott hogy megyek, tovább? szembe a "pályával" van 1kis rész, de oda akárhogy megyek, nem jutok le (egy kapcsoló, és egy kapu)
  • fitutufi
    #1718
    van egy kő a bejárattól balra és arra fel kell mászni falon futni és ugrani az ellentétes írányba utána meg araszolni a rúdon és ugrani és megint araszolni és ugrani...
  • Solya
    #1717
    Ott véletlenül nem egy létrát kell keresni a bejárat mellett balra?....nem bizti
  • tigeroo
    #1716
    Dettó nekem is!:(
    Ha meglesz a megfejtés beszólsz ide?
    Köcke
  • Norbu
    #1715
    én is elakadtam a játékban.Ott tartok hogy van egy vízöntőszobor.Amikor első odakerültem akkor azt a 4 kart aktviváltam eltekertem e megfelelő irányba és vissza kellett mennem a jelenbe.És itt akadtam el.Vissza mentem a szoborhoz de nem tok már hova menni.
  • dronkZero
    #1714
    Heh, ez a játék olyan durva a legelejétől, mintha a Sands Of Time csak ennek a tutorialja lett volna... Ezt már szeretem! :)
  • tigeroo
    #1713
    Héj aki végigvitte help me bazz! Köcke:)
  • stone
    #1712
    Mástól is hallottam már hogy sokkal könyebb gamepad-al, mondjuk én már megszoktam a billentyü egér kombinációt, 5 éve játszok vele és nem lenne könnyü átszokni de mivel sokan írják hogy jobb lehet beruházok egyre.
  • rorr
    #1711
    nézz körül vagy lassítsd az időt az segít!
  • rorr
    #1710
    anélkül szerintem nem menne a dolog ...
  • rorr
    #1709
    megmondom őszintén billentyű-egérrel harcolni, ugrani ,kombózni dögnehéz én nem csodálom ,hogy sokan abbahagyták...!
    a mai konzol átírós időkben a gamepad nélkül sajnos elég szar játszani, kivéve a splinter cell-t mert azt jobb irányítani egérkével!
  • rorr
    #1708
    akkor szerezd meg újra az hibás !vagy bontsd ki újra ha megvan még tömörítve!
  • rorr
    #1707
    sőt már 10 napja végigjátszottam ! minden befejezést láttam és szar lett volna egér-billentyű kombóval!
    AJÁNLOM A gamepadot hozzá egész más élmény vele!
    nekem Logitech rumblepadom van!jó még a tony hawks, blood omen,nhl,fifa,nba ,metal gear solid2 stb játékokhoz is!
  • stone
    #1706
    Gamepad-al nem olyan a kameraállás?
  • insp
    #1705
    Pedig megoldja a dolgokat egy gamepad. Egérrel neki sem álltam volna.
  • Laci08
    #1704
    Hali!
    Olyan problémám van hogy nem tudom a DVDről felinstallálni a játékot mert mindíg valami data.cab ban hibát talál.Pliz segítsen valaki
  • Sadist
    #1703
    Arra valaki rájött már, hogy az Extra Features-ön belül a Weaponsnél a kis szimbólumok mit jelentenek? A 3 fő tulajdonságot azt tudom (sebzés, tartósság, gyorsaság), de van néhány fegyver, amelyik mellett pluszba ott van egy-két szimbólum, pl: nyílvessző, vércsepp, ököl, koponya, pajzs stb.
  • stone
    #1702
    Milyen hibákról? Te játszottál már a gamevel? Például ha a falhoz közel állsz prince-el a kamerával nem tudsz úgy fordulni hogy azt lásd ami előtte van hanem vagy tőle balra vagy jobbra fordulva látod a képet mert bele ütközik a mögötte lévő falba és minden terepen lévő dologba pl. oszlop stb. Ezt igazán kijavíthatták volna, meg az olyan ugrásokat amiket az alap kameranézetből nem is lehet megcsinálni mert nem látod hova kéne ugrani, szerencsére azokra még ott az alternatív nézet ill. a kézi mozgatás, de ha fal van mögötted akkor az sem működik. Lassan végig olvasom a topicot és nem én vagyok az egyetlen aki nem szereti ezt a kameraállás problémát, sőt volt aki emiatt tette le. A gamepad az jó dolog lehet, sose használtam mert nem volt ilyen probléma csak a SOT-nál meg ennél meg a Beyond good and evilnél, érdekes hogy mind Ubisoft-os game. Irányítással nincs gondom csak azzal hogy nem látom sokszor a dolgokat emiatt úgyhogy nem hiszem hogy egy gamepad megoldaná ezt a problémát.
  • rorr
    #1701
    A DVD verzióban nincsenek tömörítve a mozik! kicsit szebb...!
  • rorr
    #1700
    használj gamepadot szerintem tökéletes nem a játék íróit kell szidni!
    milyen hibákról beszélsz?
    úgy kezdi az installt ,hogy GAMEPAD!!!!
  • vinko
    #1699
    hello ! A végigjátszásban olvastam,hogy az elején a hajón,mikor a nővel küzdök és összeér a kardunk,akkor a kocka gombot nyomogassam,csak nem tudom melyik az.Aki tudja kérem irja meg !
  • stone
    #1698
    Á, a kameraállásoktól már itt is idegbeteg kezdek lenni:( Ugrok a nagy semmibe mint a sot-ban mert semmit nem lehet látni, nemigaz hogy a gyértó nem tanult semmit az előző rész hibáiból
  • tigeroo
    #1697
    HELP ME! Annyit már megtaláltam, hogy hol van az ajtó (amikor a fűvészkertben eresztek egy kis vizet a kőszobrokba) egy portálhoz jutok el, ami a múltba vezet, de ott nem találok ki! Egyébként kötelező váltani az idősíkot, vagy egyáltalán nem szükséges?
  • Solya
    #1696
    Képzeljétek Dahaka (vagy ki) lefagyott és simán elmenetem mellette...:DDDDD

    1ébként nekem nagyon tetszik a zenéje....talán azért is mert így még nem hallottam belekombinálva a játékba...de jó...tényleg
  • Shep
    #1695
    ÁÁ nem lehet a készítőket beperelni, tiszta idegbeteggé tesz ez a hülye játék, legalább a kórházi ápolást jó lenne ha ők állnák.

    Rajtam a maszk, az életem fogy de hogy tudok azn a helyen a csapdáktól elmenni, ahol van az L alakú tüskés verem és egy gerende jár előre hátra falon futni nem tudok, mert oldalt van egy szakadék egyebet se nagyon mert a csapda állandóan lefogja a jó helyeket.