124
Másold ide a termék összetevőit
  • Adlez
    #84
    Sziasztok!

    Most találtam rá erre az oldalra, miközben az E-1422 után nyomoztam. Szeretném a segítségeteket kérni, abban a reményben hátha a segítségemre tudtok lenni. Liszt-laktózérzékeny és cukros is vagyok. No, de ami az én problémám: sajnos senki nem tud biztosat mondani az ügyben, hogy lé.k tudják-e fogyasztani az E-1422-t! Homály fedi az összetételét. Ezt szeretném megtudni miből van! Illetve még megkérdezném azt is, hogy az acetilezett módosított (dikeményítő) adipát micsoda?

    Előre is nagyon köszönöm, ha tudtok nekem segíteni. Adlez
  • DJ Skyline
    #83
    Összetevők:
    búzaliszt (47%)
    cukor
    növényi olaj
    növényi zsír
    zsírszegény kakaópor
    méz
    szegfűszeg
    fahéj
    tojáspor
    sovány tejpor

    térfogatnövelő szer (E500)
    emulgeálószerek (E322, E476)
    aromák
  • Garrett27
    #82
    de az ize szuper, veszunk holnap is...
  • Prank
    #81
    igen, de ha már ennyitől jól laknak, akkor nem vesznek még többet belőle... ez a fagyiárusnak rossz... szal semi értelme:)
  • HuAn82
    #80
    Gondolom egy "családi" jégkrém elfogyasztása után ami fejenként néhány apró adag, a fogyasztó azt érezze, "hogy huuu de tele vagyok fagyival(jégkrémmel). Átb@*zás...
  • shaba23 #79
    de ki az, aki azért eszi a fagyit, mert jól akar lakni???
  • Garrett27
    #78
    kar, hogy elarultad mi volt, jo vicc lett volna amig kitalaljuk
  • HuAn82
    #77
    Ballaszt anyag, nehezen emészthető. Jóllakotság érzetét kelti benned. (szvsz)
  • Cat #76
    most vett le apám a fagyasztobol egy 2literes fagyit
    elolvastam mi van rajta, és jót röhögtunk

    első, indulásnak: tejsavó (ez a tej legértéktelenebb része) aztán néhány kommersz, pl cukor, sovány tej,
    eztán jöttek a szinezékek meg aromaizesítők
    majd amin eldobtam az agyam: gumi
    mi a fasznak van a jégkrémben gumi? :DDDDDDDD
  • Garrett27
    #75
    Azért nem, mert az embereknek színes, szép és kellemes ízu ételeket kell legyártani az élelmiszer-konszerneknek. Csakhogy a természetes úton gyártott élelmiszer drága, így viszont nagyon olcsón nagyon sokat lehet gyártani (az illúzió tokéletes, olyan ízu mintha valódi lenne - és az adalékanyagok sokáig megtartják az élelmiszer kinézetét, mintha soha meg nem romolna) - biznisz az egész. Nem tiltják le, mert a laborok és az állami vizsgálatok bizonygatják, hogy csak toredékét tartalmazza az élelmiszer annak az adaléknak adagját, ami már ártalmas az állatokra. Csakhogy, ha folyamatosan adagolnak valamit a szervezetbe, az elobb-utóbb kárt is okoz! Ezen kívul az állami szerveknél a nagy konszernek lobbiznak és legtobbszor sikeresek is.
  • nemcsakfeel
    #74
    teszkó konzervek jók szoktak lenni :D
    egy idő után úgy se tűnik fel a trágya íze benne, csak előtte innod is kell.
  • szando
    #73
    jó rendben, de ez csak az anyagok egészen kis százaléka..
    én mindig azon gondolkodom el, hogy ha egy anyak annyira káros, akkor miért nem tiltják be?
  • Garrett27
    #72
    Egyik se, mert a disznónak már eleve mutápanyagot adnak, ami tele van nyavalyával...
  • Robbb
    #71
    Az emulgálószer(tartósítószer)olyan,mint a gépjárműnek az alvázvédő,üregvédő enyhébb kiadásban.Nesze neked,ezeket zabáljuk egész nap.De én tudok olyan "emberkét" aki fél oldal szalonnát(fújjj de utálom)eszik meg zsíros kenyérrel reggelire,estére disznóbőrbe csavart tepertőt rak az arcüregébe:))Na melyik a károsabb?
  • Garrett27
    #70
    Ezzel nem egyezem. Némely E..-t ugyanis betiltottak az USA-ban, pontosan a rákkelto hatása miatt. Nem az a baj, hogy az anyagoknak E.. számozást adtak. A baj az, hogy osszekeverték az ártó anyagokat azokkal, amelyek nagyonis károsak az emberi szervezetre. Éljenek a foszforeszkáló italok és a rákkelto anyaggal (pirosra) festett mulazac!!!!!
  • szando
    #69
    istenem basszus ezek a tévhitek :DD

    minden anyagnak van egy száma, ez az E***, ha jól tudom még a víznek is. az hogy a normális nevén kívül rá van-e írva az összetevő száma, az meg attól függ aki ráírja :)
    és egyik sincs rossz hatással a szervezetre.
  • Garrett27
    #68
    de a pottyosben nyomokban mogyoro is van, ha jol emlekszem az osszetetelere.
  • Loál János #67
    Olyan!
  • tomsolo
    #66
    pöttös vót?
  • Loál János #65
    Félzsíros tehéntúró, cukor, hidrogénezett növényi zsír, vaj, kakaópor, állományjavító: módosított kukoricakeményítő, emulgeálószerek: E322, E476, természetazonos aromák, tartósítószer: E202.
    Bevonatállomány: min. 30%. Nyomokban kakaót tartalmazhat!
  • Dzsini
    #64
    kerti sóska, tej (ez bolti), fokhagyma szintén kertből, és rá ismerőstől kertben nevelt tyúktól tojásból 1 tükörtojás :) biokaja :D
  • Garrett27
    #63
    tokigaz!!!!!!!!
  • tomsolo
    #62
    a táplálékiegészítő és a disznótáp között nagyon vékony a határ :D
  • Garrett27
    #61
    Példaként nézd meg ezt: (persze mindenutt igy hasznaljak!!!) majonez receptje
  • end
    #60
    aroma aroma aroma
  • kiserik
    #59
    MIért ne? De akkor meg kóla ízű nyalóka, vagy cukor, vagy nem.
  • Mike
    #58
    gyanta?
  • Mike
    #57
    majdnem

    újhagymás Lay's
  • kiserik
    #56
    E meg valami kóla?
  • kiserik
    #55
    Hagymás-tejfölös Chio Chips?
  • Brutal
    #54
    víz,cukor,fruktóz szörp,,gyümölcslevek,citromsav,pektin,gumiarábikum,glicerinészter,természetes gyanta,aszkorbinsav,aromák,karamell felhasználásával.
  • Mike
    #53
    a majonézben nincs mustár
  • Mike
    #52
    na mi ez?

    burgonya, növényi olaj, só, hagymapor, cukor, tejpor, laktóz, nátrium-glutamát, nátrium 5'ribonukleotid, aromák, sajtpor, citromsav, almasav, paprikakivonat, anattol.
  • Garrett27
    #51
    mellesleg suriteni tojassal kene, csak hat sporolunk ugyebar...
  • Garrett27
    #50
    sztem igy izlett az izlelonek
  • Prank
    #49
    hogy sűrűbb legyen... de mi a fenének bele citromsav?
  • Garrett27
    #48
    A valódi majonézbe mustár is jár...csak nem tudom mit keres benne tobbek kozt a suritoanyag...
  • GregSB
    #47
    víz, sűrített paradicsom, cukor, ecet, módosított keményítő (Acetilezett-dikeményitő adipát), só, chili, paprikapor, sűrítőanyag (Xanthán-gumi //fincsi\\), természetes aromák, tartósítószerek (Na-benzonát, K-szorbát), étkezési sav (citromsav //E330 gyk\\).

    Ez Globus Chili Ketchup volt.


    növényi olaj, víz, mustár(?!?!?!), tojássárgája, cukor, ecet, só, módosított kukorica-keményítő (E 1422), sűrítőanyag (xantán), tartósitószer (K-szorbát) és étkezési sav (citromsav).

    Ez Univer majonéz volt. Mi a fenét keres benne mustár? Vagy a majonézt mustárból csinálják?

    Amúgy az E330(citromsav)-ról azt hallottam hogy szájpenészesedést okoz.. Ennek ellenére szinte minden sz@rban benne van.
  • GregSB
    #46
    Fanta

    :D
  • Tikal #45
    narancskola? :DDD