747


FAQ
  • grebber
    #27
    El Matador E3 trailer
  • Bandew
    #26
    Új infok a Hardwiredről!

    Testvérünkkel valami igazán csúnyát tett a narkómaffia, ezért a drogellenes csoport (DEA) embereként benyomulunk Dél-Amerikába (Vin Diesel is hasonlóra szánta el magát a felettébb hiteles Man Apart c. filmben) és tervünk szerint együltében felszámoljuk a teljes kócerájt.
    A kalandos történet előrehaladtávat meglepő és váratlan események teljes sora teszi élvezetessé az igazságért való küzdelmet. A játékot a Plastic Reality Technologies fejleszti, a terjesztést pedig a Cenega végzi. Megjelenés 2005. harmadik negyedében.

    Főbb jellemzők:

    - Különféle hasznos kütyükkel tehetjük tökéletessé a lopakodással telített küldetéseket.

    - Elbűvölő ellenfelek: főmonszták, parancsnokok, ideges civilek, kutyák, krokodilok, drogbárók, küldetés végén huncutkodó ellenségek, stb.

    - AI hierarchia az ellenségek között. Ergo a főnök marad utoljára...



    Képeket nem nyomom be, mert túl nagyok, és elég rossz felbontásúak (tom ez paradoxon, de így van:-D)
  • grebber
    #25
    Nem tudom hogy ilyen szép lesz-e a full game mint a trailerben de ha igen akkor valami überkirályság zsírkeménység lesz!
  • Bandew
    #24
    TESSÉK tölteni!

    A gráfó nagyon szép, bár maga az egész videó hihetetlenül gagyi. Akik ezt a videót csinálták, azok soha de SOHA ne csináljanak filmet!
  • HuAn82
    #23


  • Bandew
    #22
    Kicsit hasonlít a Gothic hőséhez.
  • Voltan
    #21
    A főhősnek nagyon nyomott feje van...
    Az az egyetlen igazi a képeken :DDD
  • antijedi
    #20
    tugyuk neked az a fő lényeg :P
  • grebber
    #19
    Azért az is közrejátszik valamelyest :)
  • HuAn82
    #18
    Mutatós egy darab, de ettől még lehet nagy baromság. Nem minden a grafika.
  • Punker
    #17
    ez olyasmi lesz mint a MAFIA?
  • grebber
    #16
    Eléggé kira game lesz ez ha hozza a képeken látható grafika 50-75%-át esetleg teljes egészében ilyen lesz amit kétlek de bizakodok is egyben.
  • zaki
    #15
    én is kíváncsi vagyok, hogy fognak kinézni ezek az autók a játékban...
  • Bandew
    #14
    Itt van még egy "kocsi" :-D

  • Taranov
    #13
    Kíváncsi leszek erre. Az autós képek szerintem is tuti photoshopoltak.
  • robotnyk
    #12
    szvsz az ingame képek nem fotosoppoltak (legalábbis nem átlag felett :D), de az autós képek abszolút.
  • ReTeK
    #11
    van több kép is a gémerszhellen, és azok se rondábbak
  • Bandew
    #10
    Mér baj az? :-)
  • Bandew
    #9
    Ja az autós képeknél elég durva a ház fala.
  • Cat #8
    egyszerűen túl jó képek, a vak is látja
  • Cat #7
    vazz, ez már már fényképminőség
    sztmse biztos hogy igazi
  • Bandew
    #6
    Én nem veszek észre ilyesmit, de elvileg ingame képeknél nem is szabadna átrajzolni.
  • cyrus #5
    enyhén fotosoppolták a képeket.....
    szerintem fake... némelyiken eléggé láccik...
  • traXion
    #4
    wow
  • Bandew
    #3




  • Bandew
    #2
    Ez nem tudom milyen játék, de nagyon szépen néz ki (bocs a nagy képekért):







  • Bandew
    #1
    (Hardwired)

    El Matador néven új nézdahátam taktikai akció-játékot jelentett be a Cenega, amelyben némi settenkedés is helyet kap. Alapvetően "kémkedős" játékról van szó, amely erős sztorival büszkélkedhet és helyszíne Dél-Amerika. Az első képek nagyon szép autómodelleket villantanak elénk, valószinűleg az autókázás is fontos szerepet kap majd a játékban.