747


FAQ
  • McW
    #107
    Jófajta kis játék lesz ez! :) Kicsit a mozgás lehetne életszerűbb (vagy súlyosabb, valahogy nincs tömegérzetem, MP2-ben volt), meg nagyon hiányzik a kihajolás fedezék mögül. Teljesen jó az összkép!
  • Panzerfaust
    #106
    Hát nem tudom. Max Paynes stílus bejövős, de hát azért nem egy a két minőség. Van sok fegyver, lehet lőni, meg Max barátunk még célozni se tudott, csak mesterlövésszel, de az jobban tetszett. Itt szerintem ninsc eltalálva a bulet tájm, csak próbaképpen használtam 1x. Szerintem, még a Punisher is veri eddig, műfajon belűl. Ott tényleg volt fílingje a megyek oszt ölöknek. Teljest azért megpróbálom, de eddig totál semmilyen az összkép.
  • ati2002
    #105
    Vegyél még 512 ramot, mert már nem az első eset, hogy valami nagyon akad nálad. :)
  • N3v3rland
    #104
    Nekem is ugyan ez a hibaüzenet jött ki, de nekem nem segítettek az alábbi megoldások, erre kipróbáltam még egy ötletet, ami a dark messiah-nál bejött
    Az ikonnál beállítottam, hogy "diasable visual themes", és elindult! :)
    Szal ha valkinek még mindig nem megy, ez is egy megoldás
  • grebber
    #103
    Nekem játszhatatlanúl akad High-on :(
  • ati2002
    #102
    Ez a pálya amolyan MAx-Payne stílusú lövöldözésből áll, viszont elég élvezetes, pörgős. Ki lehet használni a terep adottságait, viszont elég könnyen szétlövik a fedezéket, hacsak nem betonfal mögött lapulsz.
    A teljes játékban lesznek nagy, nyílt terepek, sok-sok vízzel, pálmafával, lesz lopakodós rész, én nagyon várom.
    A demó nem mutat sokat ezekből, de ami benne van, az jól van megcsinálva.
    A gépigény nem vészes, nekem maxon 30-50-el megy, csak a very-high minőségü textúrák miatt az 1 GB memó kevés. Ahogy lejjebb írták, a másfél is.
  • ati2002
    #101
    Ezt driverből én alapba beszoktam állítani, nem kell hozzá segédprogram.
  • Maxtreme
    #100
    mész/lősz, mész/lősz.. ja és még közbe menni is kell meg lőni.
    Kb ennyi.
    Ráadásul a chapter 6-os demo qrva rövid (gondolom a másik is)
  • djcom
    #99
    Valaki mondjon már valamit!
    Milyen a game?
  • Maxtreme
    #98
    Ja még annyit ha akinek nem indul el, és elszáll olyan hibával mint nálam, az ezért van. :):



    2 megoldás létezik (legalábbis én józan paraszti ésszel ezeket filóztam ki.. de nehéz vót :D)

    - Kilövöd a refresh force-ot.
    - Az inibe átírod a 75-öt 85Hz-re.
  • Maxtreme
    #97
    Másfél giga is :)
    Nem játszottam az éjszaka vele sokat, épp csak belenéztem. Nekem első blikkre elég bugyutának tűnt (és nehéznek:) )
    Na majd jobban elmélyülök bent :)
    Graf/gépigény/irányíthatóság nagyon is rendben van :)
  • grebber
    #96
    Na ezt nagyon vártam szedem is!
  • ati2002
    #95
    Nagyon jó a demó, töltsétek ezerrel. Igaz, hogy csak aprítani kell a rosszfiúkat, de van minden ami kell: rombolható környezet, fizika, bullet-time, mini-gun, csodás grafika, fedezék keresés, amit szívesen szétlő az ellenség.
    Max grafon megy, de az 1 GB memória kevésnek bizonyult.
    Képek, 4.2 MB (!)
  • Gerbill
    #94
    Milyen wimdowst használsz?
  • Maxtreme
    #93
    Remélem a másik demo is ilyen remek


  • Gerbill
    #92
    Mindkét demo egy tutorial és egy pálya. Sokkal egyszerűbb lett volna ha egyben adják ki, mert akkor a mérete is sokkal kisebb lett volna, vagy kiadhatták volna most az egyiket egy hét múlva meg a másikat, de ennek így semmi értelme nem volt.
  • GrimReaper78
    #91
    Mi a fene???? Ez egy GIGA??!!!!!! Egyetlen nyavalyás pálya? Nagyon ajánlom, hogy jó legyen.
  • ThugEdge
    #90
    nekem most 30k a max,szal megfelel:)
  • Gerbill
    #89
    Én inkább megvárom amíg felrakják egy normális szerverre, mert innen elég lassan jön.
  • ThugEdge
    #88
    csak azért is leszedem,elsőnél hátra levő időm:16 óra:))
  • ThugEdge
    #87
    két demó is mingyá:



    The demos share the tutorials and most of the game data, differing only in the included missions, yet they cannot be installed concurrently due to a shared InstallShield configuration. The first demo offers a mission titled "Chapter 6 - Fire on Water" while the second demo contains a mission called "Chapter 3 - The City of Eternal Spring."

    és még egy személyeset:hogy rohadna rá a mo...os,k..va ki....ott szar a upc-re
    akinek van tudja miről beszélek
    nevetséges
  • csoola
    #86
    hm, a sztori más, de olvastam és leginkább a max payne-hez hasonlitották játékmenet szempontjábol. én remélem h jo lesz, csak ne a DNF-el, vagy a S.T.A.L.K.E.R.-el egy idöben jelenjen meg
  • ati2002
    #85
    Upsz, elnéztem, azt hittem hirtelen szept van.
  • grebber
    #84
    Nem mivel le lett irva hogy eltolták szeptemberrre a megjelenést!
  • ati2002
    #83
    Ennek nem kellett volna már megjelennie? Remélem nem SF4 PRO.
  • grebber
    #82
    23 új kép
  • strebacom
    #81
    El Matador teljesen magyar nyelven!

    A Cenega és a Plastic Reality Technologies fejlesztő csapat már korábban dolgozott együtt a Korea című játék kapcsán. A készítők most azonban egy kicsit nagyobb fába vágták a fejszéjüket. A játék El Matador néven kerül a boltok polcaira és a TPS játékok népes táborát fogja bővíteni.
    A játék rövid története: Egy DEA ügynököt kell alakítanunk, akinek bátyja- szintén ügynök- beépül a dél-amerikai drogkartellbe. Sajnos, azonban ez kitudódik, és a rosszfiúk megölik őt. A temetést követően a DEA vezetője felkér minket, hogy próbáljuk a megkezdett szálakat felgöngyölíteni. Hősünk azonban hamar ráébred, hogy sokkal többen vannak a háttérben, mint azt korábban gondolta volna. Így valójában nem is tudjuk kiben bízhatunk, szóval azt a bizonyos gatyát fel kell kötni, ha nem szeretnénk a megboldogult testvérünk sorsára jutni.
    A fejlesztők a játékhoz saját grafikus motort készítettek, ami első ránézésre nagyon impozánsnak tűnik. A dél-amerikai helyszínek egyébként nagyon aprólékosan meg lettek tervezve, hiszen teljesen valós helyszínekről mintáztak.
    Természetesen a játék készítői igyekeztek arra is törekedni, hogy ne csak egy tucat termék legyen a játékuk, tehát a hentelés mellett taktikai ás közelharci részekre is kell számítanunk.
    Kiváncsian várjuk a játékot!

    Hivatalos honlap: http://www.elmatador.net/
  • strebacom
    #80
    A franc...
  • grebber
    #79
    Na megint tolták. Szeptember 15.-re :(
  • aaatttika
    #78
    A Max Payne-hoz nem kene hasonlitani[ story-jat plane], bar ha csak olyan jo lenne, akkor azt hiszem nagyon orulnenk.Bar en bizok benne.
  • Gerbill
    #77
    Gépigény(a hivatalos oldalon volt)


    Minimum requirements (minimum graphical detail)

    * 1.5 GHz Pentium 3 \ AMD Athlon class processor
    * 128 MB DirectX 9 compatible AGP graphics card with HW pixel & vertex shaders support (nVidia GeForce 4, ATI Radeon 8500,...)
    * 512 MB RAM
    * 2.5 GB hard drive space
    * Windows XP
    * Sound Blaster compatible sound card
    * DirectX 9

    Recommended requirements (medium graphical detail)

    * ~3 GHz Pentium 4 \ AMD Athlon class processor
    * 256 MB DirectX 9 class AGP graphics card with pixel and vertex shaders v2.0 support (GeForce6,Radeon 9800 Pro,...)
    * 1024 MB RAM
    * EAX enabled sound card
    * 2.5 GB hard drive space
    * Windows XP
    * DirectX 9
  • strebacom
    #76
    Király, kiváncsi leszek hogy milyen konfig fog neki tetszeni....



    Esetleg tudsz valamit a gépigényekröl???....
  • csoola
    #75
    kiváncsi vok rá mert a max payne-t imádtam, remélem javitanak az irányitáson és akkor biztosan tetszeni fog
  • grebber
    #74
    27 új kép
  • GrimReaper78
    #73
    A GameSpot-on láttam a minap egy "El Matador Demo Coming Soon" feliratot. Sajnos nem tudok linket hozzá, mert ilyen reklámablak volt, de örültem neki.
  • strebacom
    #72
    Olvastam egy hirben hogy a game megjelenik magyarul is:

    Néhány éve még kuriózumnak számított, ha egy játék anyanyelvünkön jelent meg, mostanra viszont már egyre-másra jelentik be azokat az alkotásokat, melyek bár egy kissé megkésve, de teljesen magyar nyelven érkeznek a boltok polcaira.

    Automex és SeVen M, ezen két forgalmazónak köszönhetjük a legtöbb hivatalosan magyar nyelven kiadott játékot, legutóbb például a Heroes of Might & Magic V-öt.

    Utóbbi közzétett egy megjelenési listát(mely megjegyzem, igen impozáns), amiben beszámolnak jövőbeni fordítási terveikről, a dátumokat természetesen, érdemes fenntartásokkal kezelni, hiszen volt már rá precedens, hogy nem tudták azt betartani.

    - Bad Day L.A. (magyar felirattal) 2006. augusztus
    - Dark Messiah of Might & Magic (magyar nyelven) 2006. október
    - El Matador (magyar nyelven) 2006. augusztus
    - Gothic 3 (magyar nyelven) 2006. október
    - The Guild 2 (magyar nyelven) 2006. szeptember

    forrás:Magyaritások.hu
  • grebber
    #71
    Új trailer
  • ThugEdge
    #70
    új képz:

    bár nem túl sok,meg tán nem is ingém,de augusztus közepén jön,úgy tűnik
  • grebber
    #69
    9 új kép
  • M@TriX
    #68
    valami 30 másodperces videó jelent meg....

    remélem nem cseszik el.