747


FAQ
  • pinehead
    #147
    ez a bizonyos(7000)-es hiba mitől adódik?
    securom védelem, okés, de nem használok semmit sem "ellene", szal nem értem...
  • pinehead
    #146
    már ahol....anti-blaxx-om nincs is, daemon-t kilőttem teljesen, mégis védelmezik, ilyesmik...szal szívás.
  • buldozer99
    #145
    Hy all!
    Akinek a Securomos hülyesgé szarkodik:#135 lásd:El matador,Call of Juarez és miegymás!!
    Annak nincs más dolga mint anti-blaxx-bol kilépni-e és a daemon tools-ban ne legyen egyetlen egy virtuálsi meghajto se és abbol is kilépni és minden fut igy!!:D
  • Crazy Mate
    #144
    Ez is olyan mint a gta,hogy akárhova lehet menni,és a küldetéseket is akkor fohadjuk el amikor akarjuk?
  • stupido
    #143
    Nekem jól ment a demó és eléggé bejött a gém. Vártam már egy ilyen játékot.
  • SötétBarom
    #142
    Nekem ugyan ez a difi, viszont ha én alt-tabolok, akkor látom a menüt, csak hiába kattintgatok, nem működik... =(
  • strebacom
    #141
    Na akkor most jó a game, a refresh force egy olyan progi, amely lock-ol egy adott felbontáshoz egy adott képernyöfrissítést, ez csak akkor van a gépeden ha feltetted igazából nem is települ fel csak egy exe fájl, ez elég sok game-be bekavar, lásd Battlefield.....
  • savior
    #140
    nem meglepo hogy bugos. nem sok demot toltottem le mostanaban, de mindegyiknek volt valami kinja. ugy nez ki a demo az manapsag mar nyilvanos beta tesztet jelent
  • ati2002
    #139
    Próbáljátok ki a másik demót is, jobb mint a 2.számú, nekem legalábbis a helyszín jobban bejött.
    Átméretezve 800x600-ba:

    -
  • CalebJoe
    #138
    Jóvan megoldotta az augusztusi directx frissítés az újraindulást. THX!
  • gamehunter12
    #137
    Ok.
  • Gerbill
    #136
    Próbáld meg SecureRom Loaderrel
  • tehen_m
    #135
    Ezt a hibát írja ki...

  • CalebJoe
    #134
    A refresh force-t hol találom?
  • strebacom
    #133
    Ja és a refresh force ne legyen bekapcsolva , löjétek ki hogy ne induljon az xp-vel.....Lásd: #98 .
  • strebacom
    #132
    Próbáljátok meg még a hardvergyorsítást visszavenni, vagy kikapcsolni....
    Esetleg direcx update...(ez fontos):DirectX
  • Shodan
    #131
    Nekem azt írja ki restoring please wait, aztán semmi, de ha nyomok egy alt+tabot akkor látom hogy egy pillanatra beugrika menu.
  • CalebJoe
    #130
    Hihetetlen hogy hogy adhatnak ki 2006-ban ilyen szar bugos demót a felhasználók felének el se indul.
  • Dynamic
    #129
    Nekem sem indul, ezt írja ki.Már mindenféle szar állítgatást végigpróbálgattam.



    Úgy látszik én is feleslegesen töltöttem le 1 gigát, mert látom másoknak is problémás az indítás.Köszi Plastic Reality
  • matyi08
    #128
    amelyikben a 6-dik pálya van.
  • gamehunter12
    #127
    Nincs fennt az anti blaxx,se az alcohol.Más vmi?
  • CalebJoe
    #126
    Próbáltam már kodekkel és kodek nélkül is a legújabb nvidia driver van fent a hangkártyából is a legutóbbi van fent sajnos januári az utolsó kiadás.
  • strebacom
    #125
    Na tényleg, nem látok már vagy mi van velem....
    Akkor nem hang, mert nekem is ilyen van, és nekem jól fut a game...
    Kodecpack milyen van venn, az ACE sok game-el összeakad, tegyél fel mindenböl uj drivereket, a hangkarira is!!!!
  • gamerboy91
    #124
    Melyik demo?
  • matyi08
    #123
    nekem egy AMD Sempron 2600+, 768Mb ram, geforce 6600 256Mb-os gépem van, és mediumon elég gyéren megy, 11-20 fps között. ez normális, gyenge hozzá a gépem, vagy valami hiba?
  • marco2
    #122
    anti blax van a gépeden? ha van lépjél ki belöle nekem is ugy megy
  • gamehunter12
    #121
    Hi kiakarom én is próbálni de bejön az a szar secorum-os védelem.Letiltottam a Daemond tools-t,nincs fennt se a clone cd/dvd,letiltottam mindent és mégse megy.Mi a baj?
  • PLATINO
    #120
    mikor jön ki a teljes verzió?
  • CalebJoe
    #119
    oda van írva
  • Gabe18
    #118
    Jó kis játék ez.
    Grafika nekem tetszik,fizika jó,bullet time,stb...
    Ami nem tetszett hogy kijön az erkélyre az a minigun-os csávó,erre sniper-al fejenlövöm,semmi... Még lövök rá párat,összesik.Miért kell bele 3x annyi töltény mint egy átlagemberbe csak mert ő "főellenség" vagy micsoda.Ezzel a realitásnak lőttek...
  • strebacom
    #117
    Milyen hangkártyád van???
  • CalebJoe
    #116
    Hiper Power 525W HPU-4S525 a tápom az alaplap meg a proci kb 30-35 fokon van a videókártya meg 50 fokon.
  • strebacom
    #115
    Nagyon jó az asztal megjelenitésed(#98), meg a tálca meg minden, melyik progival csináltad??????Nekem ez kell!!!!
  • dante3
    #114
    milyen tápod van?
  • marco2
    #113
    sziaztok
    Szerintem nem lesz olyan rossz a játék csak egy kicsit gépigényes.
    A másik demoval játszik valaki? az hol játszodik?
  • CalebJoe
    #112
    Ez nem lehet igaz végre valami játék ami érdekelne erre nem idul.
    Ugyanazt csinálja mint az Outrun 2006 amikor elindítanám egyszerüen újraindítja a gépet nem jövök rá hogy mitől lehet.
    HELP!!!
  • Spaceghost
    #111
    Hmm én felraktam very high-ra a játékot a soft shadows-t kikapcsoltam meg trilinear-on van és nem is akad nekem: Amd Athlon XP 2700+ 1Gb ram GF6600Gt 256Mb van szal elég egy erős videokártya meg 1gb ram hozzá :) Amúgy meg szerintem állati jó mindent szanaszét lehet lőni :D
  • djcom
    #110
    Köszi.
    Sajna csak este tudom kiprobálni,mert dolgozom,2 giga talán elég lesz neki:)
  • scorpeeon
    #109
    Vki tudna mondani vmi t erről a játékról? Merthogy eddig semmit nem hallottam róla most meg itt a demó... Aki kipróbálta, kérdeném h jó-e avagy nem-e illetve jól elfutna e ezen: P4 2,8GHz, 2x512MB RAM, 9600XT 128MB
  • grebber
    #108
    Majd jővőre!