15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • Totti5
    #14150
    COD AW ( Xbox One )













    CGI, de nagyon brutál.



  • Totti5
    #14149









    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.12.18. 08:29:34
  • TBTPumpa
    #14148
    Még egy kis - Dragon Age: Inquisition

















  • bajgunar
    #14147
    Ja! Igen-igen.
    Bocsi, nem írtam be a címét.
    The Hunter
  • broman191
    #14146
    'Jóska mán megin részegen ment a múkába'
  • zorrobomber
    #14145
    The Hunter?
  • bajgunar
    #14144







    FPS képem hirtelen nincs. Így csak az elejtett prédákról raktam ki képet.
    Gyönyörű a game. Mind grafikailag, mind hanghatásilag. Nekem bejön.
  • zorrobomber
    #14143
    Spintires



  • grebber
    #14142
    Én egy külön faj vagyok. Én az alap értelmes embernek a szöges ellentettje vagyok.Nem hiszem ,hogy létezik még a földön ilyen skillekkel megáldott ember mint én.Szóval bennem ne is keressen senki semmi magyarázatot mit miért teszek és nem is kell próbálkozni sem hogy meg legyen érte mindez.
    Véget nem ér listát írhatnék miben különbözök másoktól ,de feleslegesnek érezném.Ilyen embert senki nem akar megismerni. Az ilyen emberre a társaságban is csak mutogatnak,hogy ott van AZ.... stb. (De mivel én nem járok soha sehova társaságba rám ezt nem mondhatják :D)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.12.16. 13:35:01
  • zorrobomber
    #14141
    A smiley azt jelezte hogy nem okoskodni próbálok, hanem viccelni.
    Ezt sem bántásból mondom(most már én se állnék neki mondjuk egy francia játéknak), de én is és tuti még sok más ember is azért tanult meg angolul mert annyira belemélyedt egyes játékokba, hogy fel se tűnt neki, hogy közben kiszótárazta az egészet :)
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2014.12.16. 13:18:48
  • grebber
    #14140
    Soha az életbe nem tanultam angolt.... Ha nem tudsz az emberről semmit ,akkor inkább ne próbálj okoskodni.
    Valamilyen nyelvet kellett választani (ugye kényszerből , MERT KELL az érettségihez ) én a németet választottam.De mivel az sem kell sehova itt Magyarországon ahol ténykedek így nem foglalkoztam vele szóval már németül se tudok semmit se.
  • zorrobomber
    #14139
    Ha olyan türelmes vagy akkor hogyhogy viszketett a feneked az angol órák közben? :)
  • benőmenő
    #14138
    Voltak beteg emberek, akik az Oblivionhoz is megvárták a magyarítást, szóval ez nem kizáró ok :D
  • grebber
    #14137
    Szeretek várni. Abban verhetetlen vagyok minden szempontból.
    A jó oldala a dolognak mire oda jutok,hogy lesz hozzá magyarítás addigra már az Origin on the house keretein belül fogja ingyen dobálni!
  • MerlinW
    #14136
    Arra várhatsz, mert 80.000+ sornyi, (több, mint egy millió szó) párbeszéd van a játékban.
  • Kongy
    #14135
    Én meg végigvittem a DAI-t és biztosíthatlak titeket, hogy gyönyörű a játék, minden helyszín.
  • grebber
    #14134
    Én is beszerzem majd , de csakis ha lesz hozzá magyarítás.
  • CamelX
    #14133
    Ritkán mondom ezt, de ez tényleg ocsmány :) Mondom ezt úgy hogy elsőt 4x, másodikat 2x vittem végig. Játékélménybe nem kételkedem hogy ott van, de amennyire eddig követték (első esetébe kicsit talán meg is előzték) a kor elvárható grafikai szintjét, ez így fail-nek tűnik. Ócsóba, később beszerzős :)
  • broman191
    #14132
    Menet közben szebbnek hat, bár összességében különösebb gond nincs vele a screeneken sem (low lol :D), egy-két elnagyolt textúra lehet zavaró és a helyenként budget game érzésű sivatagos terület...persze nem lesz az elkövetkezendő évek meghatározó benchmark címe, de legalább gépigény tekintetében is ahhoz igazodik... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2014.12.15. 19:42:52
  • TBTPumpa
    #14131
    High és Ultra közötti beállításokkal. Bizonyos értékek Ultrán voltak, némelyik pedig High értéken (Textúra és Tesselation), mert akkor még nem volt patch és borzalmasan futott Ultra beállításokon.
  • grebber
    #14130
    Lowon játszod vagy ez ilyen ocsmány lett?
  • TBTPumpa
    #14129
    Dragon Age: Inquisition













    Like a Boss


    Leliana pls


    Dat Dragon
  • Maxtreme
    #14128
    Ja hát akkoriban én gef4 mx440-el toltam, nem is tudtam elképzelni miért mondja erre mindenki hogy olyan szép.
    Aztán után R9600-am lett, na azon már tényleg más volt :))

    Lara Croft and the temple of osiris





















    Simán hozza eddig az előző hangulatát, csak ez szebb :) Ellenben csakúgy mint az elődnél, a gamepad itt is kötelező!
  • broman191
    #14127
    The ultimate eyecandy! A Radeon 9600 mellett szebb volt! :P

    @benőmenő: Valóban észnél kellett lenni komolyabb nehézségen, főleg az nagyot ugró kaszáló kezű monszták nyomták fel a pulzusomat (éjszakai pályákon ómájgád), de a rakétások sem voltak túl egyszerűek, mennyi ólom kellett beléjük amíg összeestek...végigtoltam mindenféle nehézségen anno, volt amelyiken talán többször is...elfogadnék egy szellemi utódot, újra monsztákkal. :))
  • benőmenő
    #14126
    Örülök, hogy ez a játék már a jó öreg 7300GT-n keresztül jutott el hozzám :D
    Egyébként a mai napig nem játszottam még egy fps-el, ami ilyen zsigeri rettegést váltott ki, pedig nem is kifejezetten az ilyesztgetésre mentek rá.
    Egyszerűen olyan hamar meg lehetett murdelni és olyan szemét volt az autosave (quicksave meg ugye nem volt), hogy minden lépést és lövést kétszer is meg kellett gondolni
  • Maxtreme
    #14125
    főleg dx7-es mx kártyákkal.







  • broman191
    #14124
    Mennyire ütött ez 10 évvel ezelőtt, különösen a víz... :))
  • zorrobomber
    #14123
  • Bokafix2
    #14122
    Neverending Nightmares












    Senkit ne tévesszen meg a rajzolt grafika, ez a játék kegyetlenül beteg! Már önmagában a hangoktól is frászt lehet kapni.
  • grebber
    #14121
    Far Cry




  • Shep
    #14120
    Most magadról beszélsz?
  • grebber
    #14119
    Persze hogy nem mert amiről te beszélsz az a Thief nem létezik és nem csak szerintem hanem világszerte az emberek szerint se akik lehúzták.
    De ezt már megszoktuk. DS reinkarnációja már csak ilyen.
  • Shep
    #14118
    Te meg még mindig nem érted miről beszélek de hát ezt már megszoktuk. Pár embernek itt nagyon lassú a felfogása, már ha létezik neki egyáltalán olyan.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2014.12.12. 22:41:19
  • grebber
    #14117
    " lazán el lehet tévedni mert olyan labirintusszerű a játék" Örülök, hogy neked külön legyártottak egy Thief Shep Editiont.

    #14115: Ha beszéltek róla ha nem nem csak mentél előre azt el se lehetett tévedni mint az újban.

    No mindegy részemről téma vége mert kinyírnak ha itt beszélünk erről!
  • Shep
    #14116
    Ja, hát ok, na pont ezért nincsenek manapság ilyenek a játékokban, mert mindenki összesírná magát, pedig a Thief 3 egyáltalán nem volt nehéz, nem használtam hozzá semmit mégis a végére értem. A 4 meg igen is nehéz ha mindent kikapcsolsz, sőt még a segítővel is lazán el lehet tévedni mert olyan labirintusszerű a játék, már ha mindent össze akarsz szedni. Persze a te végigrohanok rajta 4 óra alatt stílusoddal ez nem egyeztethető össze de ettől még nem kellene leszólni a játékot.
  • broman191
    #14115
    Biztosan nem füleltél eléggé, amikor beszéltek a kapcsolóról vagy valamiféle utalást tettek rá...manapság ilyet már valószínűleg nem mernének elsődleges feladatnak minősíteni térképes rásegítés nélkül...én egyetlen helyszínre emlékszem, ahol elég sokat szenvedtem, rémlik hogy valami növényszerű monszták' voltak arrafelé és valami fát kellett lövöldözni különböző nyilakkal megfelelő kombinációban hogy tovább lehessen jutni...volt ez vagy 10 évvel ezelőtt, az új Thief fősztoriját megcsináltam, egynek jó, semmi különösebben emlékezetes, még mindig nem töröltem mert 'majd megcsinálom a mellékküldetéseket', ez több mint fél éve tart, mivel azóta nem vettem rá magam hogy újra elindítsam... :)
  • grebber
    #14114
    Pont ezt magyarázom és a tesztek is ezt írják nincs olyan pont ahol el lehetne akadni.
    A Thief 3-ban csak mondok egy példát (itt adtam fel) egy kastélyba vagy hol már nem emlékszem mászkáltam ezer évet de szó szerint már kb mindenkit megöltem/leütöttem és mindent felszedtem de semmi. Fogalmam sem volt mi a szart kéne még. Ekkor jutottam oda,hogy YT végigjátszás videó. A csávó felment egy szobába és a legsötétebb zugba megnyomott egy kapcsolót majd kinyílt 890 km-re egy ajtó amit nem is láttam kb soha sem. És gondolom ez csak 1 dolog a game legelején később még brutálabb lehet.
    Szóval ehhez képest az új egy óvodás game!
  • Shep
    #14113
    Persze, tucatplatformerek tömkelege, meg a 16 bites szarok zsák számra. Vannak jó indie cuccok de a többségük bénaság.
  • Shep
    #14112
    Persze, mert nem kapcsoltad ki a segítőket. Kikapcsolsz mindent akkor csak a térkép van semmi nem mutatja merre kell menni, de nektek nyilván akkor is faék lenne.
  • mester1987
    #14111
    Én akkor ki sem próbálom inkább...egy indie játék is sokkal jobb már manapság.