Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Truck Driver001
#4687

de azért oda írhatnád:/

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

uHs Gerzson
#4686
<#eljen>

A 7-dik kép egy kicsit sincs londonban <#vigyor>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Truck Driver001
#4685

játéknév?<#eljen>

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

Istencsászár
#4684
Ha esik az esõ...


Ha hull a hó...


Ha ködös a táj...


Ha süt a nap...


Sángháj éjszaka, esõben...


Makao egy esõs napon...


London-ban a hídon...


Verseny közben...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Xsxxsx
#4683
HálfLájf

Hmuda
#4682
Az X3 tényleg elég pofás megjelenésben, de egy kissé hardcore a gazdasági modellje miatt. Esetleg még a Freelancer, ami mai szemmel nézve már egy kicsit talán elavult grafikailag (a dizájn azért feledteti ezt a hiányosságot), de a játékmenet egyszerû és nagyon jó a story-vezetése a szinglinek.

Vagy ha más nem akkor még mindig ott van az EVE-Online trialja. 14 napig lehet hajókázni, bár hozzátartozik, hogy mind a játékmenet, mind a gazdasági modell nagyon "hardcore", nagyon öszetett.

Gyuri: jah, nem egy olyan játék amit pár nap alatt megnéz magának az ember. Akatam berakni egy képet a térképrõl úgy, hogy a galaxis tányérja az élérõl látszik, de jópárezer pötty úgyse mondott volna semmit a topiklakóknak. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#4681
ezzel játszottam keveset,de nekem túl nagy😄
egyébként nagyon jó!

grebber
#4680
X3 Reunion eléggé franya !

Next PC upgrade: 2022

Istencsászár
#4679
Nájszos képek, ilyen ûrös gém van single playerbe, ami jól is néz ki meg játszható is és nem hardkór? ( Homeworld kívül )

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Hmuda
#4678
EVE Online fejlesztett Trinity motorral.


Kapu töltõdik.


Valami "apróság".


Egyik hajómmal "naptúrán".


Szállítóhajó.


Durcás csónak.


"Apróság" 2.


"Apróság" 3.


Shuttle-el megyek bevásárolni.


És a régi Destroyer hajóm.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Istencsászár
#4677
Hát majd kiderül egyenlõre nem.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#4676
Na ez egy JÓ játék. Minden szempontból! A 2 meg még jobb lesz,legalábbis a képek,és a videók alapján

#4675
Persze hogy gyorsabban fut a crysis, a Far Cry még nincs is kész...

grebber
#4674
Hát a Far Cry 2-rõl vannak olyan pletykák hogy a Crysis ahhoz képest gyorsan fut a gépeken.

Next PC upgrade: 2022

berczely
#4673
neee komoly?<#wow1><#shakehead><#rinya>

Seth
#4672
Tuti jön majd kis késéssel pc-re is,ahogy az elsõ rész

PSN ID.: Beegabor

Istencsászár
#4671
Azt tudod hogy csak Ps3 és 360ra jön.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

berczely
#4670
Én is várom a második részt!Láttam a videót és kedvem lett játszani az 1. résszel.

Istencsászár
#4669
Ez egy rettentõ jo gamma, anno pécén akadt meg hagyatam is, pár hónapja beszereztem 360-ra, nagyon jóvolt... a második része meg egyenesen brutális lesz a video alapján.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#4668
Minek vegye? ingyen letõti, krekkeli, gépe ugysincs hozzá, akad, full grafon semmin nemfut el...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

berczely
#4667
Condemned:Criminal Origins




lac coo
#4666
Nem az a lényeg ... Két év múlva senki nem veszi már meg ( mondjuk most se 😊) !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#4665
Jaja, az egész szánalmas ahogy van... akkor a Far Cry is ezlesz? pofádba basszák h majd 2 év mulva jólesz neked is... pedig az nem gagyi krízis lesz remélhetõleg.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

grebber
#4664
Most már olvastam!
Nem értek egyet a cikk írójával. " 2 év múlva kit érdekel" lol most viszem végig sokadjára a régi gameket.Uborkaszezonba mindig elõveszem a régi gameket.

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#4663
Pontosan..Akkor még talán valahol indokolt lenne a vasigény..

Ezt olvastátok?
Hogy mennyire igaza van!

grebber
#4662
Ez off de engem nagyon zavar.

Igaz amit irok az azért nem valosul meg mert az rettentö gépigényes lenne ,de engem nagyon zavar. Amikor megyünk a gameben akkor rajzolodik ki a héttérben a töbi textúra.Az lenne az igazi ha ellehetne látni baszott messzire ugy hogy látod a dologokat és nem késöbb rajzolodnak ki.

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#4661
Én is krízis.











dante3
#4660
franko

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

berczely
#4659
Gut!<#vigyor2>

grebber
#4658
Ezen az uccsó pár képen High.Minden más medium.

Next PC upgrade: 2022

dante3
#4657
Textura nálad mire van állítva?

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

#4656
Ez már jó<#eljen>Fõleg a 2. kép

grebber
#4655
Crysis




Next PC upgrade: 2022

#4654
Jaaaa😄

De szép effekt!<#idiota>

berczely
#4653
Akkor ne nézd!<#hehe>Képzeld azt hogy efektbemutaató van<#idiota>

#4652
Csak hát nem lehet belõlük semmit sem látni:-C

berczely
#4651
Ja hogy ez a gond hát ehez volt kedve.<#vigyor2>

#4650
A tieddel semmi baj, a másikkal az volt a bajom,hogy mindig valami hülye effect eltakarja a képet. A vizes kép mondjuk szép.

berczely
#4649
Ja..."Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb..."<#whatever>

grebber
#4648
Most ilyen képekhez volt kedvem amikor robbantok meg lõnek rám.Nem közönség kérésére csináltam.

Next PC upgrade: 2022

berczely
#4647
hogy érted hogy normális képet?Mért az enyém normális?

#4646
Nem a grafikával van a bajom,hanem a gagyi képekkel. felõlem low is lehetne,csak rakjon fel normális képeket

berczely
#4645
Tõlem is Crysis





Minden High 1440x900 0xAA

berczely
#4644
Mit kell fikázni?Nézzétek meg a konfiglyát nem lehet mindenkinek csúcsgépe....de amúgy nem rossz gép csak a vga kevés szerintem.

#4643
Ezek a képek eléggé szarok😊

#4642
Jah, értem 😄 csak hát elég... hm, fura 😊
grebber
#4641
Fegyverskineket szedtem le.

Next PC upgrade: 2022

#4640
😮 Mi az a bocipisztoly? sztem nálad van vmi grafikai bug... Vagy boci mod is van már hozzá? 😛
ScarY MAN
#4639
jaja<#fejvakaras><#wilting><#szomoru1>

...

Istencsászár
#4638
ölég tré...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES