Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CalebJoe
#5288
Terrorist Takedown 2







berczely
#5287
Na jóóóó haggyuk!!!<#wow3>

berczely
#5286
Na elcsesztem egy kimaradt:

berczely
#5285
Erre a f*scsomó képekre kicsit jobb beállításokkal következõ adag:

(GTA San Andreas)



berczely
#5284
Ismét San Andreas (csak körbevágtam és átméreteztem!)





Maxtreme
#5283
Acdsee

Snexi
#5282
Gondolom alapból jpg-be ment a fraps

Bence94
#5281
maxteme milyen progival konvertálod át a képeket?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Maxtreme
#5280
TDU (bár még nagyon az elejérõl, normális kocsim sincs még, csak mondom lövök 1-2 képet 😄) Anno több mint a fele után elszállt a savem szal.. 'nyukat 😄











kakaoskalacs
#5279





(sry a triple post-ér,remelem igy jo)

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

kakaoskalacs
#5278
hat ugyaltom elqrtam ·· sebaj majd maskor

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

kakaoskalacs
#5277

http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/d890b20f3300c67485d9f04161c8e696316b9924.png

1.Halo
2.WoW

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

arty
#5276
Szép idõnk van...

Forza.

Snexi
#5275
Loool,oda van írva és még én is leírtam...

ScarY MAN
#5274
ENB series...letölt...

...

#5273
Na ezt én is szeretném megtudni melyik mod..de már keresem is bõszen😊
tonyr
#5272
szentem:
1: nem volt keménykedés/menözés amit irtál, hogy maxon dx10el ilyen...
2: M@xtreme nem lenézöen gondolta, tuti, me ismerem, amugy amit irt 1általán nem lenézö, én is örülök hogy igy fut nálad, ill nálam is kb igy fut, csak nem dx10-el...

amugy is kár ilyenen vitázni, ill visszakontrázni...

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

davidka003
#5271
Inkább örülnétek, hogy legalább raktam képet normálisan minden adat feltüntetésével.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

davidka003
#5270
Mind hülyék vagytok. Nem az én hibám, ha ilyen birkák vagytok, hogy keménykedésnek vettétek. Elsõ hsz-bõl lemaradt, hogy milyen beállítással készültek a képek ezért írtam utána.
#5243 meglehet nézni. Ott is ott van, hogy "Crysis 1280x1024 no AA; VERY HIGH" a képeken meg látszik az FPS. Akkor õ is keménykedik?
Meg pont majd egy 30 ezer Ft-os kártyával fogok keménykedni. Akkor lehetne keménykedésnek venni, ha 9800 GX2-em lenne.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#5269
Jogos volt a "leszólás".
Kicsit keménykedõs duma volt az.

w77d
#5268
nyugi engem is állandóan leszólnak. a magyar márcsak ilyen...

davidka003
#5267
Nem kell flegmáskodni. Felesleges kérdések megelõzése végett írtam.
Akinek gyengébb vagy hasonló gépe van az is tudjon viszonyítani, hogy milyen beállításokkal futna nála.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Maxtreme
#5266
Örülünk neki..

davidka003
#5265
Totál max dx10. 60 FPS.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

davidka003
#5264
Gears of War:



Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

arty
#5263
sry a kifakadásomért 😞 tom h kissé tuloztam, de jo lenne, ha napi 10hsz képekkel lenne meg, nem dumával, ami a játék topikjába valo... 1-2 kép komment okés, de h más se menjen... szinte csak Maxtreme képei jönnek minden nap 😊

Shadowgrounds Survivor



Forza.

davidka003
#5262
Pedig én már raktam 3 játékról régebben.
Este rakok majd a Gears of War-ról azt kezdem el újra játszani.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

arty
#5261
mi lenne, ha csetelés helyett képekkel bombáznátok a topikot? fax kivan, h 5-10 uj hsz, és mindig ugyan az a hat arc itt cseveg, képet meg még nem láttam tõletek 😞

Forza.

berczely
#5260
jaj istenem!

Berakott képeket az ENB series móddal a prosztrítbõl és azért iírta hogy vs mer berakott egy alap prosztrít grafú képet is mellé!teccik érteni??
ENB Series egy krva jó cuccos ami széppé teszi a játékot!lásd: san andreas lentebb...

davidka003
#5259
Szerintem egy mod, de akkor VS helyett jobb lett volna a "with".

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

fery02
#5258
Én is félreértelmeztem. Azzal, hogy írtad, hogy "vs", aszittem, hogy két játékot mutatsz be. Szal az "ENB series-t is játéknak gondoltam. (amúgy most sem tudom még, hogy az mi, de nem érdekel nagyon 😊)

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Maxtreme
#5257
Végülis még jó hogy oda van írva xD

Snexi
#5256
ENB seriesel

robotnyk
#5255
EA, Shameless Advertisement - It's in the game!
Wanted
#5254
Hi!
Hogy hoztad össze?

I7 9700K | ASUS MAXIMUS XI CODE | 2X8GB PATRIOT VIPER RAM | ASUS STRIX GTX 1080TI | ASUS PG279Q | Playstation 4 PRO |

Maxtreme
#5253
proshit ismét 😊

Asszem sikerült belõnöm.. Most nem világít minden 😄

Maxtreme
#5252
NFS pro street vs ENB series :Ð :Ð




















Néhol kicsit el van túlozva a bloom, de szvsz sokkal jobb lett mint az a fakó színvilág 😊

Összehasonlításképp:

berczely
#5251
Nagyon szép sztem ez a mód!
Kössz a sok segítséget hozzá!




#5250
bocs, igazából nem néztem a képek méretét. 1. gyors a feltöltésem 2. van helyem... tényleg átsiklottam a "méret" felett :\ majd legközelebb xD

Hmuda
#5249
Linkbe raktam õket. Nem nagy probléma, mert amúgy se a modemeseknek van ez a topik kitalálva, de azért egy határvonalat meg kellene húzni. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5248
ja jó rosszul olvastam XD amúgy bocs a kép méretéért, majd legközelebb átkonvertálom jpg-be.

#5247
ne mond el senkinek de fönt volt fél perc alatt az összes 😊

V43 1105
#5246
XD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Snexi
#5245
Elmentem közbe sz.rni hoyg betöltsön <#idiota>

Maxtreme
#5244
Szerintem legközelebb BMP-be rakd a képeket. Ez 2.5/3mb darabszám így túl sovány..

#5242
Majd meglátjuk.

berczely
#5241
<#hehe>

davidka003
#5240
Mi meg majd kapunk egy sokkal szebb grafikával és több küldetéssel teli GTA4-et.
Így volt ez az Assassin's Creed-nél és a Gears of War-nál is.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#5239
Ott figyel az a majdnem, azt súgva,hogy "te szegény PC-s míg te modokkal szenvedsz én GTA IV-zek".
Mekkora egy szemétláda vagyok.😞