90
  • augusz23
    #90
    senki? mindegy, úgy tűnik ide rajtam kívül senki sem ír
  • augusz23
    #89
    demót akartam írni.
  • augusz23
    #88
    Helló mindenkinek

    Nem tudja valaki, hogy honnan lehet a teljes játékot letölteni? Én csak a domót találtam meg.
  • Lorant999
    #87
    hi 1 demo linket adjatok létszi mer nem találok sehol:@
    ne vírusost!
  • gregtom6
    #86
    Üdv. Ezzel lehet multizni warezzal? Ha igen, online, v lanon is?
  • meril
    #85
    Innen letöltheted!
  • photoszab
    #84
    Üdv!

    Valaki akinek megvan a a magyarítás, legyen oylan kedves és küldje el nekem emrt sehol nem találom!
    Cím: [email protected]
  • wolf magic
    #83
    irjatok meg nekem hogy lehet kikacsolni a kamerát olyanra hogy ne a karakterhez hanem az egérhez kötödjön
    pls.
  • Atesz91
    #82
    bocs OpenGL 1.4-et akartam írni, ha jól tudom az kell hozzá
  • Atesz91
    #81
    Hello!

    A demót már próbáltam, nagyon jó. Teganp letöltöttem a teljeset, de amikor belépek sokáig tölt és amikor le kell nyomni egy gombot hibaüzenettel kilép. Miért? Lehet ok az OpenGL? Hol lehetm egnézni, hogy OpenGL 14 van a gépemen?
  • meril
    #80
    www.pcgameshuns.hu
  • ebbolond
    #79
    Valaki megtudná mondani honnan kell leszedni a magyarítását?
    köszi.
  • piros mogyi
    #78
    Sziasztok!

    Korábban szépen futott ez a játék a gépemen, de leszedtem és közben a windows-t is újra rakták. Felraktam megint és ezt írta ki:
    "Az alkalmazás vagy a DLL C:\WINDOWS\system32\MCD32.DLL nem érvényes windows bináris fájl. Ellenőrizze ezt a telepitő lemezén."
    Mit tudok ezzel kezdeni?
  • akyyy
    #77
    a konzol hol van?

    meg oylan ronda a game, nem oylan minta képeken. vhol nem lehetne állítani?:S

    meg látom maygar hangok sincsennek... szedhetem ki megint a wormos world partiból:D
  • meril
    #76
    Hello mindenkinek! A magyarítás kész! Letölthető a www.pcgameshuns.hu oldalról!
  • meril
    #75
    Hello! Jelentkezzetek tesztelőnek! Az oldalon bővebb infó! www.pcgameshuns.hu PcGamesHuns Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • meril
    #74
    Nah már csak a tesztelés maradt hátra! Nézzétek sűrűn az oldalt!
  • meril
    #73
    Sorry, elírtam!
  • meril
    #72
    http://dl.gamecopyworld.com/?d=2004&f=rld-wfus!rar Tessék! Itt van. Mellékesen pedig működik az oldalunk!!!: www.pcgameshuns.huPcGamesHuns látogassátok sűrűn!
  • axeelf
    #71
    tud vki cracket?
  • meril
    #70
    Hello! Aki szeretne jelenkezni fordítónak a WFUS projektbe vagy akár a többibe is, akkor írjon egy e-mailt a [email protected] címre vagy írjon itt egy privát üzit! Szeretettel várunk mindenkit! " www.pcgameshuns.hu " az oldal pillanatnyilag nem elérhető!
  • RTW
    #69
    hello!
    Nem tudjátok, hol lehet állítnai a felbontáson, estleg a frissítési frekvencián?
    A játékban az options-nél nem lehet.
  • David8
    #68
    mármint a 3D-t ?
  • David8
    #67
    Ugye nem kell hozzá felrakni az alap játékot?
  • Monoton
    #66
    multiplayer modban!!!
  • Monoton
    #65
    Hé valaki tudja, hogy ki lehet-e kapcsolni a sudden death módot?
  • antijedi
    #64
    hát ez is mekkora egy szar lett... :(
    már köze nincs rednes wormshoz hangulatban, irányitásban, de semmiben se :(
  • gobelin
    #63
    nekem nem ment CDre írva, csak ha DTvel telepítettem és játszottam

    a gaméról:
    nektek tetszik?
    mik azok a csillagok?
    és a kevés fegyver
    talán a sima 3D jobb volt
  • CLINT EASTWOOD9
    #62
    alcohol és clone cd van fent az nem kavarhat be?
  • CLINT EASTWOOD9
    #61
    Feltelepítem a játékot, utána elinditom és mikora betölt akkor egy kisidő múlva kilép?
    Mi lehet a hiba?
    Nekem dameon stoll 3.46 van azzal menne?
  • Coolfire
    #60
    Ki lehet írni,és fut is tökéletesen ha pölö SafeDisc 3-at támogató íróval írod ki(plextor,yamaha etc..)De mezei íróval is ki lehet,viszont akkor ha cédéről játszol futnia kell a DT-nak emulációs módban.
  • gobelin
    #59
    az NFO szerint:
    Burn with Alcohol 120% v1.9.2.1705, profile: SafeDisc 2/3,speed: 4x.
    However as game is protected with new safedisk version 4 there may be
    some blacklisting problems for the burned copy as well as it being very hardware
    dependant.

    vagyis ki lehet írni CDre is
    de működik úgy is valakinek, vagy csak Daemonnal?
  • Alblink
    #58
    Hat en is leszedtem,siman worms 3d-nelkul is indul.a grafikat a worms icon parancsoraba lehet allitani.amugy olyan ez a game mintha beta lenne pedig nem az az iranyitas undorito nem lehet normalisan celozni nem ugy mint a sima worms3d-ben,es meg at se lehet allitani a mause speedet,amugy szerintem hangulatos lenne csak hat mire az lenne letorlitek szerintem.mar alig varom hogy jojjon valami jo patch hozza.
  • King Royy
    #57
    Üdv.Légyszi mondjátok meg honnan lehet a játékhoz cracket szerezni?? Vagy ha valakinek van elküldené??Fontos
  • Spuds
    #56
    parancssorba
    /RES=1024x768

    meg nem probaltam ki, hivatalos forumon olvastam
  • Coolfire
    #55
    Tőcsd le..:)
  • Coolfire
    #54
    Nem is egy kategória.De,hogy egy kicsit off legyek,inkább Worms mint HL2.Nem lett az akkora durranás,mint sokan várták.És sztem nagyon jó kis játék a WFUS.
  • Scholes18
    #53
    A hozzászólásokból ítéve nem egy HL2 játék.
  • Tom3 #52
    A Cd Galaxis köldött egy kis katalógust:
    Worms 3D 11 990Ft
    Worms Forts Under Siege 10 990Ft
    És a cd galaxis weblapján:
    Worms Forts Under Siege 9 990 Ft

    Ez nekem egy kicsit furcsa.
  • Coolfire
    #51
    Meg az a legszebb,hogy én hülye azt hittem ez kieg a Worms3D-hez..oszt mikor elindult önállóan ledöbbentem.Pedig direkt még a Worms3D-t is felraktam.:)