162
Open Beta időpontok
  • Hunnenkoenig
    #42
    Savage Eden hitelkartya nelkül 14 napig ingyen jatszhato!!!!
  • Hunnenkoenig
    #41
    Mikor a regnel beirod az emailt, ott van mellette egy gomb, hogy authentification...azt megnyomod, erre elküld egy szamot, amit ala beirsz es utana confirmation, es utana next.
  • sanyiiiii
    #40
    Ryzom!!!!
    Most!!!
  • ZsZso
    #39
    Az szerintem authencici valami :). És azt a mailodra küldi. Nekem mindenféle kártyanélkül megy. Még nem vagyok oda túlzottan érte, de abba 100%osan biztos vagyok, hogy nem kell hozzá kreditkártya. (részben azért is, mert nekem nincs kártyám, és mégis van accom :)
  • hzoli4
    #38
    de ez még béta lenne ,mert valami ID cardot kér az adatok beírásánál
  • ZsZso
    #37
    PristonTale
  • s0n1c
    #36
    Üdv!

    Nincs valakinek egy felesleges knight online loginja? Nem lehet e-games-en loginolni
  • ZsZso
    #35
    Összegyűjtve mik vannak most :

    Knights Online
    PlaneShift
    The Saga of Ryzom
    Risk Your Life
    MuOnline
  • Cobra.
    #34
    MuOnline-t még nem írtátok
  • agyhalál
    #33
    Én elég rondának találtam a játékot, így sok időt nem is fordítottam rá.
    Guild Warsra, Dragon Empiresre és EQ II-re viszont nagyon kiváncsi vagyok, az előzetes képek alapján grafikailag elég erős lesz mindhárom (EQ II természetesen minden téren újfent nagyot domborít), bár tisztában vagyok vele, hogy egy MMORPG-ben nem pont a grafika a legfontosabb.
    Valószínüleg én vagyok túl válogatos, mert Ryzom, Neocron és City of Heroes sem fogott meg, viszont Lineage II nagyon magával ragadott és nem a képi világa miatt.
  • ZsZso
    #32
    UPDATE : nah, még jáccottam vele egy little -t. Tapasztalatok ... jáccható, csak 1 szerver van, és laggzik. Ahogy elnéztem az infókat róla szerintem :
    -túl kevés a quest (kezdő mapon (ami kib*szott nagy) 8 quest van)
    - túl kevés skill
    de mégeccer mondom, hogy nem ástam mélyre. Még csak a felszínen matatok
  • ZsZso
    #31
    Leszedtem, utána egy óráig baszakodott (telepítés + frissítsük, amit csak tudunk), majd elindult. Még csak fél órát jáccottam. Véleményem :
    Ez kicsit bétásabb béta (értem ezalatt, hogy néha én azt hiszem ütök valakit, közbe meg nem is (olyan hála istennek nem fordult elő, hogy nem vettem észre, és ütöttek :))
    Amúgy jácható, és nem olyan gagyi ... bár Taiwani a szerver asszem (de angol minden) ... még nem vette el a kedvem semmi a gammától (mondom ...fél - egy óra játék alatt) Ennyi a vélemény :)
  • Alblink
    #30
    Ha megnezted a RYL-ot ird le hogy milyen,meg erdemes e leszedni.
  • ZsZso
    #29
    Risk Your Life

    Valami MMORPG. Open beta fázisban van. Épp most regisztrálom rá magam. Remélem jó kis gamma lesz ;)
  • ZsZso
    #28
    Amikor telepíted, akkor szedheted le magadnak.
  • Alblink
    #27
    a ryzom open betat leszedtem es amikor regelem magam ker egy activkey-t azt hol talalok hozza?
  • toMpEr
    #26
    bar nem open, de lehet jeletkezni:
    FFXI asszem 17-en lesz a kiertekeles
  • PsychoStarfish
    #25
    Hehe. Nekem nem akar bejönni ez az oldal :( Szóval hüpp hüpp. Tölt tölt azt nem jön be.... Any idea? :D
  • ZsZso
    #24
    Hüpp ... én most nyomom. Elég unalmas, minden lassú. Asszem pont vizsgaidőszakra lett kitalálva. Jót lehet mellette tanulni. Ráállítom a mukit, hogy harcoljon egy ellennel, aztán gyors átolvasgatok 1-1 oldalt a jegyzetből, mire megöli az ipse az előbb említett élőlényt. Nekem nem igazán jön be. Van kurva sok misszió, akármikor felveheted azt, amelyiket akarod. Ez is szar. Én azt mondom, hogy akkor inkább Knight Online, csak a bibi az, hogy ott meg szinte semmi küldi nincs. Mindenki döntse el maga mit akar :)
  • Alblink
    #23
    Valaki nyomja a Ryzom-ot irjon egy ket infot hogy milyen a beta?
  • Bakutyin
    #22
    játszik vki a horizonsal????...mert leszedtem..nagyon jó..csak nem igazán értem még:(...
  • Hunnenkoenig
    #21
    Es megegy oldal, amit külföldröl nem lehet megnezni...

    Basszameg mindenki a tar.hu-jat!
  • Petko
    #20
    jó kis oldal és tényleg kell egy ilyen oldal, de szerintem: azért ha egyszer az egész "mmo" kategóriát magába foglaló neve van, akkor nem csak a fantasy stílusra kéne kiélezni ahogy az oldal image-e is van, ugyanis nem csak az létezik. Én például ezzel kirekesztettenek érzem magam, mert kifejezetten a sci-fi mmo játékokat kedvelem (Planetside, Neocron)
  • ZsZso
    #19
    Csodálatos oldal készült ... Massively Multiplayer Online Roleplaying Games - Hungarian Fansite
  • Petko
    #18
    én a Face Of Mankind bétatesztre jelentkeztem, de az első hullámban nem raktak be. Reméljük a következőbe...
  • repro
    #17
    jha Lbsztam itt a topik. pifit már meghalt:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1049729215&order=reverse&index=2
  • repro
    #16
    Hát Lvileg kéne neki lennie, de nem az a neve
    Próbáltam vele játszani amikor kijött, de akkor annyira szar volt a netes motorja, hogy meg se mozdult az ürgém kb 10 percig...
    Amúgy 3D MMORPG. Ha azóta nem laggzik, mint állat, akkor jó lehet.
  • Alblink
    #15
    Ezt ugy eu-sok is hasznalhatjak,kb meddig lehet nyomni?
  • maxius
    #14
    The saga of Ryzom
  • ZsZso
    #13
    ennyit az átláthatóságról :)
  • Bakutyin
    #12
    vagy van külön topikja neki??:DD
  • Bakutyin
    #11
    semőke:D..elkezdtem tölteni..addig kicsit mesélnél nekem róla?:D
  • semo1
    #10
    Planeshift-et néztétek már?
    szerintem türhetö
  • Hunnenkoenig
    #9
    Ez egy jo ötlet! :-)

    Egyebkent van egy jo oldal angolul tudoknak:

    www.betawatcher.com
  • Bakutyin
    #8
    Project Entropia-ez egy nagyon jó "ingyenes" MMORPG...azért "" mert ugyan ingyenesen letöltheted ,de a játékon belül használatos pénz igazi pénz!...és a forrása természetesen a bankkártyád..viszont ha ügyes vagy 0$ befektetéssel is tudsz eredményesen játszani.A játék egyébként sci-fi szerű, a grafikája közepes, viszont gyönyörűen ki van dolgozva a domborzat, meg az egész világ úgy általában...de ez még semmi...mert a játékon belül használt lóvét ahogy beraktad, úgy vissza is tudod utalni a bankártyádra!!!..tehát ha szerencsés vagy..és nagyon sok időd van...AKÁR pénzt is kereshetsz vele...további infok a PE topicban
  • FREAK
    #7
    OFF

    a multiplayer bullet time problémát pár éve kibeleztük valahol, és van egy félmegoldás

    BT alatt ugye minden lelassul kivéve egy dolgot, a játékos célzását, vagyis ugyanolyan gyorsan tudsz fordulni, mint realtime-ban, de minden egyéb mozgás (az idővel együtt) lassul

    vagyis aki INDÍTJA a BT-t, az pár másodpercig ugyanolyan gyorsan tud fordulni, míg a többiek gyakorlatilag kapnak egy 1-10%-os egér érzékenységet, és mire irányba fordulnak, már repülnek feléjük a golyók

    ezzel persze annyi a gond, hogy csak f2f-ben működik, legalábbis elég idegesítő lenne, ha azok is lelassulnának, akik a közelben sincsenek :)


    ON és sry
  • Curze
    #6
    Hmm... Kétségeim vannak a Mátrix online-al kapcsolatban.
    Valahogy nem tudom hogyan lehetne kivitelezni egy MMORPG-ben a filmek leglátványosabb jelenetiet, a bullet-time effektusokat, amiket a single player játékok nagyon jól át is vettek (pl. Max Payne, Bloodrayne, Enter the Matrix, stb...)
    Kizártnak tartom ugyanis, hogy az egyik játékos csak úgy lelassítja az időt, (a másik számára persze) így az ellenfele lassítottban mozog, ő meg normálisan.... na mindegy bonyolult.
    Ha viszont ez a dolog kimarad, akkor valami hatalmasat kell alakítani ahhoz, hogy a játékot, a nevén kívül, valami más is eladja...
  • ZsZso
    #5
    MATRIX ONLINE BETA
    "Egyik szemem sír, a másik meg üveg... izé sír. Az igaz, hogy ezen az oldalon megkezdődött a jelentkezés a Matrix Online béta tesztelésére, azonban nekünk, szegény kis európaiaknak vajmi kevés bekerülési esélyünk van. Azon egyszerű oknál fogva, hogy csak amcsi játékosok jelentkezhetnek. Remélem azért lesz EU teszt is hamarosan..."
    by GameStar
  • Curze
    #4
    Ja, jó ötlet!

    Everquest II. -re jelentkezni tegnaptól lehet! Hogy mikor indul, még kérdés (valamikor juniusban). Európaiaknak lehet külön is jelentkezni juni 1.-től.

    Everquest II homepage


    Tudom, hogy nem beta, de a Shadowbane-t 15 napra ki lehet próbálni, ingyen asszem :)

    Shadowbane Free Trial

    És végül van még itt egy érdekesség, a Gamestar-on akadtam rá, kérdés mi lesz belőle! Már ha lesz egyáltalán valami... Egy vadnyugati MMORPG-ről van szó. Még semmit nem tudni róla, de jelentkezni már lehet a beta-ra.

    Wild West Sim
  • ZsZso
    #3
    KNIGHT ONLINE - Most megy az open beta (fingom sincs meddig :)