162
Open Beta időpontok
  • Sugam
    #122
    na en asszem kiprobalom ezt a gémet.van vki aki jon rá?
  • Curze
    #121
    Próbáltam. Akinek a Lineage2 bejött, azoknak ez is be fog. Akinek nem hack&slash kell annak nem. De ez magánvélemény.
  • ZsZso
    #120
    Risk Your Lifera lehet jelentkezni. Még nem nyílt rá eddig alkalmam, hogy kipróbáljam, de a képek alapján elgondolkodtató ...
  • maggi
    #119
    probalta valaki a Cronous -t ?
  • ZsZso
    #118
    Jah, még valami ... milyen jellemző képekre gondoltál ? Pár link esetleg ? :)
  • ZsZso
    #117
    Jah, csak ha épp open beta fázisban lévő címeket tennék fel, akkor havonta, kéthetente kellene váltani a bannert, mert sose lenne aktuális
  • Curze
    #116
    Legyen banner, jó 5let! :-)

    Én azt javasolnám olyan címeket tegyél a háttérbe amik valóban az open beta fázisban vannak! Sőt, esetleg ne is a címeket, hanem jellemző képeket, vagy figurákat.

    De ha a kettő közül kell választani, akkor a #115.
  • ZsZso
    #115
    vagy van még itt ez (kicsit fényesebb)

  • ZsZso
    #114


    ez a kép mehet bannernek ? Vagy légyen vmi más ? Vagy haggyuk a bannert ? Már úgy belejöttem a bannerkészítésbe :)
  • yellowcab
    #113
    sokat javítottak, de még van bug

    a legfőbb, ez az amerikai beta, még 1 darabig lesz
    és it nincsen LAG
  • ZsZso
    #112
    Személy szerint nekem a Knight Online nagyon teccett, teccik. Nem egy WOW kaliberű, de hangulatos, és gameplay is ott van. Kár hogy amikor a Koreai bétában jáccottam, akkor kevés volt a quest, remélem ez változott azóta. Amúgy zsíros, és ajánlom mindenkinek. A bugokról ... hát nekem nem az maradt meg (nem emléxem rája)
  • Since
    #111
    Jah kb 2percig volt a gépemen :-) Kicsit bugos
  • Since
    #110
    ez mijen game?
  • yellowcab
    #109
    http://www.knightonlineworld.com/
  • Since
    #108
    Hehe mi újság van veled gori? :-) Rég láttalak, icqt meg baszod bekapcsolni ;-)
  • ZsZso
    #107
    Vagy a WOWos Gori ?
  • guardian hero
    #106
    Jó ez az Everquest? Csak hent meg dungeon hack, vagy vannak benne értelmesebb dolgok is?
  • sanyiiiii
    #105
    Honnan lehet letölteni?
  • Gorii
    #104
    je egy since jaja:DD
  • Since
    #103
    Te a diablo2ös gori vagy?
  • Gorii
    #102
    everquest trilogy 30napos trial:

    http://everquest.station.sony.com/trilogy/download.jsp
  • Since
    #101
    Tegnap kezdődött a Neocron2 open béta, akit érdekel az töltsön le 1.6gigát :-)
  • ZsZso
    #100
    Jah ... műxik ez. Csak a béta szerverre kell menni.
  • Bakutyin
    #99
    elég sok haverom tolja...ha szeretne valaki játszani magyarokkal akkor keresse Tujm -ot HUNRakosiMatyas -t Yuraj -t StahanovHUN -t vagy PestisAzIsten -t.
  • ZsZso
    #98
    Hogy nézem lehet változtatni , hogy milyen szerveren akarod küldeni. Meg be lehet írni a bétának a promo unique számát. Szal én ezt csináltam ... nekem eddig teccett a játék, bár egy kicsit most meguntam. Holnap majd megtudom, hogy 24 órás -e ... bár kétlem. Viszont az igaz, hogy a honlapom az van, hogy 24 órás trial van ... pfff
  • Bakutyin
    #97
    a nagy kukit.
    az atitd2openbeta-val már több hete nyomják haveromék...meg énis...nemtom ezt honnan veszed...
    vagy az is leht hoy időközben tényleg 24órára korlátozták...
  • ZsZso
    #96
    Akkor mi az ,hogy OPEN BETA phaséban van ... mennyenek a pecsába :)
  • Since
    #95
    tale in the dessert2 egész jó, csak kár hogy 24 órát játszhatsz vele, ugyanis annyi a trial idő :-)
  • ZsZso
    #94
    Tale In Desert II

    Grafika nem csúcs, játékélmény még lehet ... merőben újat akartak a fiúk ... most töltöm ... majd szólok milyen
  • ZsZso
    #93
    Nem ajánlom senkinek ... de aki akarja próbálja ki. Elég gázosan sikerült. Azt hittem a Knight Online után ez is jó lesz ... tévedtem. Ez persze saját vélemény
  • Since
    #92
    Outpost open béta vagy mi a frász...Ez egy katonai jellegű fps, érdemes megnézni aki szereti az ilyen típusú gameket. www.outpost.com.my
  • ZsZso
    #91
    jah .... www.betawatcher.com -ról idéztem ... ez hozzátartozik asszem ;)
  • ZsZso
    #90
    Legend of Mir 3

    Providing there are no unforeseen obstacles or problems between now and the 29th of August then we are proposing to open the Beta Service from the Morning of the 30th of August.

    Ok so what does this mean?

    Well it means Open Beta for Legend of Mir 3 will start on the 30th of August. The exact time will be announced nearer the date, but is likely to be around 10 – 11 AM GMT.
  • ZsZso
    #89
    nem OFFolni ám ! :)
  • Marcus_
    #88
    Nem is tom miért:)

    Über
  • Hunnenkoenig
    #87
    Kizarolag Star Wars galaxies :-)

    http://swgalaxies.hu
  • Since
    #86
    Hunen mostanában milyen játékkal nyomod?
  • DonnieBrasco
    #85
    Szeptember elejétől Neocron 2 open beta!

    DB
  • Hunnenkoenig
    #84
    Jo regen volt...
    Szep idök...
  • Hunnenkoenig
    #83
    Ja, mar kezd remleni valami :-)