162
Open Beta időpontok
  • darkling
    #162
    Open béta csak félregépelés :)
  • darkling
    #161
    'House of Flying Daggers Online' Beta Test Starts in June

    House of Flying Daggers Online is a 3D MMORPG with a martial arts theme, based on the 2002 movie with the same name. Set back in the Tang Dynasty, the majority of the elements is drawn directly from the popular hit feature film with customized storylines and tones to fit an online game.

    Toward the end of 2006, Shanghai Wan Xiang Group Co., Ltd., a key player in car manufacturing business, announced that they plan to invest $130 million to explore the domestic telecommunication value-added services and online gaming business. Half a year later, T2CN Information Technology has confirmed to take over Wan Xiang’s online game development team upon the car company’s withdrawal from the online gaming industry. T2CN also bought over the development and operation rights on “House of Flying Daggers OL” – the online game remake of the 2002 martial arts film – with almost $1 million.

    The game will start public beta test this June, which indicates the secondary exploration of a domestically produced film properties will soon take off.

    House of Flying Daggers is one of 21 online games that were selected for the Made in China Online Game Project, which was established by China's General Administration of Press and Publication (GAPP) to promote domestic game development. GAPP is reportedly investing RMB 2 billion (app. US$250 million) in this initiative, which also involves setting up four national online gaming bases in Shanghai, Beijing, and the provinces of Guangdong and Sichuan.

    kép

    Nem sok mindent lehet róla találni, ahhoz képest, h. júniusban open béta.
  • ReTeK
    #160
    mindkettő F2P (gyak. ingyér játszható)
  • ReTeK
    #159
    2MoonS open beta április elején valamikor

    Dungeon Runners beta kulcsokat osztanak az mmorpg.com-on
  • Dns5000
    #158
    A ddonak lassan vege a rfo egy kalp sz@r, milyen beta van leszz mostanaban?
  • Bakutyin
    #157
    nem jön be:)...más ötlet?
  • Marcus_
    #156
    Uninstall..
  • Bakutyin
    #155
    Látszólag minden rendben ment. Fájlcsekk volt nekem is...aztán servert választok...apró kicsi homokóra....és semmi....EL SE INDUL!!!

    Semmi hibaüzenet...még arra se méltat ez a hitvány!
    A feledatkezelőben persze nyoma sincs hogy ez a program fut(?).

    Helpmí.
  • [Jakuza]
    #154
    UP. :P
  • [Jakuza]
    #153
    Keletin, elvegre csak kozelebb van egy picit. :P
  • Marcus_
    #152
    Ja,látom és melik szerveren vagytok ,mert lehet h mégiscsak feltolom 2 hónap az 2 hónap=)
  • Marcus_
    #151
    Köszi a leírást.
    Meddig is megy a beta?
  • najó
    #150
    :(nemtom milehet
  • Banyapapa
    #149
    inditáskor a serverválasztás után.
    file chek lement.
  • najó
    #148
    ez mar inditaskor van? file chk-et probáltad?
    ha elotte akkor lehet hibasan toltotted le
  • najó
    #147
    jah amugy az USEasten keztem,mert az van közelebb elvileg
  • najó
    #146
    talan addig meglehet csinalni a lvl65-t:)mintha ennyi lett volna a legmagasabb kritérium amit lattam a boltba
  • Banyapapa
    #145
    Nekem else indult:(
  • najó
    #144
    nem valami szep,de a ruhak nekem bejonnek,kopeny pl lathato mig a l2be nem
    ruhakat lehet craftolni es ugytunt mintha csak craftolni lehetne vagy dropkent kaphatunk
    skillfejlodes tényleg jo csak karhogy keves van
    5ik szint utan lehet felvenni zsoldost is 2g-ert,ezt mondjuk meg nem probaltam,de jolhangzik
  • Barganda
    #143
    Most szedem le, elég jónak tűnik.
    Amúgy 2 hónapig lesz open-beta.
  • [Jakuza]
    #142
    Nem valami szep, sot kifejezetten ronda, viszont maga a jatek nem olyan rossz elso ranezesre.
    Ugye a Guild Wars-ra mondtak, hogy lenyegtelen a 20-as lvl, mert a skill rendszertol eros egy karakter a jatekban.
    Nos hat szvsz a GW skill rendszere egyaltalan nem eros, viszont ebben a jatekban nem a szint szamit (pontosabban persze szamit, mert minnel oregebb egy karti annal tobbszor lehet a skillt hasznalni) , hanem a skill tanulasi rendszere vegre olyan, amilyennek egy MMORPGnek kell lennie.
    Tehat a skill-ek nem a rajuk tett skillponttol fuggenek, hanem, hogy hanyszor hasznaltuk a skillt.
    Termeszetesen skillpontot is kell hasznalni, de csak maga a skill megtanulasara egyszer, utana mar csak a skill szintjet es maganak a skillnek a sebzeset ill tulajdonsagat a minnel tobbszori hasznalat noveli.
    Vannak kombok is a jatekban amik nehany meghatarozott skill megfelelo sorrendben torteno hasznalata eredmenyez.
  • Sámán
    #141
    amugy nem sámán voltam hanem najó:)
  • Sámán
    #140
    játszhato:)esö effekt pl baromijo,mostis epp esik:)
  • Marcus_
    #139
    Nya és milyen a cucc belülröl?=)
  • najó
    #138
    pár kép kedvcsinálónak:
    [/IMG]

    [/IMG]

    [/IMG]

    [/IMG]

    amugy 2honapig fog tartani az openbéta
  • najó
    #137
    pár napja indult,arinak tunik
    FERENTUS
  • Hunnenkoenig
    #136
    a www.mmorpg.hu nyeremenyjatekot hirdetett, melyben 10 darab Irth Online beta accountot lehet nyerni!
  • Bakutyin
    #135
    pfff.ez portugál...:(
  • Bakutyin
    #134
    HOHOHOHÓÓÓ!!!
    hisz ez spanyol! kösz hunnenkoenig!
    spanyolt tanulok, és nem nézik jószemmel hogy sok időt töltök mmorpg-kel...na most ennek vége :DDD
  • Hunnenkoenig
    #133
    De annak, aki lusta, itt van nehany kep :-)
    Döntse el mindenki maga









  • Hunnenkoenig
    #132
    Nezz el az oldalra a screenshotokhoz (brazil betabol vannak)

    Olyan 3D Diablo szerü. Szerintem egesz jol nez ki, bar azert nem egy überbrutal cucc...

    En jelentkeztem kiprobalasra.
  • Sugam
    #131
    jo graf stb?mien szted?
  • Hunnenkoenig
    #130
    Ja, ez majd 22-en kezdödik. A clientet az oldalrol lehet majd letölteni
  • Hunnenkoenig
    #129
    Egy beta teszt:

    Erinia

    egy brazil mondavilagban jatszodo szerepjatek, amiben nincsenek kasztok, hanem mindenki ugy alakitja a karijat, ahogy akarja.

    Jelentkezes a betara
  • Banyapapa
    #128
    http://www.mapleglobal.com/

    Ha valaki nem ismeri, képekre tekinteve az TÉLLEG olyan :D
  • Sugam
    #127
    én holnap levadászom:)
  • ZsZso
    #126
    Ja eddig csak Koreai volt, nem ? Azon fent voltam én is rég, de nem jött be. Most így angolul viszont teccik ...
  • Hunnenkoenig
    #125
    Mar sokan vannak benne regota es topik is van ra.
  • Sugam
    #124
    OKI:)
  • ZsZso
    #123
    Ha csinálok elég helyet megyek :)