17
  • IMYke2.0.0.0
    #17
    A legdurvább az volt, amikor az én 2. éves dolgozatommal futottam össze a neten! Fogalmam sincs, hogy kinek adtam kölcsön, de a lényeg: begépelte és SZÓSZERINT feltette a netre!
    Na erre varrjatok gombot!

    Ezek szerint, ha legközelebb beadnám, akkor magamat plagizálnám :))

    Amúgy - szerintem is inkább írja meg mindenki a maga dolgozatát! S nem a jó magyar mondás szerint gondolkodom (Ha megdöglött az enyém, dögöljöm meg a másé is...), hisz én is használtam már a netet szemináriumi doga "gyors" megírására...
    De aki annyira hülye, hogy SZÓSZERINT le/bemásoljon valamit (netán meg se szerkessze!) annak úgy kell!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • xavier
    #11
    ez tök jó hogy egyes emberek azon dolgoznak hogy másnak rossz legyen.
    szinte látom a lelki szemeim előtt ahogy felkel reggel egy ilyen marketinges-programozó és azon tűnődik hogy: na ma vajon kivel kéne kib*szni..
    Ebből senkinek sem származik semmikára ha kimásolok egy részt valahonnan, mivel ő ezt hozzáférhetővé tette az interneten keresztűl.
  • Dzsini
    #9
    használnak, és már évek óta vannak ilyen programok, és ez alapján a leírás alapján nem tudom mi az új benne a régebbiekhe képest...
  • Gnome
    #8
    kapjak be...akkoris ha nem ert magyarul...majd fog egy ket ev mulva es akkor mar olyan verzioja lesz ami 100%alekosan dolgozik..nagyszeru koszonjuk szepen
  • Yfel
    #7
    Nem feltetlenul csak szerkesztoi munka, mert nem mas munkajat masolod le szorol szora, hanem a sajat otleteddel kapcsolatos anyagokbol allitod ossze a dolgozatodat.

    Teljesen egyedi dolgozatot sehol nem varnak el (talan doktoratusi szinten de ott mar nem hiszem, hogy hasznalnak ilyen plagium-megtalalo programot)

    Y
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    főleg ha már más érdemei is szarok ... mostanában jól meg kell gondolni kinek s micsodáját nyúlja le az ember , mert lehet roszabbul jár mint ha nem is ad le semmit
  • Borg
    #3
    mind1, a lényeg az utolsó mondat második része:)
  • 12346
    #2
    há ja
  • davos80
    #1
    Mekkora faszság.