185
Melyiket vegyem XBOX vagy PS2?
  • Solidus
    #185
    Nagyon köszi!!!!!!!
  • kiskami
    #184
    google a te barátod a "Metal Gear Solid for xbox" az első ötben vannak ismertetők bőven.
  • Solidus
    #183
    Ha ez tényleg igaz szúrj be légyszi valamilyen infot mert az xboxos haverom nagyon keresi.Sokat segitenél!Köszike
  • Bogyi007
    #182
    Metal Gear Solid 2-ről tudok Xboxra is.
  • Solidus
    #181
    Köpjön le aki akar,de ezt nem tudom eldönteni.PS fan vagyok már régóta,de tetszik az xbox is de amikor döntenem kellett anno én a ps2 mellet döntöttem.Nem bántam meg.Az a pár Star wars rész nem izgat pedig szeretem ezeket a gamákat.Sőt talán grafban is jobb az xbox,de ez nem számitott,főleg a Metal Gear sorozat miatt és bizony x-en nincs.Gamecube...Fáj a szivem,megmondom az őszintét:be kell szereznem egyett.A Resi 4...(Kijön PS2-re de feleannyira se lesz jó mint a kockára,+5 óra ide vagy oda).Nagyon eltalálták,na meg a többi Resi remake,Metal Gear remake.Nem drága a kis kocka ugyhogy nekem belefér,a játékokra meg összespórolom.De a box???Nem,az nem kéne.Gamecube?Igen,az kell a PS2 mellé.Nem 2. konzolnak,de nem ám,egyenrangúnak.Kiérdemelte. -Elfordul,elmorzsol egy könnycseppet a szeme sarkában,majd nagyot sóhajtva folytatja-
    Aki nem igy érez az hazudik.(akinek xbox-a van az se sajnálkozzon most,sajnáljuk mi őket eleget,főleg ha kijön az xbox360)Az xboxosoktól előre is bocsi,de ti ugyanezt gondoljátok rólunk...
  • mateus33
    #180
    Thanx
  • öregharcsa
    #179
    mindkettőn van....
  • mateus33
    #178
    Valóban célszerű a játékokat nézni ha már konzolt vesz az ember:) Ezért lesz nekem sztem PS2,mert több olyan játék van rá ami számomra bejön nagyon.
  • mateus33
    #177
    Azt nem tudjátok,h a Star Wars Battlefront csak X-Box-on van-e vagy PS2-őn is?
  • Petyus_
    #176
    Xbox mellett szólhat esetleg, hogy nagyon profi médialejátszó, persze csak ha a "chipelt", nem tudom ez mennyire szempont.

    PS2 mellett szól, hogy minden bizonnyal sokkal jobb lesz a játékellátottsága a következő egy évben, míg a Box már felejtős lesz az MS számára.

    Végső soron a legnormálisabb, ha a játékok döntenek, úgyhogy ha a PS2 szimpibb ilyen szempontból, akkor azt vedd. =)
  • mateus33
    #175
    Köszi neked is a helpet!;) Mondjuk ahogy nézegettem PS2-őn vannak az én ízlésemnek megfelelőbb játékok,úgyhogy nem könnyű a döntés.
  • Petyus_
    #174
    Hmm.. ezzel nem teljesen értek egyet. =)

    Verekedős -> PS2 szvsz, hacdak nem vagy a DOA sorozat őrültje.
    Horror -> PS2, azon belül is RE4. =)
    Sport -> Xbox, ezek multiplatform játékok, viszont X-en van a zseniális Top Spin (tenisz)
    FPS (ha ezt érted "lövöldözős alatt") -> toronymagasan Xbox (HALOk, Riddick, DOOM3, Stranger's Wrath =))
  • mateus33
    #173
    Köszi a segítséget,szétnézek milyen gamék vannak,bár inkább XBox-ot szeretnék.
  • öregharcsa
    #172
    túlnyomórészt ps2-őn vannak ilyen játékok,de kinek melyik gép jön be....
    mostanában sok a multiplatformos játék tehát mindkét gépen megtalálod ezeket a játékokat....
    verekedős...mindkét gép
    horror....ps2
    sport....ps2
    lövöldözős fps....jobb az xbox de szintén van ps2-re is faca játék.....
    én inkább onnan közelíteném meg melyik romlik el kevésbé...na az meg inkább az xbox...
    viszont ps2-őn sokkal több játék van.....
    na most lehet választani...
  • mateus33
    #171
    Sziasztok! Sztetek melyik konzolra vannak eredetibb,a játékélmény szempontjából minőségibb játékok? Verekedős,horror,sport,lövöldözős a favorit game-típusok
  • cyrus 999
    #170
    ps2őt vegyél!!!!!
  • Tatyla
    #169
    Nokia 6600-át Ps2-re cserélnék!
  • mila69en
    #168
    de talán majd a final VII-2 reménykedem hátha lesz ilyen is hamá X-2 van akko igazán csinálhatnának VII-2 is
  • mila69en
    #167
    hát monjuk azé én örültem vona ha a finál X helyett kapta volna finál 7-t csak 10-es csmagolásba
  • Bogyi007
    #166
    Persze ki fogom próbálni majd, csak szemléltetem, hogy szerintem kár volt a kitaposott ösvényről lelépni.
  • CrucifX
    #165
    Ne sertodj meg, de pont az ilyenek miatt lett a Final Fantasy olyan, amilyen a 8. resz ota. Nem tudom felfogni, hogy mi lenne a jo abban, ha otodszorra is ugyanazt kapned egy picivel mas csomagolasban. Rakd felre ezt az ertelmetlen hozzaallast es PROBALD KI.
  • Bogyi007
    #164
    Hogy őszinte legyek én a régi resikért sajnálom.... 1, 2, 3 amik még ps1re voltak, az a Resi ami kockán lesz, bármilyen szép is lesz nem érdekel. No Racoon City - No Zombies? Ugyanmár! Ez pont olyan mint a Dallas Jockey nélkül.
  • Ghz
    #163
    Ha ki is jöttek, amennyi pénzt a pc-re költeni kell, annyival nem szebb mint Xen. Tehát jól döntött;)
  • mila69en
    #162
    de gondolom a cubés(kocka:))resiért vérzik a szived és sír a szemed mer nekem vhogy a ps2-s resikér nem tudna sirni a szemem és vérezni a szivem ha kise atták vona. kivétel(code veronika)az azé nem vot olan rosz
  • mila69en
    #161
    "de kárpótolnak a Star Wars játékok, amik pl nem jöttek ki a Ps-re"

    akko kár vot kilőnöd a pc-t mer arra kijöttek:)
  • Bogyi007
    #160
    Hát én pl sokáig filoztam, hogy mit is vegyek, a pc alapból kilőve mert csak netre kell, de arra meg van teleház, ahol havi 1200-ért korlátlanul töltök le bármit. Így maradt a Box vagy Ps2. Sokáig a ps2 felé tettem a szavamat mert volt egy ps1-m, de végül a Box mellett tettem le a voksot, és hogy miért? 1. Bár sok ex. játék van a Ps2-re de amikkel én szeretek játszani igazán abból kevesebb rá. Fps, akciójátékok, autósok vanna rá, a szimulátorokkal mint pl Gt4 bár leülök velük, de én soha nem játszanám ki, egyszerűen nem szeretek szöszmötölni egy ilyen játékkal, hogy beállítások tuning etc, akkor már inkább Burnout 3, na az fullos, igaz az van a Ps-re is, A Resident Evil sorozatért vérzik egy kicsit talán a szívem, de kárpótolnak a Star Wars játékok, amik pl nem jöttek ki a Ps-re, valamint a Doa sorozat is tuti, a Halo egy külön tészat, meg a Doom 3 is ütősnek látszik, csak legyen már Gordon Freemanről nem is beszélve, ha nem Box2 lesz belőle. Rugjatok belém a Forza Motorsportot is várom. Ja meg hát az RPG azokat nem kedvelem, abból meg van sok a japán gépre, de még nincs kizárva, hogy beszerzek majd még egyszer Ps-t is, de az már a hármas lesz szerintem. Igaz, ez akkor lesz mikor már milliomos leszek. Akkor a Box2-vel együtt veszem mg.
  • Jagi
    #159
    Tudom, meg is húzódott az agyam amikor megpróbáltam!
  • mila69en
    #158
    a gondókodás fárasztó:))
  • Anubys
    #157
    És a péeskettőonli-fanatikus elgondolkodi az előző kijelentésén...

    Na, én mentem Residentezni a kockámon...
  • guardian hero
    #156
    Most a legócsóbb. Használtan 15-ért kapsz, újonnan 30-ért 1-2 játékkal. Ajánlom az új Resis pakkot, iszonyat jól néz ki, Cheapboy-nál érdeklődj.
  • mila69en
    #155
    jajj télleg ais van monjuk gámákat tv közelbő nem ismerem olvastam roluk biztos jó
    no akkor lehet hogy köne vennem 1 kockát második konzolnak:)a resiér +a
    Zeldáért, Metroidért. ócsó még?

    mário ki lőve
  • guardian hero
    #154
    Zeldáért, Metroidért, Márióért, meg mert ócsó volt :)
  • mila69en
    #153
    áááááááá nemáááá akko minek van cubod?
  • guardian hero
    #152
    Ha veszel nekem egy Resit megengedem hogy te is végigtold a gépemen :).
  • mila69en
    #151
    hát én +majden vettem 1 cubot a resi miatt me miko +láttam kellett de azt mégse vettem de monjuk ha te kölcsön adnád amig végig tolom a resit:) addig kapo 1 ps2-t és lesz 2 na:))
  • Anubys
    #150
    Hát, az pont nem... :)
    De pölö a Wargods-szal napi szinten játszom... :D
    (jó, tudom, az van pöcén is, de ott k*rva ronda)
  • guardian hero
    #149
    Nekem amúgy Cube-om van, amellé vettem PS2-t második konzolnak :).
  • mila69en
    #148
    há valamit mondasz azé bevallom a resit az irigylem
  • mila69en
    #147
    jah hát azt gondoltam hogy a supermario bejött neked!!!
  • Jagi
    #146
    mér' írtam ezt? #122!
    Tök logikus és szerintem is így van.
    PS2-n rengeteg az exlusive japan játék
    (sztem, ha teljesen japán csak arra van
    és nemtom mit keres a DOA3 Xbox Ex.-ként)

    Szóval valakit érdekel az ilyesmi az igy csinálja.