Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Duchovny
#25977
De a ritusokat is jol elinteztek 😊

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

#25976
Aegis nerf végre<#nevetes1>
#25975
Skill balance-ójeee<#finom>

Nefürgyé le!

#25974
Köszönöm az okos hozzászólásokat ! Megoldottam salyáthülyeségembõl adódott 😊
#25973
mert oldalt kurblizni kell a gépet különben nem tud csatlakozni
#25972
én már vettem😄
#25971
Sziasztok!
Az miért van , hogy Login-nál kiírja hogy connecting... de ez nem sikerûl neki ... :S
dougO
#25970
Sziasztok!

Ha vki jár mostanában Medai Marktban vagy Saturnban s lát GWEN preordert Bp-i vagy Bp-i közeli az illetõ és vesz 99 Ft-ért ugyan vegyen már egyet nekem is, s dobjon itt rám egy üzit, fizetem 😄 köszi 😊

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#25969
Okosabb volt mint vicces...

hoy ehh

Olcsy
#25968
100+100=200!Ez elég okos volt?

xD

#25967
Ok, koszonom a valaszokat! Meg ezt a napot megvarom, hatha ir valaki valami okosat... <#szomoru1>

hoy ehh

#25966
post-searing ascalonban van egy broken flute, ha azt off-handnek berakod növeli a dropratet, de csak akkor ha hiszel benne.
#25965
De nem lesz jó semmire:\ Késõbb a játékban meg 2ellen megölésével tudsz 200 goldot szerezni, ugyhogy azt javaslom, hogy tedd túl magad rajta...
#25964
hat kell vagy 10 virag neki meg hurcolasszad magaddal gwent neha jokor gyogyit

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25963
De meg szeretnem szerezni, hatha jo lesz meg valamire, ha mar 200 gold-ert vettem kopenyt, de semmit nem ad! Nalam van a kopeny + furulya, egyszerre adok neki 5 viragot, es nem adja a Tapestry Shred-et. <#falbav>

hoy ehh

#25962
Wikirõl: "The Tapestry Shred is a gift from Gwen for giving her enough gifts (Red Iris Flowers, a Flute and a Small Girl's Cape). It has no known purpose at this time." - Ezek szerint tök mind1, hogy oda adod-e neki a cuccokat vagy nem, mert ugyse tudsz semmit kezdeni azzal amit majd ad neked...szerintem...
#25961
Nem birtam kivarni a valaszt megvettem 200 Gold-ert a kopenyt, de nem tudom neki adni, mondjuk latszik hogy rajta van, tehat lehet elfogadta, furulyat is vettem, az is nalam van, pedig beszeltem vele (ez is latszik a kezeben) es megsem ad semmit. Wiki-n azt irjak, hogy valami Quest Item-et ad, de nekem nem adja. Mar adtam neki egy csomo viragot is, de semmi. Pls valaki help!

hoy ehh

#25960
Koszonom a valaszod! Valaki pls a tobbi kerdesre is irjon valami okosat. <#smile>

hoy ehh

Olcsy
#25959
Sziasztok!Én jövõhéten veszem meg a Guild Wars-ot, mert az egyik barátom ajánlotta.El tudna valaki kalaúzolni a Guild Wars világában, és tippeket-trükköket adni?MSNem:[email protected]
Elõre is köszönöm!

#25958
kell neki piros kopeny meg vagy 10 viragot kell neki adi meg 1 furjat

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25957
Kezdtem egy uj Warrior-t Prophecies-ben, es azt szeretnem kerdezni, hogy Gwen-nel mit csinaljak? Miket adjak neki, milyen sorrendben, es ezert mit kapok tole, mire jok azok a Quest Item-ek amiket ad? Utanaolvastam mar, de nem talaltam meg igazan amit keresek. Remelem tudtok segiteni... Elore is koszonom! (GuildWiki valami Sarah-rol is irt, vele sem tudom mit kell csinalni)

hoy ehh

Carlos
#25956
<#hehe>

Þór vígi þessi rúnar

StRucC555
#25955
:<#lama><#hawaii>

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Carlos
#25954
<#banplz>

Þór vígi þessi rúnar

StRucC555
#25953
mivan itt kérem deltások, ez nem a dagáj 😄 !

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Carlos
#25952
Duch már intézkedett! 😊
Ha kell még akkor szólj.

Þór vígi þessi rúnar

Duchovny
#25951
Hali
Priviben kuldtem infot

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

#25950
Carlos ha szabad beírnád az MSN címed ( ha van ) vagy ha nem akarod közzé tenni légyszives küld el nekem e-mail-ben a [email protected] -ra.
Elõre is köszi!
UI.: Az esetleges bugyuta kérdéseim miatt a GW-vel kapcsolaban 😛
Üdv. KOovi
Carlos
#25949

Þór vígi þessi rúnar

#25948
Esetleg Tudna valaki ajánlani nekem egy széles körû (lehetõleg Magyar) leírást a játékról melyet olvasgathatnék míg meg lesz a pénz rá ? XD
Carlos
#25947
Kérdezz nyugodtan, ha tudunk segitünk!

Þór vígi þessi rúnar

#25946
Értem 😊 Valszeg a Guiéd forum englishül van nekem meg nem kifejezetten fekszik az english XD azért gondoltam erre a tetszetõs magyar forumra
Duchovny
#25945
Hat nem tudom 😊
De azert szoktak itt lenni 'normalis' segitokesz emberek is.
Szerintem hamarabb kapsz segitseget valamelyik Guild forumaban.

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

#25944
És esetleg ha elkezdek játszani a sima GW-vel akkor ott számíthatok innen a fórumról segítségre ? 😊
Duchovny
#25943
Hello
Kezdonek szerintem a GW alapjatek az ajanlott, lassabb a karakter fejlodes, hosszabb a tortenet (tobb missio-n van benne). A Nightfallt a herok miatt erdemes megvenni, de ha kesobbiekben a GW:EN-t is meg akarod venni akkor ugyis kapsz 10 herot.

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

Győri Devi
#25942
nah jah elég 300 feelingje van

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#25941
Sziasztok!
Most gondolkozom azon ,hogy elkezdenék játszani és kéne néhány segítség!
PL.: Hogy ha jólláttam a Guild Wars és a Guild Wars Nightfall az kétkülön játék ... és ha tényleg akkor melyiket érdemes megvenni ? Kérlek segítsetek.
Elõre is köszi!
Üdv. KOovi
StRucC555
#25940
valóban, de manapság minden készítõ brigádra ragad némi humor ebbõl abból a filmbõl nemdebár, csak nem akarok GWEN ben se hp 5 re utaló jeleneteket, sem die hard 4-et picit vicces is lenne ... mclain hadnagy páncélban ölni a vadmalacokat mindezt azért mert kibaszottul hasogat a feje és keresi az aszpirint, tényleg van nálatok ?😄

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

Rip
#25939
Hali!

Egy kis érdekesség:

Az Eye of the North trailerében egy néhány képkocka:



Valahogy engem a 300-ra emlékeztet 😄

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

#25938
de szerencsére nem ismerlek 😊
#25937
http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10181392
#25936
a most alakult Oops is elkezdett pvpzni, de nálunk egyelõre nincs tagfelvétel

#25935
Elado az accom meg mindig.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25934
hol van az már...
Szerintem mostanában a LoL, NMA, Pet, MoD, IaF, Emp pvp-zik rendszeresebben, na meg a , ha felébrednek a nyári csipkerószika álmukból.
Elnézést kérek, ha kihagytam valamelyik guildet.

Nefürgyé le!

Carlos
#25933
A Lord klán elég keményen nyomja asszem a pvp-t...

Þór vígi þessi rúnar

#25932
Sziasztok!

Guildet keresnék ahol van rendszeres és megszervezett PvP ( gvg, HA ) és természetesen nyomják a PvE-t is.

Nekem glad1(32GL pont), r2(93fame). ( 1,5 éve játszom )

Skillek és karik: full Wari, Ele, Ritu, Monk
Folyamatban: Derv, Para

Köszönöm!
MrPrise
#25931
Sziasztok!
Valaki nem tudna egy trial keyt adni? Privátba ;-) Köszi!

#25930
csak annyit mondanék, ha ismernél közel sem írnál ilyeneket

😉

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25929
Értsd.: elterjedtebb. Szvsz szerintem jól fejezte ki magát, költözz ki a barlangból, a gép elõl emberek közé, és megérted az egyszerûbb megfogalmazást is. Talán.
#25928
ezt ingame nem lehetne?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"