Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
Nefürgyé le!
Az miért van , hogy Login-nál kiírja hogy connecting... de ez nem sikerûl neki ... :S
Ha vki jár mostanában Medai Marktban vagy Saturnban s lát GWEN preordert Bp-i vagy Bp-i közeli az illetõ és vesz 99 Ft-ért ugyan vegyen már egyet nekem is, s dobjon itt rám egy üzit, fizetem 😄 köszi 😊
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
hoy ehh
hoy ehh
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
hoy ehh
hoy ehh
hoy ehh
Elõre is köszönöm!
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
hoy ehh
* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *
Priviben kuldtem infot
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
Elõre is köszi!
UI.: Az esetleges bugyuta kérdéseim miatt a GW-vel kapcsolaban 😛
Üdv. KOovi
Þór vígi þessi rúnar
De azert szoktak itt lenni 'normalis' segitokesz emberek is.
Szerintem hamarabb kapsz segitseget valamelyik Guild forumaban.
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
Kezdonek szerintem a GW alapjatek az ajanlott, lassabb a karakter fejlodes, hosszabb a tortenet (tobb missio-n van benne). A Nightfallt a herok miatt erdemes megvenni, de ha kesobbiekben a GW:EN-t is meg akarod venni akkor ugyis kapsz 10 herot.
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
やられたらやり返す。倍返しだ!
Most gondolkozom azon ,hogy elkezdenék játszani és kéne néhány segítség!
PL.: Hogy ha jólláttam a Guild Wars és a Guild Wars Nightfall az kétkülön játék ... és ha tényleg akkor melyiket érdemes megvenni ? Kérlek segítsetek.
Elõre is köszi!
Üdv. KOovi
* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *
Egy kis érdekesség:
Az Eye of the North trailerében egy néhány képkocka:
Valahogy engem a 300-ra emlékeztet 😄
Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Szerintem mostanában a LoL, NMA, Pet, MoD, IaF, Emp pvp-zik rendszeresebben, na meg a
Elnézést kérek, ha kihagytam valamelyik guildet.
Nefürgyé le!
Guildet keresnék ahol van rendszeres és megszervezett PvP ( gvg, HA ) és természetesen nyomják a PvE-t is.
Nekem glad1(32GL pont), r2(93fame). ( 1,5 éve játszom )
Skillek és karik: full Wari, Ele, Ritu, Monk
Folyamatban: Derv, Para
Köszönöm!
😉
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"