Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26077
De biztos nem lesz aktív 31-ig, kivéve a hétvégét, csak a Eye of the North területét telepítheted fel a korongról. Sztem.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26076
Nem csak ott, az 576-ban is.
Én épp most hozam el, itt tartom a kezemben.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26075
Megerõsítem. Valóban megvehetõ ott a GWEN. Én már elhoztam.

Tombi
#26074
Cdgalaxisban elvileg kintvan a rendes gwen. valaki megerõsitené ezt?😊

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

#26073
Meg😄
#26072
Ja oks köszike. Hát könyen 😄 A küldikhez nem ekll angol tudás meg a gyilkolászáshoz se egyedül nem értem a mirõl szóla játék de ezt majd eltuom olvasni valmelyik Gw-s honlapon😄<#wink>
Nivea
#26071
megvan eggyátaán az alap?😄

Duchovny
#26070
😊 akkor GW-t hogy jatszol?
Szoval eleg ha attjutsz a nagy foldreszre Elonaban. Mikor vege a missionnek akkor keresd meg a cikkben levo fickot es beszelj vele. Majd beszelj Mehloval es attvisz Lion's-ba.
Nagyjabol ennyi.

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

#26069
na mind egy nem tuok angolul de azért köszi😊
Duchovny
#26068
Hali

Itt le van irva pontosan minden amit tudnod kell.
Utazas Tyriaba : http://gw.gamewikis.org/wiki/Terror_in_Tyria
Utazas Canthaba : http://gw.gamewikis.org/wiki/Plague_in_Cantha

Lenyegeben a 'The Time is Nigh' Questnek kell meglenni hozza.

Sok sikert

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

#26067
Hy all!!

Valaki megtudja mondani hogy a Nightfall-bol hogy lehet vissza menni az alap GW-be???Mert tuom hogy egy quest-et kell megcsiniznicsak nem tuom hol Kamadan meg hogy egyáltalán mikor lehet amikor 20 as leszek.Elõre is köszi
#26066
Béna majmok fogadják a support-ban a leveleket!
3 napja írkálunk egymásnak,hogy egyesíteni tudjam az accontokat és nem tudják összehozni<#levele>
Mit gondolnak ezek?Társalgásra vágyok talán?
Legutóbb abban maradtunk,hogy kész van megcsinálták.Hát nem lett kész😞
Mind1 most már,befejeztem velük.EOTN-ot majd ráregelem valamelyik részre és úgy használom.
Azért írok nekik most még 1 uccsó mail-t(ha már így belejöttem😊de ez nem az eddigi témához fog kapcsolódni.Kicsit célozni fogok másra<#gonosz2>

Duchovny
#26065
Vagy Augury Rock hydra farm hard modban 10 perces dupla XP-s scrollal 20000XP (600XP egy hydra) 10 perc alatt. A scroll ara visszajon a dropbol es kb. 12 ora farmolas utan megvan a 1.3 milla xp. Igaz unalmas, de ha szerencsed van esik par igen ertekes fegyo nem annyira veszelyes mint a bossok + nem kerul 150 platinaba. Mondjuk az elit capes verzionak megvan az az elonye hogy a skillhunter titlet is tudod huzni.

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

#26064
a titleknel nekem semmi nincs monnyuk😊 annyira azert nemtud erdekelni eza survivor h meg oda is figyeljek ra😊

alias Mr.M@ff1@

#26063
Lenyomod a "H" billentyût, ezzel megnyitod a Hero ablakot, ott megtalálod az összes aktív title-t. Értelemszerûen a Defender of Ascalon és a Survivor title kölcsönösen kizárja egymást. Vagy az egyiket szerzed meg vagy a másikat. A Survivor title kb. az 5. szint környékén jelenik meg a Hero panelen. Lvl20 környékén megkapod a Survivor elsõ fokozatát. Ha lvl20 elérése után meghalsz, akkor a Survivor titled archiválódik (magyarul megmarad) az elért szinten és kirakhatod a neved alá. Ha lvl20 elõtt halsz meg, akkor titled archiválás nélkül elveszik.

A megszerzése "viszonylag" könnyû, de kell hozzá:
- mindhárom rész (eléggé össze-vissza kell járkálnod a kontinensek között és a Nightfall-os herokra is szükség van),
- legalább 150 platina a Cap Signetekhez-maxos páncélhoz-rúnákhoz-green fegyverekhez és a herok felszereléséhez (a Legendary fokozathoz szükséges XP-t nagyrészt elite cature-ból fogod öszeszedni, a pénz igény Elite hétvégéken 50%-al csökkenthetõ),
- egy jó adag önuralom és egészséges veszélyérzet (bizonyos bossoknak tilos nekimenni a Legendary fokozat megszerzése elõtt a magas halálozási valószínûség miatt)
- és rengeteg türelem.

Nekem eddig 2 Legendary Survivor karaktert sikerült gyártaom, egy Prop. warriort és egy Factions-os rangert. Továbbá 2 sikerült elbasznom, egy elementalistát 1.2xx.xxx XP körül és egy monkot 1.xxx.xxx XP környékén. Ez elementalista esetén majdnem szétvertem a Logitech Internet Navigator SE billentyûzetemet.


#26062
akkor buktam mar😊 mind1

alias Mr.M@ff1@

spatz
#26061
A hero panelben meg fog jelenni, kb. lvl5 fölött, de amúgy egyszerû, az elsõ survivor cim, level20-ig nem szabad meghalnod..

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

Duchovny
#26060
Hali
Ha mar meghaltal akkor a survivor title-t elbuktad, mert egyszer sem szabad meghalni. Az elso title-t level 20 korul kapod meg(~140000XP).

1 Survivor 140,600 XP
2 Indomitable Survivor 587,500 XP
3 Legendary Survivor (Max level) 1,337,500 XP


GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

#26059
azt a bizonyos survivor titlet meglehet vhol nezni h hol "ketyeg"? meg akkor elvileg csak a kijutas soran nem kellene meghalni, mert a charroknal pre-searingbe mar soxor meghaltam

alias Mr.M@ff1@

#26058
WTF
Mind1, játszani úgysem tudsz vele, csak aug. 31-én aktiválják...
SZEG007
#26057
játékon belüli neved

spatz
#26056
Kaptam egy SMS az 576bol, hogy megjött a GWEN a boltba és átvehetõ. <#vigyor2>Én azt hittem csak késöbb lesz...

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

Olcsy
#26055
mi az az IGN?

#26054
xfire😊

alias Mr.M@ff1@

#26053
ecsém ne msnt adjatok egymásnak, hanem IGN-t, sokkal könnyebb úgy üzenni

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Olcsy
#26052
Sziasztok!Ha valaki akar velem játszani GW-n, az vegyen fel MSN-en, és megbeszéljük a dolgokat!A karakterem 12-es szintû!
[email protected]

#26051
öö az én elsõ karimmal elvallaltam akkor jöttek a charrol szetromboltak mindent, es akkor ott a romokban kellet csaszkalni összevissza, akkor valszeg az volt a team arenas resz mikor egy kilo henchmen-t kaptam magam melle... akkor valszeg bevarom haverom aztan együtt megyünk tovabbm mert cask ott öldösni a charrokat annyira nem izgi. az elsõ részben amugy lehet ilyen arenakban teammeccsezni? mert mikor egy pvp only karit inditottam akkor ott alltam vmi nagy "tér" közepén azt ennyire emléxek😊 na ezt szépen leirtam

alias Mr.M@ff1@

#26050
De ha már nem találsz Questeket, nyugodtan menj tovább. 😊

u.i.: esetleg a kiscsaj Gwen-nek addig kedveskedj, amíg neked nem adja a köpenyét vagy milyét. Csak mert hátha szerepe lesz a most megjelenõ kiegben.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26049
Ha ki akarsz jutni Pre-Searing-bõl, akkor el kell vállalnod. Elõször lesz egy rövid Team arena meneted (piros vs kék csapat, ha nincs elég real player, akkor a gép véletlenszerûen választott henchekkel pótolja a hiányzókat). Akár nyer, akár veszít a csapatod, a következõ a charr boss lenyomása lesz, utána egy engine movie és átkerülsz Post-Seatring-be. Az egyetlen dolog amire figyelni kell, ha volt aktív Survivor titled(ami Pre-Searingben kezd el ketyegni) és a kijutás során az Arenában meghalsz, akkor elbuktad a Survivor title-t.

Ha maradni akarsz Pre-Searing-ben (megteheted, senki és semmi sem kényszerít a távozásra), akkor marad a 2 fõs charr hent a fal mögött és a death leveling a Defender of Ascalon title-ért és ezzel ki is merültek a lehetõségeid ezen a helyen.



#26048
😊
az lenne a kerdesem h mar egy deka questet nem talalok sehol 1 lenne de ha azt elvallalom akkor a charrok elvileg tamadnak es mimeg 2 evvel a "jovobe" kerulunk akkor marad h ezt vallaljam el?😊

alias Mr.M@ff1@

shaba23
#26047
ezekszerint nem kicsit tévedtem
#26046
gargoyle kopanya kellet neki igy mar csak sisak kellene es teljes a szett

alias Mr.M@ff1@

#26045
azota eszrevettem ottvan vmi karleen az egyik barlangba

alias Mr.M@ff1@

shaba23
#26044
noob vagyok a játékhoz, de amennyiben a krytan "set" az az amit a kezdõ terület collectorsaitól lehet megvenni, akkor a cipõt a kezdõ városból elindulva arrafelé, ahol a katakomba van (nemtom e neveket sry) és a szántóföld melet (ahol a férgek vannak) áll egy merchant és egy collector. a férgekbõl kell kiütni 3 bigyót amit bevált a cipõre. Ha esetleg mégsem az adja, akkor pedig a jeges terület elején van a fickó. a 2 közül vmelyik, mert nekem scak 2 "set" item van meg és az egyik a cipõ😊
#26043
na a leggings mar megvan a boots kellene nagyon

alias Mr.M@ff1@

#26042
nemtuggya vki h krytan leggingst meik collectortol lehet szerezni?
meg ha mar nincs több quest akkor ugye marad h azt a questet vegyem fel amikor ugy lerohanjak a charrok tyriat...?

alias Mr.M@ff1@

Duchovny
#26041
Ne rontsuk meg a jatekost mindjart az elejen 😊
Akkor inkabb Live Vicariously vagy Vigorous Spirit 5-6 heal attribbal mar egesz hasznalhato.

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

bardocz
#26040
már elõre nerfelik a farmbuildeket 😊
JaSoN HuNTeR
#26039
vajon a GW2 fejlesztése hol tart?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

bardocz
#26038
az mi?😄
#26037
azt szeretném kérdezni, hogy van olyan guild (magyar) ahol van recruiting?

alias Mr.M@ff1@

#26036
Shaba23(vagy valaki más).Lefordítanád még ezt?Utána már tényleg befejezem ezt az ügyet,igérem!

Vielen Dank, dass Sie sich an die Guild Wars Kundenbetreuung gewandt haben. Da sich diese Anfrage auf ein vorhergehendes Schreiben von Ihnen bezieht (#05-00013), werden wir sämtliche Informationen aus diesem Schreiben in das andere übertragen. Ebenso werden wir sicherstellen, dass der Rest des Teams darüber informiert ist.
Bitte antworten Sie nur noch auf das ursprüngliche Schreiben (und antworten nicht auf dieses). Dies wird uns dabei helfen, sämtliche Details Ihres Anliegens in einer Anfrage zu halten, und dazu beitragen, dass wir uns so schnell wie möglich wieder an Sie wenden können.
Vielen Dank für Ihre Geduld.

bardocz
#26035
amíg nem ascended addig nem és ez alap játékban sokáig tart míg az lesz
#26034
menddding
#26033
Vagy elmegy Great Temple of Balthazar-ba és ott meg azonnal...
bardocz
#26032
vagy elmegy canthaba és onnan 2 miss és meg tudja változtatni én ezt csináltam mesmerrel
Duchovny
#26031
Hali
Az elejen a fegyvered attribjara, a pajzsod attribjara es healre erdemes rakni. Kesobb ha majd tobb skilled lessz rajossz hogy hogyan vagy a legveszelyesebb 😊

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

#26030
az lenne a kérdésem h lvl 6 warrior/monkom van és hogy mire erdemes a skill pontokat rakni? a swordsmanship re a smite prayers re meg a tacticsra meg a strenghtre raktam eddig most van 6db pont amit eloszthatok

alias Mr.M@ff1@

StRucC555
#26029
amúgy sem lenne a ranger önmagában is emgálja a helyét ... meg késõbb úgyis lehet másod kasztot szabadon variálni.

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

shaba23
#26028
én tegnap trial key-el bowos csajt indítottam (nem emlékszem, hogy GWbe mi a neve hunter/ranger/scout vagy vmi, és mellé véletlenül mesmer lettem 😄, de mivel csak trial így annyira nem zavaró