28329
10917302841238962806.jpg
  • Solt
    #25357
    Böde(Futács)
    Zsuzsi - Rudolf(Stieber) - Lovrencsics
    Vass - Varga
    Kádár - Juhász - Vanczák - Lázár
    Bogdán

    :)

  • bakkerman
    #25356
    fokozatosan akarja beépíteni,idővel majd integethet a csapatot görögországba szállító gépnek,de most még nem mehet a csapat közelébe se
  • passatgt
    #25355
    Nekem ez tetszene:
    Gulácsi
    Vanczák-Juhász-?????-Leandro
    Koman-Varga-Tőzsér-Stieber
    Lovrencsics-Priskin
  • passatgt
    #25354
    Szalai tiszta lappal indul

    KAPUSOK:
    Bogdán Ádám (Bolton Wanderers)
    Gulácsi Péter (Red Bull Salzburg)
    Horváth Tamás (Mezőkövesd-Zsóry)
    VÉDŐK:
    Guzmics Richárd (Haladás)
    Heffler Tibor (MVM-Paks)
    Juhász Roland (Videoton FC)
    Kádár Tamás (Diósgyőri VTK)
    Korhut Mihály (Debreceni VSC-Teva)
    Laczkó Zsolt (Ferencváros)
    Lázár Pál (Debreceni VSC-Teva)
    Leandro de Almeida (Omonia Nicosia)
    Lipták Zoltán (Győri ETO FC)
    Vanczák Vilmos (FC Sion)
    KÖZÉPPÁLYÁSOK:
    Pátkai Máté (Győri ETO)
    Sándor György (Videoton FC)
    Pölöskei Zsolt (MTK Budapest)
    Vass Ádám (MTK Budapest)
    Elek Ákos (DVTK)
    Varga József (Middlesbrough)
    Tőzsér Dániel (Watford)
    Szakály Péter (DVSC-Teva)
    Koman Vladimir (Ural)
    Lovrencsics Gergő (Lech Poznan)
    Stieber Zoltán (Greuther Fürth)
    Gyurcsó Ádám (Videoton FC)
    Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva)
    TÁMADÓK:
    Rudolf Gergely (Győri ETO)
    Orosz Márk (Lombard Pápa)
    Szatmári Lóránd (PMFC-Matias)
    Varga Roland (Győri ETO)
    Nikolics Nemanja (Videoton FC)
    Futács Márkó (DVTK)
    Priskin Tamás (Maccabi Haifa)
    Lencse László (Puskás Akadémia)
    Böde Dániel (Ferencváros)
  • bakkerman
    #25353
    hehe,én csúnyán elszóltam magam,leírtam a románokat :DD
  • DaemoonHunter
    #25352
    Az egyetlen értelmes rész 12 perctől kezdődik, ott jó dolgokat mond.
    Sajnos Csank mester erősen degradálódott az utóbbi időben, mégsajnosabb hogy nem önszántából.
  • ressy14
    #25351
    Felcsútra is levihetnének egyet. Mondjuk a románok ellenit. A fa tetőszerkezetnek annyi lenne :D

    Bocsi a pici politizáláshoz, de csak akkor kezdik el bontani a Puskást, ha marad a kormányon a Fidesz. Máskülönben marad a népstadionban a meccsek zöme.
  • DasIsFuck
    #25350
    és passatgt-nek lett igaza
  • LasDen #25349
    ha mar van uj stadion, ki kell hasznalni :D
  • passatgt
    #25348
    "A magyar labdarúgó-válogatott a szeptemberben kezdődő Eb-selejtezősorozatban várhatóan Debrecenben és az Üllői úton játszhatja majd a hazai mérkőzéseit"
  • passatgt
    #25347
    mondtam én ennél nagyob faszságot is
  • ressy14
    #25346
    A VB selejtező sorsolás utáni pár hsz még 2011-ből:

    Effe88: #19597

    passatgt: #19601

    bakkerman: #19606
  • ressy14
    #25345
    [off](az ezsgé minden hozzászólást elment, csak ki kell keresni a régebbieket)
  • bakkerman
    #25344
    érdemes elmenteni innen most pár hozzászólást,és elővenni 2015 novemberében,a selejtezősorozat végeztével :)
  • argo001
    #25343
    Ez az ember egy szellemi C-moll. :D
  • Pluskast
    #25342
    Erről kb ez jut eszembe :)

  • LasDen #25341
    ennyit beszelni a semmirol
  • Grenzjager
    #25340
    jobb a mester szavaival :))))
  • Grenzjager
    #25339
  • Pluskast
    #25338
    Majd emlékeztetlek...
  • Pluskast
    #25337
    Mit vársz? Semmi sem változott a vezetésben, így a fejekben sem. Megint kezdődik a régi nóta, hogy hát tulajdonképpen a válogatott egész jó (igaz 30 éve nem jutottunk ki) és amúgy a magyar labdarúgással sincs semmi komoly baj (igaz a nézőszám a töredék a holland vagy belga bajnokinak) és már elkezdtünk számolgatni, hogy a 3. hely meglesz. Amúgy ha már belemegyünk (ismét) a számolósdiba, az észak -íreket érdekes módon mindenki leírja pedig nem kéne.
  • a.carkey
    #25336
    Knézynek igaza volt pár hónapja ...
  • a.carkey
    #25335
    A kínai edző szerint a helyzet nem is olyan rossz. Chan Chi Yan Chi véleménye
  • Unreal1942
    #25334
    Elég kellemetlen, hogy a leggyengébb csoportba kerültünk. Ezt sehogy nem lehet majd kimagyarázni.
    Mindenesetre bennem olyan mély nyomot hagyott az elmúlt selejtező Román és Holland meccsei, hogy nem fogok leülni még a tv elé sem csak akkor ha eteleg kijutnánk.
    30 év szurkolás után ezt már megengedhetem magamnak :)
  • Narxis
    #25333
    Fél a repüléstől.
  • passatgt
    #25332
    Ha ott van, akkor is őket kapjuk, teljesen mindegy. Legalább 1 repülőjeggyel kevesebbet költöttünk, mehet stadion büdzsébe.
  • szabii98
    #25331


    :DDDDDdd
  • Lacee86
    #25330
    Most azért tényleg mások a körülmények, mint eddig. Köszönhetően a 2. kalapnak és a 24 csapatnak. Persze fogalmunk sincs, h ez az új válogatott és az új szövetségi kapitány hogyan muzsikál majd... Én a 3. helyre számítok a csoportban a görögök és románok mögött, ahol is szerencsés esetben olyan ellenfelet kapunk majd pótselejtezőn, aki ellen ki tudunk vergődni az eb-re vhogy. De hogy ezt elérjük, ezért is sokat kell tennünk. Sajnos ez a realitás.
  • Oziris666
    #25329
    Ja a hurka finnek, akik X-eltek a spanyolokkal:)
    És elég jól helytálltak Francia,Spanyol csoportban!
    Egyáltalán nem biztos az a 6pont,sőőt!
  • bakkerman
    #25328
    én nem örültem volna a bosnyákoknak,balkáni harcos mentalitás ellen szintén semmi esély nem lett volna. Na meg egy szó,DZEKO...a görögök a tingli-tangli célfocijukkal verhetőek,vagy legalább egy pontra jók lehetünk ellenük. Érdekes egyébként az észak írekről senki nem beszél,pedig nem ismerjük őket,nyílván nyomatják a szokásos brit szigetekre jellemző 4-4-2 oldal elfutós beadós játékot,de lehet fizikálisan ők is jobbak nálunk,amivel könnyen meglepetést okozhatnak
  • Grenzjager
    #25327
    Szerintem akkor lett volna egyedül jobb a sorsolásunk ha az utazás miatt Feröer helyett helyett San Marino, de érdekes, hogy ezt mind a görög, a magyar és a román szövetség is mondja/mondhatja, hogy ennél jobb sorsolás nem lehetett volna számára/számunkra.

    (persze Bosznia-Görögország csere is elgondolkodtató), lényeg nagyon jó ami van.

    És az új feltüzelt Pintér csapat bizonyíthat Bukarestben (ami nappal égjen!).
  • zsotesz
    #25326
    elég=elé
  • zsotesz
    #25325
    új sorozat, új remények , én abszolut nem tudom mire számítsak, nem fogok leülni nagy reményekkel egyik meccs elég sem
  • Zenszkij
    #25324
    Nagy nagy szerencsével harcban lehetünk a harmadik helyért. Finnek ellen két hatalmas ki-ki meccs lesz. Románoktól lenyalunk mint a huzat, gólt nem rúgunk nekik. Észak-Írek is meglephetnek, idegenben ott se látok esélyt. Görögök oda-vissza vernek.

    Érdekes, hogy a magyar szurkolóknak elég egy év tétmeccs nélkül és már elfelejtik a narancs nyolcast, meg a roma zakót.
  • Krisztiam #25323
    jah aztán meg elhasalunk, ahogy szoktunk :D
  • bakkerman
    #25322
    abban biztos vagyok hogy románok ellen nem lesz 6 pont,de a realitás az hogy 3 se,a mai magyar focista összeszarja magát románia ellen,lehet bárkit hozni szöv.kap-nak,nem tudja beleverni a zselézett fejű plázabábuknak az agyába azt a szellemiséget,amivel egy romániát meglehet verni. Egy románok elleni meccs sokkal de sokkal több mint puszta focimeccs,de sajnos ezt nem fogják fel a 23-28 éves zsoldosok
  • sz4bolcs
    #25321
    Megint az elbizakodottság.. :D
  • ReszegKoldus
    #25320
    románok ellen legyen 6 pont a többi nem érdekel :)
  • dave9004
    #25319
    teljesen hasonlóan gondolkodok én is.
    pinyővel talán a gólok száma lesz kevesebb, de am ezekkel számolok kb
  • bakkerman
    #25318
    Nálam elsőre így néz ki a dolog:
    Feröer,Észak Ír,Finnország ellen 18 pont,6/6
    Románia ellen itthon döntetlen,idegenben zakó,1 pont
    Görögök ellen szintén itthon döntetlen,kint vereség

    Összesen 20 pont,amivel meglehet a 2. hely abban az esetben ha a két nagy valamelyike hibázik a három hurka valamelyike ellen. Alap,hogyha másodikok akarunk lenni a három kicsit oda-vissza verni kell minimum,ami jelenleg nekem elég optimista forgatókönyv