28329
10917302841238962806.jpg
  • sz4bolcs
    #25397
    meglesz a 2. hely xDD
  • ressy14
    #25396
    Ne lepődjetek meg, ha holnap a Real és a Barca is bejelentkezik Komanért.
  • laca133
    #25395
    Koman....... most röhögök ezen, az emberen. Ez már szánalmas.
  • Shep
    #25394
    Annyira szarok vagyunk, hogy még, egy normális csapat már rúgott volna nekünk, vagy hármat. Koman-t miért erőlteti mindenki, nem értem, semmit nem csinál az a gyerek, ja de, ellenfélhez passzol 10 alkalomból kilencszer. Támadó játék szokás szerint 0. Nem tudom hány összetartás kellene ahhoz, hogy ebből legyen valami értelmesnek mondható eredmény :)
  • Krisztiam #25393
    Kúúman mit keres ott? semmit nem csinál
  • Grenzjager
    #25392
    "Olyan ez a dobolás a stadionban, mintha a Ghána-Mozambik meccsen lennénk..." :)))))))))
  • [HUN]FaTaL
    #25391
    Csak ha már kritizálsz valakit, legalább tudnád, hogy kit :DDD
  • LasDen #25390
    pedig ugy hangzott. azt meg nem is tudtam :D
    akkor 1-1. o is fassagot mondott, en is...:D
  • [HUN]FaTaL
    #25389
    Horváth Feri, aki Fülöp László :D

    Horváth Feri vagy 2 éve nincs a sport 1-nél :D
  • LasDen #25388
    Horvath Feri szerint velemenyes...:D
    ennel nagyobb kez csak az lett volna, ha bedobja a kapuba...
  • dave9004
    #25387
    kis kézzel :D
  • ReszegKoldus
    #25386
    kicsit magasra pattant a labda, de rudolf jól "kezelte" a problémát...
  • Grenzjager
    #25385
    A K.. anyját a Rudolfnak de bevarrta....
    csak 10ből 10szer...
    hmmm
  • Krisztiam #25384
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL :D
  • [HUN]FaTaL
    #25383
    Azt mondta azért nem hívja, mert azokat nem hívja, akikről tudja, hogy mit tudnak.

    De akkor a sok győri mit keres a válogatottban?
  • dave9004
    #25382
    azt mondja nem hívja szalat, mert nem játszik a csapatában. Koman már az Uralbol is kiszorult, de kezdő :D jézusom ilyen dühös nem voltam még a vezérekre meg edzőre/játékosokra...
  • [HUN]FaTaL
    #25381
    Csupa dodó a kispadon, óriási :D
  • Jim Morrison
    #25380
    köszi!
  • Grenzjager
    #25379
    Ez már valahol megint a labdarúgás meggyalázása? Ha játék nélkül mint Koman, vagy bármilyen csatári teljesítmény bemutatása nélkül, mint Rudolf a kezdőben...
    (mit keresnek a 35 fős keretben? jó, ok, ismerjék meg Pinyőt kölcsönösen, na de a kezdőben egyből hipphopp?)
  • Grenzjager
    #25378
    középen kb
  • Grenzjager
    #25377
    Bogdán – Vanczák, Lipták, Juhász, Leandro – Varga J. – Lovrencsics, Sándor Gy., Koman, Dzsudzsák – Rudolf
  • Jim Morrison
    #25376
    Stream lesz?:o
  • Krisztiam #25375
    6-kor meccs nézitek?
  • bakkerman
    #25374
    hát igen,továbbra is a játékos ügynökök (ügynöki irodák) szava a döntő
  • Grenzjager
    #25373
    ..kérdés ugye, hogy május-júnisban ki akar külföldre szerződni az NBI-ből.
  • Unreal1942
    #25372
    Ha a Román és a Hollan meccs után nem lett volna már elegem akkor most telne be a pohár.. Vicc ez a keret úgy ahogy van.
  • Grenzjager
    #25371
    Koman miért kerettag ha Szalai nem?

    Lehet hogy Szalai akkor jöhet ha hozza Husztit......
  • Pluskast
    #25370
    Ez van. Kritizálod a rendszert mész a levesbe. De azért Csányi bá megmondta a frankót. Szemlélet váltás lesz. Ja visszafelé.
  • JimKirk
    #25369
    Koeman-nal is hasonloan jatszottunk, nem gyutt be! Talan most.... (sohaj)
  • bakkerman
    #25368
    pinyő megmondta,a biztos védekezés lesz nála mindennek az alapja,ami szerintem nem rossz,nyílván feröer ellen kilehet majd menni 2 csatárral meg 2 támadó középpályással,de ha összeszokik egy jó védelem,meg előtte 1-2 szűrő,akkor 0-0 1-0-ás meccsekre jók lehetünk a nagyobb csapatok ellen
  • Solt
    #25367
    :))

    A Varga jól lép fel a támadásokhoz, előre is jó a játéka. :)

    A Böde miatt a szélső játékot erőltetném, így egy stabil védekezés után egyből lehetne kidobni oldalra a bogyót... ráadásul a Győrrel is valami hasonlót játszatott. :)

    Egyébként szerintem főleg a gyors játékosokat fogja preferálni... Böde, Futács, Szalai max akkor lesz kezdő, ha mi vagyunk az esélyesebbek, és dominálnunk kell.
  • Grenzjager
    #25366
    !! valami változott ha Leandrót behívta Pinyő, pont ő.

    Otgigbát is megnézte volna bajnokin, csak pont akkor nem nevezték a meccsre.


  • Solt
    #25365
    Nem hiszem... szerintem próbálja elhitetni velük, hogy van esélyük a szűkebb keretbe kerülni, és kíváncsi rá, hogy mit tudnak felmutatni. Sajnos kimagasló tehetségünk nem nagyon van, ezért sok esetben lehet jobban jár olyan játékossal aki fegyelmezett, és mentálisan erős...

    A 3. hely a realitás, a 2. már bravúr lenne... viszont, ha olyan keretet rak össze, akik mentálisan erősek, és átveszik a fanatizmusát, akkor akár még eredményes is lehet. Főleg, ha ennyire rágyúrnak a taktikai alapokra.

    Kíváncsi vagyok, de véleményt majd csak az első 3 tétmeccs után formálok... :)
  • Grenzjager
    #25364
    :))

    Micsoda bizalom Vass Ádámnak, még be se mutatkozott az MTK-ban, még le se járt idei szerződése, még le se igazoltuk a Fradiba :)
    (amúgy 4 védő elé 2 védekező középpályás eléggé defenzív)
  • [HUN]FaTaL
    #25363
    Ez a baj, hogy NB1-es dodókkal képzeli el a gerincet. Na de majd meglátjuk mi sül ki belőle, semmi jóra nem számítok.
  • Solt
    #25362
    Szerintem most első lépésben arra kíváncsi, hogy az általa elképzelt gerinc köré kiket tud beépíteni...
  • [HUN]FaTaL
    #25361
    Azért egy Gerát, Hajnalt, Szalait kihagyni... És a sok dodó helyett behívtam volna pl. Vadóczot vagy Pintért.

    Oké, hogy felkészülési meccs, de őket majd a tétmeccseken építi be?
  • Kaplan
    #25360
    Nem tudom, hogy mit gondoljak. Eredményt, szép perceket szeretnék, de nagyon aggódom... Meglátjuk, hogy mit hoz a jövő.
  • Solt
    #25359
    Ne már... :)

    - Ez csak egy felkészülési mérkőzés, ami arra hivatott, hogy kiküszöböljük azokat a hibákat, amik az összetartások alatt előjöttek, kíváncsi vagyok élesben működnek-e amit gyakoroltunk – mondta az mlsz.hu-nak Pintér Attila. -
  • [HUN]FaTaL
    #25358
    Ez most komoly, hogy Szalai még a keretben sincs?

    Ki a faszom ez a sok NB1-es dodó? Vicc.