28329
10917302841238962806.jpg
  • bakkerman
    #25517
    Csányi: Attila,úgy gondoljuk,hogy hasznodra válna egy kommunikációs tréning,amire szeretnénk ha elmennél.
    Pintér: Mi a fasznak? Mi a gecinek menjek el olyan kommunikációóuus tréningre?
  • ReszegKoldus
    #25516
    Pintér Attilát kommunikációs tréningre küldik
  • zaki
    #25515


    Itt a Szabo Janos xD
    Amugy vicc ez a keret.
    Remelem kikapunk a kovetkezo 3 meccsen, es akkor meg pont idoben kiba... akarom mondani kiteszik a kapitanyt, es hoznak helyere egy epelmejut.
  • DaemoonHunter
    #25514
    Kössz! Akkor így megbocsátható ez a része.
  • Grenzjager
    #25513
    Poznanban, nem engedték el.
  • [HUN]FaTaL
    #25512
    A kocka lehet, de Lipták soha :D
  • DaemoonHunter
    #25511
    Lovrencsics?
    Zsuzsival nem lennének rosszak pedig. Persze így már túl támadó szellemű a csapat miket is beszélek.
    Bár nem tudom minek is húzom fel magam ezen ha lipták még mindig stabil kerettag. Talán majd egyszer fordul a kocka.
  • ressy14
    #25510
    Üzenjük Dániának: Tiszteletet az MB1-nek!
  • Grenzjager
    #25509
    A győri dominancia ill Vanczák és Korcsmár mellett nyilván csak Fiola juthat szóhoz. Szerintem.
  • Kaplan
    #25508
    Azok a védők akik majdnem kiestek a harmatgyenge NB1-ből. Jó lesz ez kérem!
  • Grenzjager
    #25507
    Véget ért a szombathelyi uralom, jönnek a paksi védők.
  • passatgt
    #25506
    Tőzsérnek meg Zsidainak örülök, Szabó János meg azt se tudom kicsoda
  • Grenzjager
    #25505
    A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE DÁNIA ELLEN
    Kapusok: Gulácsi Péter (Red Bull Salzburg – osztrák), Horváth Tamás (Mezőkövesd-Zsóry), Megyeri Balázs (Olympiakosz – görög), Rózsa Dániel (Haladás)
    Védők: Fiola Attila (MVM Paks), Heffler Tibor (MVM Paks), Juhász Roland (Videoton FC),
    Korcsmár Zsolt (Greuther Fürth – német), Korhut Mihály (DVSC-Teva), Lang Ádám (Győri ETO), Lipták Zoltán (Győri ETO), Szabó János (MVM Paks), Vanczák Vilmos (Sion – svájci), Varga József (Middlesbrough – angol)
    Középpályások: Elek Ákos (DVTK), Kalmár Zsolt (Győri ETO), Koman Vladimir (Ural – orosz), Kovács István (Videoton FC), Nagy Gábor (Haladás), Pátkai Máté (Győri ETO), Stieber Zoltán (Greuther Fürth – német), Szakály Péter (DVSC-Teva), Tőzsér Dániel (Watford – angol), Zsidai László (DVSC-Teva)
    Támadók: Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva – orosz), Futács Márkó (DVTK), Gyurcsó Ádám (Videoton FC), Nikolics Nemanja (Videoton FC), Radó András (Haladás), Rudolf Gergely (Győri ETO), Varga Roland (Győri ETO)
  • sempronius18
    #25504
    Nem is neked akartam írni hanem Sippie-nak.

    Koman értelmi képességei még ebből a válogatottból is kilógnak lefelé az igaz. Örülök, hogy nem lőtte be a helyzetét tuti lenne akkor a bérelt helye,
  • bakkerman
    #25503
    Én nem bántom őket,főleg hogy én egyszerű szakmunkás vagyok,biztos sokat tanultak hogy eljussanak az egyetemre,én meg inkább elmentem kétkezi munkásnak,nem azert mert nem tanulhattam volna tovább,hanem mert más az életszemléletem :)
  • bakkerman
    #25502
    ejj de gecibuta ez a koman is :( egyszer valamelyik csatornán volt egy riport vele a lakásán még Genoaban talán,hát nem vetette szét az értelem
  • sempronius18
    #25501
    A bölcsészeket ne bántsd azok legalább olvasottak. (Én nem oda jártam mielőtt azt hinnéd ezért védem őket.)
  • ressy14
    #25500
    +1

    Kovács Pistike és Kleinheisler még angolul sem tudnak, pedig elvileg az akadémiákon 4 évet tanultak. Gomes ovis angolját nem értik, hogy akarhatunk az ilyenektől diplomát? :D
    Füzi Ákos ritka kivétel. Érdekes, hogy a vízilabdásoknál szinte szégyen ha nincs diplomád.

    Először inkább legyen meg a foci alapvető szükségleteiből legalább egy (technika, taktika vagy erőnlét), utána gondolkozhatunk máson is.
  • Sippie
    #25499
    jó nyilván nem a bölcsész, meg egyéb büfés szakokra gondoltam. És tény, hogy attól hogy valaki bekerül, még nem jelenti hogy képes is elvégezni. De azért van NB2-ben, meg osztrák ligában szaladgáló ismerősöm és hát... mondjuk úgy, nem veti őket szét az értelem.

    Na meg:D
  • bakkerman
    #25498
    diplomás és diplomás között is van különbség,főleg itthon. Nem szabad elájulni attól hogyha valaki diplomás,vagy egyáltalán ha egyetemre jár.
  • sempronius18
    #25497
    Sajnos nincs akkora különbség, mint ami ildomos lenne, még nekem is lehetett 2 diplomám. :)
  • Sippie
    #25496
    focistát egyetemistával összehasonlítani? Hűha...
  • Pluskast
    #25495
    Illetve, hogy ha a németek vagy hollandok ellen játszanánk akkor, 8 vagy 10 nullra (esetleg 10-1-re) kapnánk. Így legalább majd elmondhatják a játékosok meg Pinyő is, hogy azért benne volt a játékunkban a nyerés esélye és valójában nem olyan rossz ez a válogatott (nem a lószart nem).
  • commissioner
    #25494
    A területvédekezés összehangolt mozgásait miért ne lehetne felnőtt embereknek leoktatni?

    Az egyetemek padjaiban hány éves emberek ülnek? :)
  • sempronius18
    #25493
    Az akadémiákra kellene külföldi szakembereket hozni és a fiatalok megfigyelését és kiválasztását kellene megreformálni, aztán 10 év múlva reménykedhetnénk egy EB top 16-ban.
  • dave9004
    #25492
    ennyi. addig meg igazából nem is a focistákon röhögök, hanem azokon akik elhiszik meg elhitetik az emberrel, hogy na majd most. persze én tudtam, hogy hiába ez könnyű csoport, de nem nekünk, hanem a románoknak, meg a görögöknek. nekünk ugyanaz mintha holland v német lenne. ez van.
  • sempronius18
    #25491
    25 évesen már nem nagyon lehet megtanítani senkit sem.

    HUNfatalnak: Van mutyi, de az túlzás amit egyesek említenek. (Voltam olyan, mint Messi csak apámnak nem volt pénze.)
  • commissioner
    #25490
    Pintér helyett lehetne egy külföldi edző, aki modern, versenyképes tudással rendelkezik, és a Liptákokat is meg lehetne tanítani az összehangolt mozgásra. Nem kell ebbe az elbutult fociba beletörődni...
    Van egy szép magyar mondás: többet ésszel, mint erővel! A mai magyar fociban az utóbbi dominál, pedig voltak idők, amikor még az előbbi...
  • Narxis
    #25489
    Nem politikusok fogják rendbe tenni a focit erre mérget vehetsz. Elismert külföldi szakemberek kellenének utánpótlásba, felnőtt válogatotthoz és mindegyik nb1-es csapathoz. Majd ha befagy a pokol akkor fog ez megvalósulni...
  • Grenzjager
    #25488
    és egy kis öööö öö ö ö öö ö ö
  • [HUN]FaTaL
    #25487
    Aham, szóval ebben az országban szerinted nincs mutyi.

    Biztos ugyanabban az országban élünk?
  • dave9004
    #25486
    itt a válasz az egészre. Nincs náluk jobb.
    munkahelyen is ezt beszéltük ma. Milyen focistáink vannak? Középszerű jórészt noname külföldi csapatokban. Ezektől hiába várunk bármit, bárki az edző meg a vezetés, egyszerűen ennyire képesek, nincsenek jobbak. Át kellene értékelni, hogy nekünk mi a jó eredmény, meg mi a cél, mert irrealitásban van mindenki.
    Az, hogy mi lesz ha fidesz v bki van a trónon, mind1 40 éve sokan nem tudnak csinálni vele semmit, marad minden, örülni kell a 3. helyeknek, mert ez a potenciál ennyi.
  • Effe88
    #25485
    Ott a pont.Telitalálat.
    Sajnos...:S
  • sempronius18
    #25484
    Lipták és Pintér maga a gond, nagyon gyengék és ez nem változik meg bármilyen taktikánk van.

    A nagy baj az, hogy nincs is náluk jobb, muszáj volna legalább közepes védőket kinevelni.
  • commissioner
    #25483
    Területvédekezési hibák a válogatottnál

    A meccset sajna nem láttam, de ezek szerint a védekezésünk nem javult semmit Pintérrel, mert ezek a hibák Egervárival is ugyanúgy megvoltak. És itt még arra se lehet hivatkozni, hogy pl. Lipták és Pintér nem ismerik egymást...
  • Narxis
    #25482
    Igen én úgy gondolom a lehetőség adott mindenki előtt bár nem nagyon követtem, hogy mennyi épült mostanság. Most láttam először azt a térképet amit passatgt linkelt.
  • sempronius18
    #25481
    Na látod ez a lényeg, hogy van lehetőség focizni nem ez itt a baj, hogy nincsenek már "grundok".

    Akkor egyetértünk.
  • Narxis
    #25480
    Hát jah, ne vitázzunk azon, hogy mi az értelmes diploma mert értelmetlen. :)

    Aki tényleg akar focizni és szereti annak bőven van rá lehetősége, nem mostanában érettségiztem de ahogy látni szoktam még mindig a foci a legnépszerűbb sport az iskolákban, szünetben és testnevelés órán is.
  • sempronius18
    #25479
    Értelmes diploma pl valamilyen mérnök, vagy könyvelő amire kereslet van, kevésbé értelmes mondjuk a kommunikáció média könyvtáros amire kevésbe. :)

    A CR7-re úgy gondoltam, hogy szeretnének másnap az ő bőrében ébredni, de ne vitázzunk ezen. :)
  • Narxis
    #25478
    Hát nem tom, elég magas fokú buziság kell, hogy valaki CR7-re gondolva aludjon el már bocs. :D Az általános gazdagságra számtalan példa van amire irigyek lehetnek az emberek. Az élet minden területén találni ilyen embereket, Bill Gates, hazai politikusok, színészek, énekesek. Az megint más téma, hogy a média kiket tol a TV-ben. CR7 egy jó reklámarc a kinézete miatt.