28322
10917302841238962806.jpg
  • Ramore
    #351
    szerintem korrekt módon beszélgettünk, de részemről semmi gond sincsen
  • Láma!
    #350
    :DDD
  • skristof
    #349
    igazad van ez veszekedés volt nem vita
  • Ramore
    #348
    hol látsz te vitát?
  • skristof
    #347
    értelmetlen vita
    tessék abbahagyni
  • Ramore
    #346
    csak annyira, amennyire megérdemlik. tehát ezerrel, de ez sajnos nem az én hibám, ha jó lenne a focink, akkor én drukkolnék a leghangosabban
  • Láma!
    #345
    értem, de azért lehuzod a népet....
  • Ramore
    #344
    nincs olyan magyar csapat, amelyiknek drukkolni tudnék
  • Láma!
    #343
    elmondanád melyik csapatnak szurkolsz??
  • Ramore
    #342
    szűcs kétbalkezes kapus, ráadásul balhé nélküle nem történhet a meccseken, abban lehet rá számítani, nameg a 11-es rúgásba, királlyal nem lehet egy lapon említeni
  • Laffite
    #341
    Szabics újra gólt szerzett a Stuttgartban, ezzel vezettek a Hamburg ellen, azóta sajnos Sergej Barbarez már egyenlített, de ez azért biztató, lehet hogy újra formában lesz legalább az egyik csatárunk...?
  • torrente
    #340
    De azért a Királytól nem látni olyan gusztustalan megmozdulásokat, mint a Szűcsnél. Hányszor láttuk már, hogy nem volt esélye megszerezni a labdát és jól szétrúgta az ellent. Idegbeteg.
  • Laffite
    #339
    tudjátok az a baj, hogy ilyen formán tök mindegy kit rakunk a magyar kapuba, mert amíg az ország nemzeti bajnoksága olyan színvonalon van amilyenen, addig pont a kiérdemelt helyen vagyunk a világ labdarúgásában :(

    nem vagyok egy vénember, de én még emlékszem, amikor egy-egy élvonalbeli fordulóban 20e körül volt az átlagnézőszám, egy csomó válogatott játékos még itthon játszott és akkor még úgy-ahogy színvonal is volt a meccseken... akkor nem lett volna szabad hagyni, hogy az egész a rothadás útjára lépjen és akkor ma is lenne focink és nem kellene ennyire hátulról indulni mint most
  • Láma!
    #338
    jah
  • Takezó
    #337
    De Laliról votl szó...
  • Láma!
    #336
    :DDD
  • Takezó
    #335
    Jó, Dombi esetében tényleg :DDD
  • Láma!
    #334
    ááruld el nekem ,nézed a magyar focit?
  • Ramore
    #333
    dombi esetében mindenképpen, de sok más esetben is
  • Ramore
    #332
    a magyar foci egyik legnagyobb szégyene, ami a mai újságba jelent meg, Mészöly Géza úr eldicsekedte, hogy a csapatánál még pszichológus is dolgozik.

    kérdem én, van olyan európai porondon stabilan szerepelő csapat ahol NINCSEN pszichológus? Bizony 2005-ben velejárója a focinak, csakúgy, mint a labda és a kapu, de ezek szerint nem nálunk, ha ezzel még dicsekedni is lehet.
  • Takezó
    #331
    Leigazolták a német bajnokcsapatba, azért ez csak jelent valamit :| Vagy vak volt a megfigyelő? ;)
  • Ramore
    #330
    hány meccsen is védett az említett német bajnok a szezonban?

  • Láma!
    #329
    értem, de szerintem aki német bajnok, abban lehet némi tehetség.
    pláne ha minden évben megválasztják legjobbank.
  • Ramore
    #328
    akiben egy hangyányi plusz tehetség van, az már nem itthon játszik, az más tészta, hogy egyes játékosokat mindenáron el akarnak passzolni külföldre, és ezért még a válogatottba is képesek becibálni, pedig közük nincsen ahhoz a szinthez, dehát a pénzért mindent (pl kis butyok Dombi)
  • Láma!
    #327
    szerinted
  • Láma!
    #326
    áruld már el nekem, mejik focista elfogadhato nemzetközi szinten a magyar bajnokságból?
  • Ramore
    #325
    a két játékos hasonló szinten mozog, magyar szinten elfoadható, nemzetközi szinten viszont nagyon gyengék
  • Láma!
    #324
    egyébként ebben nem szücsröl, hanem gyepesröl irtam...
  • Láma!
    #323
    jah, mint paraguay!
  • Ramore
    #322
    bizony jól írod, nemzetközi meccseken jönnek elő a komolyabb hiányosságok, mert ami esetleg sikerül a bkv előre ellen, az nem feltétlenül fog sikerülni egy nemzetközi ellenféllel szemben

    amúgy kapussal 11-est csak a bolondok rúgatnak
  • Láma!
    #321
    ember??
    te tudod mit beszélsz??
    most mijen nezetközi meccsekre gondoolsz?
    amikor gyepesnek volt öngolszériája, vagy arra amikor a basel ellen kihagyta a 11est?
  • Ramore
    #320
    nem lehet összehasonlítani 4-5 év nb1-es termését, 4-5(!!!) nemzetközi meccsel

    amúgy az nb1-ben lehet, hogy ő a legjobb, de ezen a színvonalon semmi jelentősége nincsen
  • Láma!
    #319
    ezt a meccset sajos nem láttam.de azt igen.
  • Láma!
    #318
    aha, szerintem is.
    mert eddig amiota pl a fradiban véd, volt ha jol számolom 3-4 potyája.
    3-4 potya mennyi is? 4-5 év alatt?
    hát tényleg egy szar kapus.
    nem is tudom miért választják minden évben a legjobbnak...
  • Ramore
    #317
    és aki azt írta, hogy nem Királyon ment el a meccs, hanem a csapaton, akkor Szűcs kétes dicsőségét sem kellene kiemelni a kifejezetten gyenge szaudiak elleni mérkőzésről, hiszen ott is a csapat produkált olyat amilyet
  • Ramore
    #316
    senki nem azér írta Szűcsről, hogy potyagólbajnok, mert a magyar bajnokságban játszik, hanem azért, mert rá jellemzőek az ostoba megmozdulások.
  • Láma!
    #315
    ez jogos.
    de attól még nem kell szapulni és lebalfaszozni szűcsöt, mert itthon játszik!!
  • Laffite
    #314
    szűcs jó kapus, ez tény, de egyelőre király játszik a keményebb bajnokságban, így pedig teljesen felesleges összehasonlítgatni őket, mert nyilvánvalóan képtelenség reális következtetéseket levonni
  • Láma!
    #313
    ti nemtudom miről beszéltek!
    szűcs legalább olyan jo kapus mint király!
    ha néztétek a szaudiak elleni meccset, akkor tudhatnátok!
  • Ramore
    #312
    egyet értek, de kiegészíteném azzal, hogy Szűcs bravúrjai sokkal ritkábbak, mint amilyen gyakran bakizik hatalmasakat