28322
10917302841238962806.jpg
  • Ramore
    #391
    akkor mitől jó szakember mezey??? Bek, CL, Uefa, Kek győzelmek, egyéb válogatott sikerek miatt?
  • Lammer
    #390
    hatigen, bar Mezey-t jo szakembernek tartom... de szerintem le magyunk maradva mentalitasban, laccik 86 ota haldoklik a sportag itthon... akkor meg volt egy jo csapat...
  • Ramore
    #389
    Nem az a lényeg, hogy a gyerek tisztában van azzal, hogy milliomos lehet, ha jól fog focizni, sokkal inkább fontos, hogy nyugaton szerzett tapasztalatokkal (és vizsgákkal) rendelkező profi mentalitású edzők neveljék fel őket! Sajnos ilyenek nincsenek itthon, a mezeyék be sem engednékek őket. A mezey edzőképzés "komoly" eredményeit pedig jól ismerhetjük, 20 éve semmi eredményt nem tudtak felmutatni.
  • franco
    #388
    azokról beszélek akiknek célja az hogy labdarúgók legyenek.
  • skristof
    #387
    nem azért kéne edzésre járnia
  • franco
    #386
    ha egy srác (mondjuk 14-15 éves) nem azt hallja hogy jól lehet vele keresni,hanem épp ellenkezőleg, akkor tutira nem fog edzésre járni. a szülői hozzáállásról nem is beszélve.
  • torrente
    #385
    Azért a bőrrák sem kutya, de nem ér fel egy 0-5-tel.
    Ma olvastam hogy Illés Béla már amatőr, csak heti 3-szor jár le edzeni és még mindig ő a legjobb. Le kéne amatőrizálni az egész focinkat. Gondoljátok, hogy észre lehetne venni a különbséget? Fiatalokra kéne koncentrálni.
  • Lammer
    #384
    igazad van, sajnos kihasznaljak a fanatikussagunkat... (legalabbis nalam Magyar foci=bena gyerek, de csak a mienk, alapon )
    bar amikor a meccs lesz, szoliban leszek :( legalabb meguszok egy leegest... :(
  • EOX
    #383
    én kint leszek, ettől függetlenül én is soknak tartom egy kicsit, de ha nyerünk, nem fog érdekelni a jegyár:)
  • Takezó
    #382
    monnyuk az az igazság, hogy még így is kimennék, ha nem lennék ennyire leégve... épp ez a szemétség, hogy tudják, hogy lehúzhatnak pénzzel, és meg is teszik...
  • skristof
    #381
    egy hallottam, b-középbe, kapu mögé 2,5...
    eetől függetlenül osztom takézó véleményát
  • Takezó
    #380
    nevetséges... :(
  • EOX
    #379
    3000-5000 Ft
  • mesor
    #378
    Tudja valaki mennyibe kerülnek a jegyek a MO-Bulgárra?
  • Csesza
    #377
    Bodnár 30m-es szabadrúgás gólja a Den Bosch ellen!
  • Rudee
    #376
    Brentford - Chesterfield 2-2

    Fülöpék már vezettek 2-0ra is, de a hazaiak ki tudtak egyenlíteni. A magyar kapus második meccsét se úszta meg kapott gól nélkül, igaz az elősn legalább 2-1re nyertek.
  • skristof
    #375
    hamarosan kerethirdetés
    Pető kikerült Vanczák be, de még vannak uj meghívottak asszem
  • Rudee
    #374
    Den Bosch-Roda 0-3
    G.: Sekou, Bodnár, Diego Jongen

    A bolgároknak is lőhetne egyet.
  • Csesza
    #373
  • Csesza
    #372
    Lotharnak egy kép , hátha még megismeri ezt a gyereket hamár nem jáccatja!!!:
  • Neville04
    #371
    hát én az én sem vagyok biztos abban hogy ott is már lezajlott volna...
    egyébként hogy miért voltak régen jók a klubok arra egyszerü a magyarázat.
    Ha elfogyott a pénz (mert ugyebár akkor sem tudtak nyereséges csapatot vezetni az elvtársak)akkor szóltak az xy elvtársnak és még kaptak az ország pénzőből. Namost ez már nemígymegy és ők ezt nemértik meg. Azthiszik még mindig költekezhetnek következmények nélkül...
  • Rudee
    #370
    Cottbus-Essen 0-0

    Szélesi a 75. percben megkapta 2. sárgáját.
  • skristof
    #369
    nbem akarok itt politizálni de a politikai rendszerváltás sem az igazi még sajna
    és szó mi szó nem független egymástól a kettő
    igaz talán nyugaton sem, de ami itt folyik, az katasztrófális
  • Ramore
    #368
    szerintem az a legnagyobb gáz, hogy amíg a politikában megtörtént a rendszerváltás, addig a magyar labdarúgásban nem. ugyan azok az elvtársak irányítják továbbra is, de mondhatnám azt is, hogy zsarnokoskodnak.
  • Láma!
    #367
    pontosan..
  • skristof
    #366
    persze hogy látják
    de mégsem tesznek semmit, mivel ők igyis megtömik a zsebüket
    az a baj, hogy ezek nem veszik észre, hogy nyugaton nincs ekkora sikkasztás, mégis sokkal gazdagabbak a klubbok
    persze "megértem2 őket, mert féltük a helyüket, hiszen szaktudásuk nincsen, igy tisztességesen a fociból nem tudnának megélni
  • Láma!
    #365
    ne aggodj, látják ök is!
  • skristof
    #364
    az a nevetséges hogy ezt mi (én spec 17 vok) látjuk, az állítólagos hozzáértők meg nem?!?
    balkán balkán
  • skristof
    #363
    hát igen ez itt a probléma
    mi meg kinn fagyoskodunk x ezer ft-ért szurkolunk hóban fagyban a csapatnak, eljárunk idegenbe...
    mert Mo-on még mindig a foci a legkdeveltebb sport ez egész biztos
    ha végre sikerülne kiírtani a férgesét jöhetnének az igazi nagy támogatók, és lehetne az országnak egy sparta praha-ja, vagy akár 3 is (FTC,UTE,DVSC)
  • Ramore
    #362
    "modern futtbalt tanulják vhol külföldön" és ne a mezeyféle bukott edzőképzésen, ami a valóságban egy kontár "mekkmester" pénzlehúzása.
  • Laffite
    #361
    hát ja, csak ki vágja ki őket, mikor sikerült kibulizni maguknak tulajdonosi és ügyvezetői székeket? az önkormányzatok meg szarnak bele :( ami békéscsabán is megy, hát az is egy tragédia... :(
  • skristof
    #360
    ugyvan
  • skristof
    #359
    kivágni az összeset a francba
    átadni a helyet a fiataloknak, azoknak akik a modern futtbalt tanulják vhol külföldön
  • Laffite
    #358
    mi lenne a megoldás?
  • Láma!
    #357
  • Ramore
    #356
    tsz elnökök irányítják és mészöly mezeyk nevelik ki a "tehetségeket" lassan 20 éve.
  • skristof
    #355
    hát persze. ezzel mindenki tisztában van, a szurkolókra szerintem egy szavuk nem lehetne...
    csak amig tsz elnökök irányítják a magyar futtbalt addig jóra ne számítsunk
  • Ramore
    #354
    1 a lényeg, jobb magyar focira lenne szüksége a kiéhezett magyar drukkereknek! Nézzük a remek BL meccseket, de az lenne az igazi, ha egy magyar csapat is megállná a helyét abban a közegben, és nekik lehetne drukkolni.
  • Takezó
    #353
    én is szarok rá :)
  • Láma!
    #352
    részemröl sincs