28329
10917302841238962806.jpg
  • skristof
    #478
    ott megy neki, de a válogatottban nem sok hasznát vesszük, nem egyezik a két stílus
  • Rudee
    #477
    Megkezdődött a norvég bajnokság, Kovács Péter győztes góllal nyitott.

    Viking-Bodo/Glimt 2-1
    G.: Xstenstad, Kovács P. ill. Johansen
  • Sheva
    #476
    kitudja!
  • skristof
    #475
    A szurkolók támogatják, de sajnos ez bizonyos körökben neki kevés.
    A liga és egyéb szövetségek pedig ellene vannak, nekik nem a futball fellendítése a cél, hanem annak kizsákmányolás.
    hajrá balkán
  • danee12
    #474
    no halljátok ez a bulgárok elleni meccs nem volt rossz figyeljetek,legalább nem kaptunk ki!de ha izlandot megverjük akkor van esélyünk bejutni.
  • JackDaniels #473
    Sajnos meg tudom érteni. De ha lennének akik támogatnák, nem csak hátrafelé húzná mindenki a szekerét, akkor sztem kitartana.
  • franco
    #472
    sztem Mátyás magától el fog menni SAJNOS /hiába jön bárki a nacionalizmusával, nézzétek meg Ericsson-t/. Ő is belefárad h egyedül ússzon árral szemben...
  • JackDaniels #471
    Még technikailag nem is annyira nullák, de hozzáállásban, erőnlétben, felfogásban nagyon nagy lemaradások vannak. Ha valakinek sikerül fiatalon külföldre jutnia lehetne belőle valaki. Ez nagyon jól látszott, amikor idejött Mattheus. Ebben az országban, egyedül vele kapcsolatban beszélhetünk profizmusról. Az lesz a baj, hogyha nem jutunk ki a VB-re (márpedig nem fogunk sajnos) akkor elküldik. Miért nem lehetne egyszer hagyni egy ilyen felfogású edzőt dolgozni, hadd töltse ki a szerződését. Ezalatt az idő alatt inkább a klubokhoz is ilyen mentalitású embereket kellene hozni külföldről. Minden serdülő és ifi csapathoz ilyen emberek kellenének és akkor 10 év múlva reális elvárás lehetne a VB. [ez az én véleményem!]
  • Ramore
    #470
    Teljesen egyet értek veled, sajnos ez azért van így, mert az "edzők" ennyit tudtak kihozni magukból és a játékosaikból. Egyszóval 20 éve egy nagy 0 az eredmény! Rendszerváltás kellene már ide is, és mezey elvtárs és a csapata eltakarodhatna végleg az országunkból! 86 után egyszer már elkotródott innen sértetten, de a barátai visszahívták szegényt és azóta itt maffióskodik tovább.
  • petesilver
    #469
    Hát igen. 10 éve mondom, hogy technikailag zömében nullák a magyar focisták. De még ezzel is lehetne valamit kezdeni nemzetközi fronton, ha átment volna már rég a képzés atlétaképzőbe. Ami tudás megvan+90 perc kemény iramú állóképesség, és jóval hatékonyabb lenne az egész. És ha már van erőnlét, bírják az iramot, akkor érdemes csiszolni a technikán is. DE jelenleg a siralmas erőnlét párosul a szinte nulla technikai tudással, és kb a -10-es elgondolás-kivitelezés comboval. Sétálni, felrúgni az ellent, elrúgni a labdát a büdös francba már tudunk a pályán. Hosszú évek óta ennyi a repertoár.
  • petesilver
    #468
    Szívbajt is kapna a sok tehetségtelen beltenyészetes benfentes barom, ha ideengenének a magyar futbal környékére hozzáértő edzőket. A játékosok zöme szintúgy! Ez a belterjes beltenyészet hosszú évek óta élősködik a magyar focin, és sajna azon paraziták közé tartoznak, akik simán felfalják a gazdaállatot.Így is derülnek ki svindlik, így sem stimmelnek a pénzek, de kézmosós alapon még lapul az ügy. Képzeljétek el mi lenne, ha idejönnének páran, akik értenek a focihoz, és még becsületesek is.
  • Rudee
    #467
    Plymouth-Watford 1-0 (2. félidő közepén)
    G.: Buzsáky

    Lassan kijárna egy behívó neki is.
  • Sheva
    #466
    jaja... és még a számológépben is kimerült az elem! :D
  • Láma!
    #465
    eddig tartott kiszámolni te kis matekzseni??:PPP
  • Sheva
    #464
    még él a remény!
  • Lammer
    #463
    igyvan, sajnos igaza van, kovetkezo kommented is igaz...
  • Ramore
    #462
    "Ez a klubedzők dolga lenne, el kell érni, hogy a játékosok erőnléti szempontból felkészültek legyenek a nemzetközi szereplésre. Nekem erre nincs direkt ráhatásom, én taktikailag tudom felkészíteni őket, be tudok gyakoroltatni velük bizonyos standard felállásokat, alapjátékokat. Ott kell elkezdeni, hogy erős, állóképes futballisták érkezzenek a válogatottba. Ez a legalapvetőbb feladat most."
  • Ramore
    #461
    Matthaus nyilatkozatából egy fontos részlet:

    "Új ötletekre, új impulzusokra van szükség, nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező edzők kellenek - fogalmazott. - Ne mondják, hogy erre nincs pénz, mert ez nem csak pénz kérdése. Nagyon sok jó edzőnek nincs munkája, sokan örülnének a lehetőségnek. Miért kell félni ettől. Ötven évvel ezelőtt Európa a magyar futballkultúrát importálta, a magyarok tanították a modern játékra a spanyolokat, az olaszokat, az angolokat. Most nekünk kell ugyanezt tennünk, visszafelé."
  • Herr Lehrer
    #460
    NA ezt a meccset a sírból hoztuk vissza.
  • Ramore
    #459
    Én is drukkoltam és örültem volna, ha nyerünk, ez nem kérdés, de a realitás a verereség lett volna, a döntetlen az remek eredmény, de sajnos nem sokat ér.

    Bodnár helyére egy újoncot is be lehetett vona állítani, pláne ha sérült volt, habár amikor nemrégen félpályáról gólpasszt adott az ellenfél csatárának, akkor is fáradt lett volna? Ezt tegnap is majdnem sikerült megismételnie. Egy újonc talán a bizonyítási vágy tüzéből még maradandót is alkothatott volna, ahogyan azt pl Huszti tette korábban. Továbbra is érdekelne, hogy egy külföldön "melózó" játékos hogyan fáradhat el a 74. percben egy közepes iramú meccsen???
  • Láma!
    #458
    Simán megérdemeltük volna a gyözelmet, é igenis reális lett volna, föleg az elsö félidö alapján!!
    én kinnt voltam a meccsen, és láttam a fiukon a küzdeni, gyözni akarást!tényleg képesek lettek volna meghalni a pályán. a bolgárok,
    soxor sportszerütlen viselkedéséhez no comment...
    én büszke vagyok a fiukra!!
    Szép volt fiuk!!!!!!!!!!!!!!!
    (bár jobb lett volna ha nyerünk...)
  • Rudee
    #457
    Ez igaz, de a védelméből 2 alapembert nélkülöző Bulgária ellen nem biztos hogy olyan jó az egy pont. Kár hogy pont a hiányos oldalon volt gyengébb a támadójátékunk.
  • Rudee
    #456
    Nem annak kell örülni, hogy miket csinált, hanem annak hogy legalább vállalta a játékot. Gondolj bele mi lett volna ha olyan védő kerül jobb oldalra, aki életében nem jáccott ott. Inkább egy sérült Bodnár, mint egy lyuk a védelemen.
  • Ramore
    #455
    én nagyon nem örültem neki, ennyi eladott labdát, ilyen rossz helyzetfelismerést ritkán látni egy meccsen egy embertől

    kártékony volt, de nagyon
  • Ramore
    #454
    Egyvalamivel mindenkinek tisztában kell lennie, a jelenlegi bolgár válogatott jobb a magyarnál, a döntetlen tehát egy erőn felüli teljesítmény volt, tehát dícséretes. A győzelem nem lett volna reális, se most, se pedig a svédek és a horvátok ellen sem.
  • Rudee
    #453
    Bodnár sérült volt, szerintem örülhetünk hogy volt valaki Fehér pótlására.
  • Ramore
    #452
    Bodnár és Korsós kimagaslóan a leggyengébbek voltak, egyszerűen nincsenek ezen a szinten. Bodnár ráadásul a 74. percben a ( szakkommentátor szerint is) elfáradt ebben a közepes alá sebességű meccsen!!! Mit keres ez az ember külföldön, mit keres ez az ember a válogatottban?
  • Gregorius
    #451
    Hozzászólásom pillanatnyi lelki állapotomat tükrözi, amit így ennyi idővel a meccs után élek meg.

    Sajnos nem szálltak el a matematikai esélyeink, így legközelebb is szurkolni kell a csapatnak. Én fogok, az biztos, utolsó leszek, aki feladom, de igazából szinte sajnálom, hogy nem kaptunk ki, mert akkor végre nyugi lenne, úgysem jutunk ki, hiába is remélek másként. Ha csak az eredményt látom, azt mondanám; "Mit is vártam?!" Ennyi van a fiúkban. De láttam a meccset, és azért volt küzdés is, és fegyelem, és egy csapat. Akik egymásba kapaszkodva próbáltak felállni, mikor seggreültek a gól után. Nem az volt, hogy játékosok dőltek a kardjaikba, hanem úgy együtt rogytak meg, és álltak fel. Régen láttam ilyet tőlünk, és ez jól esett.
    Mondjuk már a meccs elején felhúztam magam a bírón, de úgy látszik, mi magyarok mindig mást látunk a pályán, mint ami ott folyik. Nem tudom. De a gólban mi vagyunk. Így berontani, még csak nem is ajtóstúl a magyar kapuba, hiszen az ajtó sem volt sehol, azért elég ciki dolog. És nem kell Királyon elverni a port, ahogy azt olvastam, sok helyen tették, ő volt megent messze a legjobb.
    Aztán végülis, hogy meg ne haljunk a szépségben, a végén bekotortuk a labdát. Így sajnos hála Istennek, meg azért csendben a válogatottnak is, ismét leülhetünk vért pisilni a következő meccsen, és mindannyian nyújthatjuk a kötelezőt, mi szurkolhatunk, ők próbálhatnak. A nagy számok gyenge törvénye alapján egyszer most már be kéne jönnie.
  • Rudee
    #450
    Szerintem inkább nem hitte el hogy 3 védő között kb 5 méteres hátrányból előnyt és ebből gólt is szerez a bolgár.

    Az egyenlítő gól után engem is meglepett, ahogy Király nem fogta meg a hosszan előrelőtt labdát, hanem megvárta míg kigurult. Bár ha belegondolok, a Palaceban már megszokhatta hogy az 1 pont is nagyon fontos. Kár hogy itt ez nem ér sokat.
  • JackDaniels #449
    A gól egyértelműen Királyé volt. 20 métert szállt a labda és a bolgár 2méterről fejelte be.
    Az viszont nagy pozitívum, hogy végre már az utolsó percben nem kaptunk, hanem mi rúgtunk gólt. Szépséghiba, hogy ezzel egyenlítettünk.
  • franco
    #448
    erősen szembeötlő volt h az egyenlítés után hogy leült a csapat.ezért nem tudok olyan fenemód büszke lenni rájuk.ahelyett hogy meglovagolták volna a mentális előnyt...

    sztem királynak ki kellett volna jönni.főleg hogy angliában véd.sztem csak betojt
  • Rudee
    #447
    Ha minden meccsen legalább 25-30 percig úgy jáccanának, mint most a hajrában, akkor akár a pótselejtezős 2. hely is elérhető lett volna.

    Az EB selejtezők sorsolásakor remélhetőleg a 2. és 3. kalapból nem a legerősebb csapatot kapjuk.

    Huszti és Korsós a 2. félidőre kicsit javult, Vincze már kevésbé.

    A bolgár gól egy begyakorolt figura szép kivitelezése volt, nem írnám Király számlájára. Az egyenlítő gól szerencsés, de megérdemelt volt.
  • franco
    #446
    sztem a felállás -2nél kezdődik
    találtunk egy gólt.nem nagy szó.
    inkább a vereséget érdemeltük volna meg.ennyi teknikai hibát rég láttam...[nem néz magyar bajnokikat]
  • gabber_saviola
    #445
    Igen feláltunk, ez nagy szó!
  • Takezó
    #444
    Egyetértek, ritkán látni olyat, hogy így feláll a csapat. Gratulálok énb is a srácoknak!
  • shad0w
    #443
    na mivaaaaaan? leirni a magyar válogatottat??? mivaaaaan??? fantasztikus volt fiúúúk!!! én személy szerint büszke vagyok rájuk!!! Szép volt fiúúk!!! Hajrá magyarok!!!!
  • shad0w
    #442
    nesze neked le lehet fújni!!! ezt magyaráztam vazeg !!! góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
  • Takezó
    #441
    GÓÓÓÓÓÓÓL! Faszom, hogy nem nyertünk
  • shad0w
    #440
    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
  • gabber_saviola
    #439
    azt a jó kurva büdös isteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!