28329
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #1798
    jah, tényleg Boldizsár, neh vele mivan? Halmosi sztem is inkább a támadó szekcióbba lenne hasznosabb
  • McFrost
    #1797
    és Lőwöt ne felejtsd el!
  • Rudee
    #1796
    Bal védőnek én még mindig Bodort hívnám be, meg majd Füzit ha felépült.
  • jefferson83
    #1795
    Bodnár szerintem is bizonytalan. Én még egy magyar normális balhátvédet is hiányolok. Halmosi szerintem nagyszerű játékos és a hátvéd poszton ezt nem tudjuk kihasználni. Szerintem valahol Gera mellett lenne a helye, ők keten össze tudnák zavarni az ellenfelet. Legalábbis szerintem :)
  • skristof
    #1794
    neki ez a meggyőződése, amiről lebeszélni ugysem tudod... szerintem fölösleges oldalakon keresztől erről vitatkozni
  • McFrost
    #1793
    Nem hiszem hogy Bodnárral baj lenne....
  • Rudee
    #1792
    Ha fejetlenül előre rohanna minden támadásnál, akkor meg az lenne a baj...
  • Ramore
    #1791
    a válasz egyszerű, mert egyrészt nem válogatott szintű játékos, másrészt ebből adódóan a komolyabb ellenfelek ellen állandóan megijed és az ijedtsége átmegy durvulásba. mindezt kiegészítve pontatlan és ügyetlen is és nem egy gólpaszt adott már..... az ellenfélnek!
  • skristof
    #1790
    nb1.hugy sem hülye
    Budapest, Puskás Ferenc-stadion, 8000 néző

  • sz4bolcs
    #1789
    Há nédd' má'!! Labbdaaa :-))
  • McFrost
    #1788
  • Rudee
    #1787
    Még egy Torghelle szárnyalás.
  • Rudee
    #1786
    Torghellét Wellman kergeti.
    De volt amikor nem tudta megállítani.
  • Rudee
    #1785
    A második gól után.
  • Csesza
    #1784
  • Rudee
    #1783
    Lothar is örült.
  • McFrost
    #1782
    Szerintem a svédek ellen erősíteni kell a kezdőn!
    Vanczák helyett mindenképp Gyepes ajánlott és Takács helyett (bármekkora gólt akasztott) Vadócz vagy Buzsáky lenne a megoldás.
  • Csesza
    #1781
    Az Futbol Mundial riportfilmje a Magyar válogatottról
  • Rudee
    #1780
    Molnár Balázs ahány meccsen jáccott, annyi gólpasszt adott az ellenfélnek. Vadócz szélső, tegnap is csak a jófej kommentátorok akarták berakni Takács helyére. Gyepest meg a #1773ba beraktad a védelembe, ott jó helyen is van.
  • Csesza
    #1779
    akár, ő is, vagy Molnár Balázs, Gyepes ...

    de sztem akár Vadócz is jó lenne oda igaz csak kissebb csapatok ellen mert a nagyobbak, ugy átmennek rajtunk!

    sztem ők jobbak lennének mint Takács vkp-nak mert sztem ott ő eddig soha se jáccott jól - attól még hogy most gólt lőtt
  • Csesza
    #1778
    csak torrent van ha az jöhet???
  • Rudee
    #1777
    Van bőven védekező középpályás? Mégis ki? Dárdai?
  • forza milan
    #1776
    Valaki tudna linkelni egy videot a meccsröl!egypár oldalon néztem,de valami licensz izét ir ki!
  • Csesza
    #1775
    öööö... ezt irtam énis hogy miért szidja?!?!

  • Sheva
    #1774
    szerintem meg Bodnárt nem kell szidni (igaz volt pár sikertelen, rossz beadása)
  • Csesza
    #1773
    nemtom hogy most Bodnárt miért szidiod sztem ezen a meccsen nem jáccott rosszul, sőt, Vanczák meg Juhász középen nem nagyon értették meg egymást az igaz - talán Vanczák Gyepes csere lenne a legjobb, mondjuk ha mindenáron le akarjátok cseréltetni Bodnárt akkor az ő helyére kéne odarakni Taki-t és Taki tegnapi posztjára (védekezőközéppályás) posztra meg van bőven jelentkező...

    Jó volt a tegnapi mecccse, Hajrá magyarok - a svédeket begyűrjük (remélem)
  • sz4bolcs
    #1772
    Ezt is megértük. Én majdnem elkönnyeztem magam. Végre játszanak a srácok. Ilyen felszabadultan kell játszani, és akkor meg tudjuk mutatni az igazi tudásunk. Én azt kívánom nekik, hogy mindig legyenek ilyen felszabadultak, és akkor sokkal többen fognak kijárni meccsre az emberek, sokkal élvezetesebb az egész. Le kell vetkőzni a kishitűséget, és bárhol lehet keresnivalónk. Tudom, hogy nem valami nagy ellenfél ellen nyertünk, de szerintem kötelező meccs nincs. Szép volt!
  • Ramore
    #1771
    teljesen egyet értek veled, bodnár és vanczák a két leggyengébb pontja a csapatnak, helyettük jó lenne találni alkalmasabb játékosokat, Szabicsot én is betenném, de nem Torghelle helyére, hanem Keneseiére.
  • forza milan
    #1770
    torghellét én nem venném ki,neme gyszer lött gólt már!ha jobban elgondolod,rengeteg gólt szerzett a válogatottnak,mostis betalált!
  • Nh Shevits
    #1769
    Szabics jólenne ha felépülne már és Alexander the Torghelle helyén már rögtön erősebbek lennénk! Bodnár meg Vanczák helyén kéne még változtatás. Hálisten Éger még ottvan nekünk, ő ma nem is játszott..
  • forza milan
    #1768
    biztos,hirtelen nem kapcsolok,rémlik már valami!:D
  • koska 7
    #1767
    livescore mien hülye.. amúgy tökfura, h. hozta a kötelezőt a magyar válogatott..
  • Nh Shevits
    #1766
    ezen a meccsen volt mikor Torghelle egyszer rálőtte. ennél többet nem magyarázom
  • forza milan
    #1765
    mire gondolsz?hirtelen nem kapcsolok:Dfáratt vok:D
  • Nh Shevits
    #1764
    erről jut eszembe: "Torghelle, lövés... bedobás?"
  • forza milan
    #1763
    az nekem is kéne,gyönyörü megoldás,gyönyörü lövés,gyönyörü góóóóóóóóóóól!!!
  • forza milan
    #1762
    nemén irtam,hanem a livescore.com:D
  • Rudee
    #1761
    Ha nem kap jó labdákat, akkor nem tud mit csinálni. Ma egyszer volt hosszú a felé menő passz, látszott is a teljesítményén.
  • Kanál
    #1760
    Torgnelle...
  • Nh Shevits
    #1759
    Takács gólját nem tudjátok feltenni?? avi.ba. de jó más formátumban is :DDDD