28329
10917302841238962806.jpg
  • Ramore
    #1838
    mire érted a sikersztorit? a vb-re való kijutásra? teljesen hiába való volt, mert nemcsak egy ország elött égették le Magyarországot mezeyék, hanem az egész világ elött. bunkók voltak az újságírókkal, pökhendien és beképzelten viselkedtek mindenkivel, mint a vb titkos favoritjai. hülyére szteroidozták a játékosokat és még az is kevés volt a tisztes helytálláshoz.

    valószínűleg az volt mezeyék gondja, hogy nem az nb1-ről volt szó, mert ot,t mint minden évben, jó alaposan megbundáztak minden egyes mérkőzést, erre a vb-n nem volt lehetőségük :)
  • Kaplan
    #1837
    Meglátom , remélem megyek :)
    HAJRÁ MAGYAROK! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • Grusi
    #1836
    Így van, maradjon Matthaus, lehet, hogy nem lett _annyival_ jobb a csapat, hogy szétverjük a svédeket/horvátokat, de legalább már látszik, hogy mit akarunk játszani, és valahogy összeszokott gárda képét adja ez a válogatott. Megyek is a svéd meccsre, gyertek minél többen szerdán! :)
  • Kaplan
    #1835
    Én is azt mondom , hogy a VB-re kijutni eléggé lehetetlen. De ha Mattheus itt maradna a köv. EB-re tuti kijutnánk [vmivel szerencsésebb soroslással] Azt jól tudom minél jobb helyen végzünk a VB selejtező körbe , annál könyebb EB sel.csoportot kap az adott csapat?
  • skristof
    #1834
    86ban még nem éltem
    de ez is egy tipikus magyar sikersztori...

    nah mára sok volt, jo8 mindenkinek
    csakazértis: Hajrá Magyarok!
  • Ramore
    #1833
    emlékszel, korábban mezey elhagyta az országot sértődötten (86 után), Kuwaitba menekült a nyomoronc, ott rontotta a szerény képességű válogatottjukat, ha jól emlékszem. a bibi az volt, hogy derék cimborája, mészöly éppen itthon volt, nem Szaud-Arábia válogatottját süllyesztette még mélyebbre, szóval sikeresen hazapitizték mezeyt, aki persze hazatért az önkéntes száműzetéséből és és nem a Real Madrid, vagy a Barcelona edző székét választotta érhetetlen okból, (tudvalevő, hogy itthon akkoriban elhitették, hogy ő a világ egyik legjobb edzője), hanem újfent átvette a magyar labdarúgás vezetését minden tekintetben.
  • skristof
    #1832
    adom amit mondasz
    mezeyéket meg már kiehetné ebből az országból a rohadás
  • Ramore
    #1831
    az a szomorú, hogy a svédek elleni győzelem csöppet sem reális, és bizony könnyen elúszhat a vb-re való kijutás. namost ez kudarc, vagy sem? a mezeyék szerint az lesz és követelni fogják, hogy Matthaus távozzon. szerintem viszont, ha aláírna újabb évekre, akkor talán a következő világversenyre kijuthatnák, hiszen ha ilyen ütemben adják el a valóban profi mentalitású csapatokhoz a játékosokat, akkor sokkal esélyesebb lesz egy komolyabb eredményt kiharcolniuk. az tény, hogy a hazai bajnokságban szereplő játékosok, hála a felkészítésüknek, teljesen alkalmatlanok a komoly megmérettetésekhez.
  • Kaplan
    #1830
    Köszi!
  • skristof
    #1829
    DVD-re vetem az egész meccset, még nem volt szerencsém látni ugyanis
    meglátom mit tehetek
    de sztem fenntlesznek előbb is
  • Rudee
    #1828
    Origón meg tudod nézni.
  • Kaplan
    #1827
    A gólokat nem digitalizálta véletlen be valaki?
    KEllenének!
    Amúgy Halmosi qrva jó volt, megérdemelt volna egy gólt. Csomó tökéletes felfutása volt , s sokszor ott is hagyott két Máltait.
    Böőr ráfordulása meg beakadthatott volna... :)
  • Carlos
    #1826
    Na igen.
    Igazad lehet!
  • Nh Shevits
    #1825
    túl sokat nézed a sport1-en az angol bajnokikat. a második félidei produkció magyar (válogatott-)szinten már istenes volt. sajnos ehhez hozzá kell szokni, nem vagyunk egy Argentína, Hollandia stb... egyébként meg eredményre játsszák a focit és a 3 pont a mienk lett.. elégedj meg ezzel. lesz jobb is.
  • Carlos
    #1824
    Nem vagyok nagy hozzáértő, de azért a tegnapi 4:0-ás meccs eléggé elkeserített.
    Ilyen gyengén játszani. Passzolni nem tudnak, labdát normálisan fogadni nem tudnak.
    Tegyük hozzá, hogy az első hatalmas kapufa az gyönyörű volt, meg az a 30 méteres léc alá betett is.
    Buzsáki rúgása is jó volt, kár, hogy kimaradt (osztálytársam volt, meg még annó kiskorunkban együtt fociztunk).
    De összeségében nagyon gyenge futballnak láttam. A két kommentátor miatt meg már sírtam.
  • Nh Shevits
    #1823
    azért jó mert kiismerhetetlen. kiismerhetetlen abban a tekintetben hogy milyen formában játszik. de eddigi tapasztalataim alapján 5ből 2x jól, 1x elfogadhatóan 2x szarul, bár inkább az 1-1-3 lenne a realitás, csak kicsit elfogult vagyok...
  • McFrost
    #1822
    písz! Bodnár jó!
  • Ramore
    #1821
    Nem a kimondottan gyenge ellenfélnek számító máltai meccsről beszéltem, amikor kritizáltam Bodnárt, habár itt is gyenge volt, hanem a komolyabb ellenfelek elleniekről, amikor én is a hajamat tudtam volna tépni kivétel nélkül minden egyes megmozdulása egy rossz vicc szokott lenni.

    Vanczák és Takács nem az ő posztján tevékenykedik, tehát butaság összehasonlítani őket, de függetlenül ettől az ő helyükre is célszerű lenne más játékosokat keresni.
  • jefferson83
    #1820
    Egy 30 méteres szabadrúgást megnéztem, hát nem semmi volt. Gondolom nem véletlenül hívták meg a VB-re.
  • jefferson83
    #1819
    Köszi majd megnézem, sajna a bajnoki találkozókat nem kísérem figyelemmel. Bodnár védőmunkájával nekem semmi bajom nem lenne és egész jól fut fel. Eddig semmi gond. Málta ellen is beadja a labdát, de hová? Itt a baj. 6-7-szer beadta és abból 1-re mondanám, hogy jó volt, azaz a 16-os és az 5-ös közé ment. Azonban azt aláírom, hogy fantasztikus futómennyiségre képes és én a magyar mezőnyből még egy hasonlót nem tudok jelen pillanatban kiemelni. Lehet, hogy csak többet kéne gyakorolni. Összegzésképpen csak azt szeretném mondani, hogy Bodnár játéka számomra többször idegesítő volt. Ennyi. Peace :)
  • McFrost
    #1818
    :DDDDD azok is ott voltak....
  • Rudee
    #1817
    Ja, meg a Csató testvérek
  • Rudee
    #1816
    Ez jobb link, az előzőn nincs Bodnár gól.
  • McFrost
    #1815
    egyetértek, Mracskó jobb volt....
  • Rudee
    #1814
    Beadás előtt azért jó labdát kéne kapni a társaktól. A felfutó védőnek nem az a dolga, hogy mindent egyedül csináljon. Málta ellen egyetlen egy rossz passzt kapott, a többinél beadta a labdát. Ha lecsúszik a beadás az egy dolog, Beckhammel is megesett már. Szabadrúgásgóljai közül párat megtalálsz itt.
  • jefferson83
    #1813
    Azt elismerem, hogy csúszik-mászik a válogatottért, de azért focizni sem ártana.
    Mondjuk 20 beadásából jóindulattal 1 mondható annak. Volt már meccs amikor a hajamat téptem miatta :) Szabilövő vb-n láttam, de tétmeccsen egy szabadrúgás gólját sem tudnám felidézni. Magyar válogatottban sem ő szokta lőni, hanem többnyire Kenesei (persze ha messzebb van biztos ő lőné). Ramoreval egyetértek.
  • McFrost
    #1812
    és Vanczák meg Takács erősebb nála, viccelsz???....biztos...
  • McFrost
    #1811
    Bodnár nem spíler, de csúszik-mászik a válogatottért, jó a jobb lába(szabilövővb!), sosem adja fel.....mindenki hibázik...
  • Ramore
    #1810
    értsd meg, ez nem róla szól, egyszerűen tény, hogy ő a leggyengébb láncszeme a válogatottnak és ennek adtam hangot. amennyiben nem lenne téma a teljesítménye, akkor Vanczák lenne a terítéken.
  • McFrost
    #1809
    most az hogy Gera behúzódik támadásnál, vált Buzsákyval és Vadócz visszább marad az megvalósítható, DE ez csak az ÉN véleményem
    Gera pedig szélsőként került az év csapatába Angliába, ez pedig tény!
  • skristof
    #1808
    sztem nem mindegy egy taktikánál hogy ki hol van? bár játszhatna Fülöp Marci is jobb felfutót :D
  • Rudee
    #1807
    Gondolom az össze hozzáértő a Boci ellenes fan club egyenruhájában nézi végig a meccseket.
  • Ramore
    #1806
    tévedsz, nem "csak" az én véleményem, hanem elég sok futballhoz értő emberé is
  • McFrost
    #1805
    most mindegy ki hol van
  • skristof
    #1804
    Gera nem szélső, semmiképp sem
    angliában erőltették ezt rá, de sokkal jobb amolyan árnyék-éknek. az egész pályát be kell játszania
  • McFrost
    #1803
    ????
  • McFrost
    #1802
    .......Torghelle..........Szabics............
    Halmosi.....Vadócz......Buzsáky..........Gera
    Lőw.......Gyepes.........Juhász.........Bodnár
    ................Király/Fülöp..................



    szerintem
  • Rudee
    #1801
    Köszöni jól van. Elvihetnék már az angol másodosztályba, onnan könnyebb bekerülni.
  • Rudee
    #1800
    Lőw hiába profi játékos, szerintem nem bírná a nyomást, ami a "szép" gólpassza óta jön a szurkolóktól és a köcsög médiától.
  • Csesza
    #1799