28329
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #1878
    Hoztuk a kötelezőt de elég szépen:)
    Mennyire verték a horvátok , a bolgárok , svédek máltát? Nem nagyon emlékszem azért kérdezem :)
  • Kaplan
    #1877
    Csak az a baj , hogy ezt a csapatot Mathheus tarja össze normálisan ha ő elmegy akkor lőttek az eb-nek is mert bárki átveszi szart se ér. A magyar edzők a 0-val egyenlőek. S mi magyarok hajlamosak vagyunk arra , hogy egy szempillantás alatt visszaessünk egy bizonyos szintre.
  • skristof
    #1876
    jobbak lettünk ez tény, és sztem megérte probálgatni a sok játékost..
    fiatal is a csapat, fel kell nőni mjd a feladatokhoz

    de ne értékeljük túl ezt a meccset málta ellen. hoztuk a kötelezőt.
  • jefferson83
    #1875
    Benne vagyok :) Torghelleét nagyon nem bírom, olyan unszimpatikus figura, de amíg lövöldözi a gólokat rendben van :)
  • forza milan
    #1874
    Torghelle is rengeteget fejlödött,sztem alakulgat itt a válogatott,egyre jobb eredményeket érünk el!nomeg ha kiesünk a vbböl,ottlesz az eb,ott már bizonyitani kell!
  • Nh Shevits
    #1873
    Mracskót vissza!
  • Gregorius
    #1872
    Matthäus felkavarta az álló szart és elkente picit a nagyok száját. Egyértelműen pozitív hatása van a magyar flabdarúgásra, és kövezzetek meg, ha nem jól tudom, de megmutatta azt is, hogyha foci van a stadionokban, akkor az profitábilis, még akkoris, ha ide kell csalogatni a nagy neveket. Hiába jöttek ide többmilliókért ezek a válogatottak, a horrbilis jegyeket mégis megvették nagyon sokan, és a bevétel több volt, mint a kiadás. Ez egy másik olyan lépése volt, amit bátran meg mert lépni, mert azért többet forog ilyen körökben, és jobban tudja mi a helyzet, mint amit elődjei bármikor is meg mertek, tudtak volna lépni. Persze ennek a fele is biztos elsikkadt a régi vezetést képviselők markában sajnos.
  • Rudee
    #1871
    Szerintem egyértelműen jót tett Matthaus szerződtetése. Lehet hogy rövid időn belül sok játékost próbált ki, de ez nem baj. Előtte Mészőly, Bicskei és Gelei a fix csapataikkal lószart se ért. Hiába egy döntetlen az olaszok ellen, ha Liechtenstein ellen nem tudunk nyerni. A skótok és a németek elleni győzelem még barátságos meccsen is többet ér, mint anno Bicskei első tornáján elért első helyezés.
  • Takezó
    #1870
    ezzel csak egyetérteni lehetö :o
  • jefferson83
    #1869
    A lényeg, hogy alakulgat és mostanság talán már nem lehet akárkiből válogatott. Össze se tudnám számolni hány legalább egyszeres válogatottunk volt az elmúlt 10 évben.
  • Ramore
    #1868
    ez nem kérdés, és ez még csak a kezdet, hiszen minél több játékos kerül ki az országból, annál több az esély a komolyabb eredményekre.
  • szanics
    #1867
    Ez hosszabb téma...
    Az én véleményem az, hogy sokat köszönhetünk neki, akkor is, ha tisztában vagyunk azzal, hogy most már a fél magyar labdarúgás az általa képviselt csoport kezében van.
    Olyan csapatokkal játszhattunk (GER, BRA, FRA, ARG, stb.) barátságos mérkőzéseket, akik sokkal jobbak nálunk. Ez borzasztó fontos, mert akaratlanul is megtanulják - legalábbis részben - a játékosok kezelni azokat a helyzeteket, amikor náluk sokkal képzettebb ellenféllel kell küzdeni.
    Ez segíthet az olyan meccseken, mint amilyen a svédek, horvátok és bolgárok elleni meccs lesz.
    Fegyelem, rend van a válogatottnál, ez elvitathatatlan, és ha teljesen nem is tudta visszaállítani a válogatott rangját, efelé szerintem jó úton halad.
    Más kérdés, hogy a kijutásra esélyünk nem lesz, de ha nekem kéne dönteni, a következő Eb-selejtezősorozatnak még Matthäusszal futnék neki. Egy szerencsésebb sorsolással ki tudja, mire lenne képes a csapat.
    Ja, és még egy fontos eredmény. Azt a két csapatot, amelyik nálunk alacsonyabb kalapból jött, oda-vissza megvertük. Ilyenre is elég régen volt példa. Tudom, hogy Izland ellen óriási mákunk volt, de megvertük őket, és ugye csak ez számít.
  • Ramore
    #1866
    egyet értek, sajnos egy tehetséges játékosunk van, a többi max lelkes.
  • dodgecharger
    #1865
    És Mattheusról mi a véleményetek?
    A Keze alatt tudott fejlődni a csapat?
  • Takezó
    #1864
    valamiért én is úgy érzem... a többiek küzdenek, hajtanak, de ő az egyetlen igazi futballistaö :o
  • szanics
    #1863
    ez igaz, de ehhez hál'Istennek hozzászokott a West Bromban.
  • szanics
    #1862
    Sztem reális a 2 pont, a többi már ajándék...
  • dodgecharger
    #1861
    Én egyébként azt hiszem, hogy Gera nagyon egyedül van ám ebben a csapatban
  • Takezó
    #1860
    hát sztem a reális az olyan 3, v 2 pont
  • jefferson83
    #1859
    Ha jól játszanak és szoros meccsen kikapnak még abba is benne lennék. Csak lásson az ember valamit. A továbbjutásról álmodni meg balgaság lenne, de ha fokozatosan javulunk az EB-n szivesen látnám a fiúkat.
  • Laffite
    #1858
    Na akkor már az sem biztos, hogy búcsúznánk! :)
    Én egy győzelmet és két döntetlent, azaz 5 pontot reálisnak tartok megszerezni, remélem sikerül, vagy ennél több is persze!
  • dodgecharger
    #1857
  • Takezó
    #1856
    22 ponttal (tehát 3 győzelemmel) szépen búcsúznánkö :o
  • Takezó
    #1855
    bebasztaö :o
  • Laffite
    #1854
    Csak látod ez a baj, hogy pl az ilyen átlövések egy Málta ellen akadnak be a pipába, nem pedig egy sorsdöntő bolgár meccsen amit leikszeltünk és amin elment a hajó :(
  • dodgecharger
    #1853
    Ilyen összteljesitménnyel jobb is hogy nem jutunk ki:(
    Viszont Málta ellen egyik-másik gól igencsak Európai szintü volt, azt jó volt látni:)
  • Laffite
    #1852
    Ilyen tabellaállásnál nem az a lényeg, hogy kijutunk-e, mert ez már nem rajtunk múlik, hanem, hogy méltósággal búcsúzunk, szép eredményekkel, avagy sem. Én bízom a győzelmekben!!!
  • Ramore
    #1851
    újfent reménykedjünk a csodába, a válogatott erőn felüli teljesítésében!
  • szanics
    #1850
    jah. ezért mondom mindig: ha üresen vagy, lőni kell!
  • Kaplan
    #1849
    Reméljük. Kell több ilyen válalkozó szellemű játékos. Mert bármelyik jól irányzott labda bekerülhet a kapuba és GÓL lám... :P
  • Nh Shevits
    #1848
    hja ha előtte leitatja Matthaus. esetleg akkor.
  • Gabe18
    #1847
    A kérdés,bebasza-e igy szerdán is?
  • Nh Shevits
    #1846
    így bebabaszni!!!
  • jefferson83
    #1845
    A labda be lett baszva :))
  • Kaplan
    #1844
    Iszonyatosan be*aszta :P
  • Csesza
    #1843
    elnéztük, tényleg egész jól bebaszta :PPPP
  • skristof
    #1842
    kegyetlenül bebaszta

    már elnézést :D
  • Gabe18
    #1841
    Takács 3-0



  • skristof
    #1840
    sikersztori idézöjelekbe akart menni
    sry, fáradt voltam
  • jefferson83
    #1839
    Van benne valami.