28330
10917302841238962806.jpg
  • asfa
    #2320
    meg az a kötsög ibra is milyen egy szemét.de megutáltam most
  • McFrost
    #2319
    teljesen egyetértek veled....
  • zaki
    #2318
    akkor jól hallottam :DDD
  • Gregorius
    #2317
    Ennek a bírónak már most nem emlékszem a nevére, de attól tartok még találkozni fogunk vele.
    Hányszor, meg hányszor hallottuk, hogy elindult valami...! Hogy a fenébe indulhatna el valami ilyen bíró ellen. Az első félidőben nem szóltam rá egy szót sem, pedig csak úgy hullottak nekünk a sárgák. Lehet, nem a bolgár bíró volt az első, akit megvettek a svédek? Azért úgy szeretném, ha egyszer úgy mondhatnám el a válogatottról azt, hogy emelt fejjel kapott ki, hogy az ellenfél verte meg, és nem a bíró. Mert sokszor játszunk, szarul, és sokszor megérdemlik, hogy kikapjanak, de egy szoros, kiélezett küzdelemben miért kell állandóan azt néznem, hogy a játékvezetés a képünkberöhög? Egyszerűen vérlázító volt ez a meccs is. Jó lett volna elkenni a világ száját, de sajnos nem jött össze. A meccs gyönyörű volt, mert kint voltunk a pályán. Aztán elmonhatjuk, hogy gólt kellett volna lőni, csak azt miért kell elmondani minden meccs után, hogy a bíró megveret minket?
    Az a szerencséje a bírónak, hogy jobban szeretem a válogatottat, meg a focit, mint amennyire mostmár rühellem a h*lye po*á*t. Úgy ültem le meccset nézni, hogy nem leszek elkenődve, ha nem jutunk ki, sok kellett volna ahhoz, csak azt láttam volna, hogy az ellenfél megérdemelten jut ki. Ibrahimoviè egy személyben begyűjthetett volna 5 sárgát, nekünk ezt három játékosunk megtette úgy, hogy semmit nem csinált. Két levegőbeemelt nyújtott láb közül is természetesen a svéd a veszélyeztetett. De nem is tudnék nagyon szar pillanatokat kiemelni a játékvezetésből, az egész az volt.

    Aztán majd mondhatjátok, hogy ne a bíróval foglalkozzak, én is mindig ezt szoktam mondani. De nem érdekel, láttam, amit láttam. És az egészhez az a kaján vigyor, különösen undorító volt. Mi meg ott tettük neki a szépet, na az meg tényleg két vállra fektetett.
  • [Jakuza]
    #2316
    Ha tetmeccsre gondolsz,akkor legutoljara hazai palyan 1985-ben Norvegia ellen.
    Igaz a Hollandokat legyoztuk idegenben is. Majd 1986-ban a Brazilokat 3:0-ra (ez mar nem volt tet mecs)
    Azota nem nyert magyar valogatott tetmeccsen, hazai palyan, legjobb eredmenyek maximum a dontetlenek voltak.
    Pl 2szer az olaszok (buzi macska zabalok :P) ellen.
  • Kit--Kat
    #2315
    haverommal most beszéltem telefonon, kinn van meccsen, aszondja nagy svéd verés lesz:DDDD
  • perkon
    #2314
    Király annyira megijedt a gólnál, hogy még a fejét is lehúzta a biztonság kedvéért! Egyébként meg Lothar nem tehet róla, hogy nem tudjuk belőni a helyzeteinket! Egyetértek, maradnia kell!!
  • szanics
    #2313
    grat
  • torrente
    #2312
    en meg most vertem ki
  • szanics
    #2311
    Minden tiszteletem ezé a csapaté, de sajnos már megint nem tudtuk átlépni a saját árnyékunkat.
    Lothar nyilatkozatában egy elég érdekes mondatot hallhattunk, szegény Szujó Zoli se nagyon tudta, hogy mit mondjon...
    Amúgy a mondat ahelyett, hogy "This guy killed us with this fucking goal" úgy hangzott volna helyesen, hogy "This fucking guy killed us with this goal"...
    Zlatan Ibrahimovic a földkerekség egyik leggusztustalanabb játékosa, Farina meg a legnagyobb köcsög bírók között van. Szépen egymásra találtak ma este...
  • Nh Shevits
    #2310
    most vertem szét az ajtómat
  • torrente
    #2309
    En ezt sem neztem, koszonhetoen hogy kulfoldon vagyok es itt nincs retekklub. Meg meg csak a 4. honapban vagyok. Meg 9 ev es 8 honap van a fogadalmambol, hogy nem nezek magyar valogatott meccset.
  • asfa
    #2308
    szemét biro elcseszte a meccset rajta ment el.pedig de jok voltunk
  • GAthersw
    #2307
    "Déj killd ász vid det fákin gól" :D
  • Szabi84
    #2306
    "Fucking goal"
  • Gabesz amd64
    #2305
    Hát Én fejbe rugom a zlotyit hogy b@sszameg magát
  • [Jakuza]
    #2304
    Buzi macskazabalok.
    Bekaphatjak mind.
  • Rudee
    #2303
    Még azt is túlélné néhány szemétláda.
  • Nh Shevits
    #2302
    szerintem nem mond le mert látja a változást és kihívás neki. ha elzavarják akkor én soha többet nem nézek válogatott meccset!
  • torrente
    #2301
    Mikor gyoztunk le tetmeccsen a vilag 20-25 legjobb csapata (vilagranglista alapjan) kozul egyet is? 1989-ben? Vagy regebben?
  • Kaplan
    #2300
    LOTHAT MARADJON! LOTHAR MARADJON! HA ELKÜLDIK ESKÜSZÖM FELROBBANTOM AZ MLSZ SZÉKHÁZÁT!
  • Davidus
    #2299
    viccet félretéve:P ha Lotár marad EB-re kijutunk
  • zaki
    #2298
    csak nehogy lemondjon, vagy elzavarják mateuszt, mert akkor...
  • Davidus
    #2297
    200
  • Rudee
    #2296
    Fortuna és Johanson bekaphatja...

    Ha így fejlődik a csapat, akkor az EB-re kijuthatunk.
  • torrente
    #2295
    26-30 minimum, de inkabb ettol tobb.
  • Nh Shevits
    #2294
    NA EZ AZ AMIRE NEM LEHET SZAVAKAT TALÁLNI!
  • McFrost
    #2293
    sajnálom a csapatot,Zlatan egy köcsög!
    remélem a bl-ben összekerül Roy Keannel...
  • Kit--Kat
    #2292
    "fucking goal":DDDD
  • GanXstaZoleeWrk
    #2291
    ehh de akkor is jobbak voltunk és lotar maradjon!

    Most mondja Lothar: this fucking goal... szvsz csak igy tovabb!!! :)
  • gabber_saviola
    #2290
    nah megiszom az uccsó sörömet is ....
  • jefferson83
    #2289
    Megyei meccsen az ilyen bírót meglincselik! Nagyon jól játszott a csapat, gratula nekik.
  • McFrost
    #2288
    ezt nem hiszem el.....nemtok felocsúdni....
  • gabber_saviola
    #2287
    csoki Sheva
  • Sheva
    #2286
    na yo8 all
  • gabber_saviola
    #2285
    hát nagyon nem
  • gabber_saviola
    #2284
    vége ..ennyi ......
  • Sheva
    #2283
    bassza meg nem érdemeltünk vereséget :((((((((((((((((((
  • Kanál
    #2282
    mondjuk újabb 4?
  • zaki
    #2281
    még legalább 4et