28330
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #2440
    Ott az igazság...
  • _Vegeta_
    #2439
    Ismered azt a szot h partatlansag? Ismerd meg. :)
  • Nh Shevits
    #2438
    teljesen nyugodt lelkiismerettel alszik majd, mert egész svédország megáldotta és a vasárnapi mise is az ő nevével kezdődik majd. a helyi pap meg megáldja de legalábbis boldoggá avatja. mit érdekli őt kis országuk lelkes fociszerető népe?
  • gabber_saviola
    #2437
    ez igaz .....
  • Gregorius
    #2436
    Én azt nem értem, hogy miért cseréltünk! Mondjuk tök mindegy volt, nem a cserén múlott a meccs. Az csak úgy mellékesen megtörtént a pályán. No meg annyi minden történt a pályán, amit nem értettem, hogy örültem, hogy a fiúk legalább sejtik, hogy mi miért történik.
  • szanics
    #2435
    Ez nem akkora kombináció.
    Ha Te játékvezető lennél, és az egész mezőnyből egy játékost ismernél, akivel ráadásul otthon hivatalból jóban vagy, Te is többet engednél neki, mint bárki másnak.
  • Gabesz amd64
    #2434
    hogyan van a pótselejtező?
    És mi lett volna ha ez x lett volna?
  • [Jakuza]
    #2433
    De ahogy most mondjatok, ket gyoker sved felszokott jarni a Q3-as szerverekre, remelem hamar viszont latom oket es hullara fogom ezert oket alazni, ha kell meg OGC-t is bevetek, e nemes cel erdekeben. :PPPP
  • _Vegeta_
    #2432
    Mar az elejen mondtam h ez a Matthäus tud vmit, rengeteget fejlodott a csapat. Bar Torghelle nem volt jo formaban mar a felidoben le kellett volna hozni.
    Ha ez igy fojtatodik az EB-t siman hozzuk. Remelem bekapjuk az Eb-n a svedeket es jol lealazzuk oket!
  • Gregorius
    #2431
    És az elején hogy fényezték bazzeg, én meg még soha nem is hallottam a nevét, de nem is akarom többet. Legfeljebb a nyugdíjazásáról szóló cikket olvasom el. Rosszabbat azért nem kívánok neki. Éppen elég lesz neki szembenézni holnap a tükörrel, ennél rosszabb nem történhet vele azt hiszem. Minden más megváltás volna neki.
  • Nh Shevits
    #2430
    ennyire ne kombináljunk. szimplán ránézett a svédek modell-válogatottjára szemben a mi lelkes de világversenyeken impotens válogatottunkra és eldöntötte hogy a svédeknek kell kijutniuk, mert mi kiscsapat vagyunk. ettől független Torghellét elküldhetnék már a picsába.
  • gabber_saviola
    #2429
    pedig a legdélibb csapat a legjobb :P
  • [Jakuza]
    #2428
    Na ezert ez, kevesbe volt fajdalmas mint a noi kezisek 3szori kudarca a dontokben (Olimpia es VB).
    Raadasul itt nem is vezettunk, bar igencsak hajaz, az a kudarc a 54-es mecsel.
    Mintha mi tudnank azert, hogy lehet elveszteni mindent az utolso pillanatokban. :P
  • Kaplan
    #2427
    Matthaus majdnem elsírta magát a végén... Sajnálom őt is mert mindent beleadott , hogy kijussunk a VB-re , s mostmár csak tényleg remélni tudom ,hogy nem küldik el.
    BTW a Bulgárokat mindenképp meg kell VERNI! A 3.-t ne veszítsük el.
  • Gregorius
    #2426
    LOL
    És a megbocsátás? Vagy már előre betart, nemhogy utólag feloldoz?
  • Taptarap
    #2425
    igaz..
  • Nh Shevits
    #2424
    az idegesít hogy mindig versenyben vagyunk az utolsó percig és mindig egy góllal vagyunk rosszabbak. (mostani meccsekről beszélek)
  • szanics
    #2423
    A Zlatan-ügynek szerintem pofon egyszerű a magyarázata.
    Olaszországban köztudott, hogy a gazdag északi csapatok, mint a Juventus kézben tartják az egész bajnokságot és a bírói kart.
    Zlatan Ibrahimovic a Juve labdarúgója.
    A két információ összerakható...
  • Gregorius
    #2422
    Nem, mert a vicc úgy kezdődik, hogy megy Nyuszika az erdőben...
    Az Ibrhamimovi¢c stringliterálokat tartalmazó anekdótákat tragikomédiának nevezzük.
  • bestGP
    #2421
    ennyi.. :S
  • [Jakuza]
    #2420
    Nem arrol beszelek, hogy rosszul jatszottak, hanem arrol, ha valaki gyozni akar es csak a gyozelemmel lehet eletben tartani a remenyeit, akkor egy csatarral nem lehet jatszani mar a 75. perc utan.
    Kozkaztatni kell mese nincs.
    Itt meg azt latom, hogy csere a 87. es a 90. percben.
    Tiszta idohuzasi szandek.
    Ilyenkor inkabb ne is kuldjon mar be senkit, mert csak a sajat csapatatol veszi el a jatekidot.
  • Gregorius
    #2419
    Matthäus is hogy el volt kenődve, pedig még a Himnuszt is énekelte az elején, igaz a végére elfogyott a tudomány, de azért jól esett. Nagy pofon volt ez neki is, mi már szoktuk az ilyet, ő még csak most kezd el belejönni.

    Mert jó, hogy barátságos meccsen megverünk mindenkit, meg szépen játszunk, meg eredményesen, de mindig ez van. Aztán jön mindenki nagyokosan, hogy mert összeroppanunk a tétmeccsen. Hát a nagy faszt. A tét meccsen van egy bíró is, akinek nagyon nem mindegy, hogy hogy vezeti a meccset.
  • Krinyo
    #2418
    akkor szétrugom a gépet...biztos a svédek csinálták a házat
  • Taptarap
    #2417
    kint akikkel beszélgettem szinte senki nem hit a továbbjutásban /mindig a matematikai esély/ csak jó hajtos mecset szerettek volna látni és azt megkapták.Azt hogy meg europa mit szól az eredményhez szerintem ne érdekeljen semmit mert a Svédek biztosan megjegyezték milyen nehezen nyertek.....kis biztos lépések kellenek mindig a cél elérése érdekében.

    Speciel én is végigimádkoztam a mecset, hogy nyerjünk nem jött be ez van, lényeg, hogy az EB selejtezőn már ütőöképes gárda legyen.
  • Gabesz amd64
    #2416
    remélem a VB-n a Brazilokkal lesz egy csoportba az meg lenullázza ezt sok sárga porbafingot
  • Kit--Kat
    #2415
    ugyanezt csinálja olaszban is, csak ott Juve miatt másképpen állsz hozzá
  • Nh Shevits
    #2414
    jajde hiányzik Szabics ehelyett a dumbófülü ...
  • szanics
    #2413
    Ez a válogatott nem nulla, és igenis kijuthatunk.
    Amit mondtam, úgy értettem, hogy sikerült felépítenünk a válogatott játékát, van stabilnak mondható védekezésünk, és egy viszonylag erős és állandó középpályánk.
    Az építkezést ott kell folytatni, hogy meg kell találni azt a 2-3 csatárt, akikre lehet számítani. Válogatott szinten Toghelle Sanyit én elfelejteném, amíg nem játszik máshol tétmeccseket, csak a válogatottban.
  • Gabesz amd64
    #2412
    hát lehet :(
  • _Vegeta_
    #2411
    from eurosport.com bazze'

    "Hungary-Sweden 93' So into the final minute of injury time, looks like Sweden are going to complete an away smash and grab after that moment of magic from Ibrahimovic."
  • Gabesz amd64
    #2410
    de még azt buzi fejpántját is letéptem volna a fejéről az tuti
  • Kaplan
    #2409
    Igen ez tényleg nagy LOL!
    Ugyanúgy verhetőek mint a svédek , a manchester, a bolton BÁRKI! Ha így hajtják magukat mint a Válogatott s ilyen hozzállással , bárkit meglehet verni!
  • Gregorius
    #2408
    Van?
  • [Jakuza]
    #2407
    Hat igen ez egy tipikus magyar hozzaallas.
    Emlekezunk a Debrecenre.
    Kihsorsoljak az Ukranokat, es a szoveg, hogy az Angolok jobb lett volna, mert az Ukranoktol felunk.
    Hat LOL.
  • Gregorius
    #2406
    Jó, dehát egyszer nekik is lehet szerencséjük. Egész meccsen nem volt nekik, azért lássuk be. Az más kérdés, hogy nem is volt rá szükségük, zsebben volt.
  • Gregorius
    #2405
    Hidd el nem fog menni, láttam a kódot, be van állítva a config fájlban, hogy:

    [refereepocket=$1000];

    Azt előbb át kell állítani!
  • Taptarap
    #2404
    gondolom tv-ből nézted mivel az összes játékos visszament védeni szinte mindig, nem volt akinke kirugják a labdát........nagyon jó l játszott a magyar csapat végighajtotta az egész mecset/nem kis állóképeségről adva tanubizonyésgot/ le a kalappal elöttük.A mecs végén átéreztem azt a feelinget amikor egy német csapat vesztesen jön le a pályáról és mégis megtapsolják őket mert ők végighajtották az egészet. Nagyon szép mecs volt eredménytől függetlenül.
  • [Jakuza]
    #2403
    Na igen.
    De egy ertelmes csatar sincsen magyarfoldon.
    Talan ha az Ocsi bacsinak szolnak, hogy alljon mar az otosre mert a 70 perc tajan jonni fog arra egy labda, ugyesebben visszatette volna a Geranak.
    Aztan johetett volna a csere.
  • Kaplan
    #2402
    Tudom , de én most Gerzsonra is haragszok picit. Fölösleges csavarásokat, cseleket csinált ami felesleges volt. Az utolsó amit ballal csavart s mellé ment , akkor röhögtem egy nagyot... HALMOSI teljesen üresen ott állt baszott lepasszolni.. Simán gól lehetett volna.
    Most az 500 emberből megint 200 azt mondja hát ez a válogatott nulla sehova se jutunk ki. S itt van a gond a hozzállással!! Mi az , hogy nem jutunk ki??? NINCS LEHETETLEN. Vagy ha az adott illetőnek ekkora a szája fogjon meg egy berbatovot, vagy egy zlatant, ljunberget...
  • jefferson83
    #2401
    Lehet, jobban jártál volna ha nézed és a rádiót hallgatod közben :)