28330
10917302841238962806.jpg
  • [Jakuza]
    #2480
    Hat akkor elmondom neked, hogy ha csak a negyedet, megtudna csinalni a labdaval a Torghelle annak amit az Ocsi ba tudott, akkor 3x annyi golt lott volna a valogatott abn.
    De hogy nem tud 2 meterre visszapasszolni egy labdat, az kisse tulzas.
    Biztos ugy gondolta, hogy a Gerzson majd lekezeli bal vesevel.
  • szanics
    #2479
    Nézd, ebben igaza van.
    Az a köcsög Ibra egy szemét állat, egy antipatikus segg, de hogy tud focizni, az kétségtelen. Nekünk meg nincs csatárunk. Ez sajna nem negatív vélemény, ez tény.
  • Petyus_
    #2478
    Én is erre tippelek. Nagy sokk lehetett tényleg, meg lehet érteni.
  • Gregorius
    #2477
    Semmi, pótselejtezőn is beégünk valószínűleg, ott már nagyon nem babra megy a játék, csak ne a bírótól kapnánk állandóan a pofont.
  • Gregorius
    #2476
    Ámen!
  • Nh Shevits
    #2475
    kimondta hogy én nem szeretem őket.?
  • Petyus_
    #2474


    Srácok, tévében hallatszott a "magyarok", "Ria-Ria-Hungária", vagy csak az eldzsí tapsikoló? =)
  • Kaplan
    #2473
    Teljesen igazad van!
  • Nh Shevits
    #2472
    te is csatlakozhatsz a negatív hozzászólók táborához: szépen totyogjál el ettől ettől a topictól mert erre senkinek nincs szüksége.
  • Kit--Kat
    #2471
  • Gabesz amd64
    #2470
    :DDDDDD
  • Kaplan
    #2469
    Igaz én nem voltam kint. De akár odamentek a tábor elé , akár nem én nagyon szeretem őket s bíztatni fogom mindig ezt a csapatot mert megérdemlik ,hogy egyszer kint legyünk az EB-n, VB-n s hátha még jó helyezést is eltudnánk érni.
  • Rudee
    #2468
    Megyek kipróbálom a Cabela's big game hunter 2006ot, a szarvasok helyére odaképzelem majd zlatan nepróbájjszerelnimerfejberúglak ibrahimovicsot, biztos sok trófát gyűtjök össze
  • Gregorius
    #2467
    JAja, én azért már az elején örültem, hogy mekkora plasztikai sebészeten estek át ezek a svédek, és a seggükről az arcukra operáltatták a bőrt, még ha megalapozottan is, de jól esett, hogy majdnem elkentük azt a vastag bőrt a szájukon.
  • Gabesz amd64
    #2466
    véletlen volt nem volt más választása és lött ennyi...azt a gólja után meg nagyképüen tartogatta labádat azt játsza a legjobb csatár szarepét
  • szanics
    #2465
    Szabics sérült.
  • Nh Shevits
    #2464
    "A fiúk a meccs után nem jöttek oda a táborhoz.. :("
    a fiúk szerintem bementek az öltözőbe bőgni és nem a kamerák előtt akartak.
  • Kaplan
    #2463
    #2447!:)
    Mielőtt jön még egy üzenet ebben a témában :p
  • szanics
    #2462
    1. Nem veszem annak
    2. A Roma nem kiscsapat
    3. Kiscsapat az, amelyiknek kisebb stadiont kell építeni, mert kong a stadion az ürességtől a hazai meccseken...
    4. Ez itt off
  • Gregorius
    #2461
    Bazz, most értem idáig.
  • Gregorius
    #2460
    Ki az a Torghelle?
    Egyébként lehet, hogy le vagyok maradva, de a Xabix, az hol volt? Én hiányoltam.
  • Taibi
    #2459
    A focit gólra játsszák....
  • Taibi
    #2458
    De legalább érzi a kaput...és helyzet nélkül gólt lő...
  • Nh Shevits
    #2457
    Nem Zlatant kéne szidni....."
    NEM!! SŐT TÖK SZIMPATIKUSAN FOCIZOTT BAZDMEG!!!!!!!!!!!!!!!!!! NÉZTED A MECCSET???????
  • Gabesz amd64
    #2456
    életbe! ekkora f@szláma színész soha nem kéne a magyar csapatba
  • Kaplan
    #2455
    Meg ne merjék tenni , hogy Matteust elküldik mert sztem az egész MAGYARORSZÁG az MLSZ ellen fog fordúlni. Legalább én biztos.
    Tuti nagy botrány lenne belőle.
    Különben is , mondj egyetlen edzőt akivel idáig eltudnánk jönni [magyart]
  • Gregorius
    #2454
    Ja, félni soha nem szabad, ne akarjunk kimenni sehová, ha nem hisszük el, hogy mi vagyunk a legjobbak, akkor inkább húzzuk meg magunkat csendben.
  • Taibi
    #2453
    Az aranycsapat szarrá verné a mostani válogatottat....
  • Kit--Kat
    #2452
    szerintem ezt csak olyanok mondják aki a Romának drukkol, meg a többi kiscsapatnak, ez csak kifogás mér kullogtzk hátul, és ebben semmi kötekedés nincs, szal ha annak veszed sry!
  • Petyus_
    #2451
    Most értem haza.. hát, szomorú vagyok rendesen.

    Csapat előtt le a kalappal, jól játszottak a fiúk. Éger volt a legnagyobb. Sajnos a vége csúnya lett, na de ettől a szemét juvemerdás Zlatantól nem is lehetett mást várni. :P

    Az első félidő végén egy gólt be kellett volna gyötörnünk..

    Lothar jól összerakta a csapatot most, bár itthon, ha győzelem a cél, nem szabad egy csatárral játszani szvsz.

    Halmosi + Zsombi előbb is jöhetett volna.

    Mindegy, azért szép volt.

    Ezekez az LG tapsoló izéket következő meccsen gombostűvel fogom ritkítani.. amikor elkezdtünk volna szépen együtt énekelni, szurkolni, mindig szét lett tapsolva. Tiszta Korea fíling. :P

    A fiúk a meccs után nem jöttek oda a táborhoz.. :(
  • szanics
    #2450
    Amúgy ha lesz rá alkalmam, üzeneted továbbítom Farinának, mert ez gondolom, neki szólt...
  • Gabesz amd64
    #2449
  • Taibi
    #2448
    Nem Zlatant kéne szidni.....
    Szerintem mindenki örülne, ha a magyar válogatottban lenne egy Ibrahimovic....
    Akkor már kint lennénk a VB-n.....,mert ebbe a cspatba csak egy gólérzények csatár kéne...
  • Kaplan
    #2447
    Sztem félreértettetek :P
    Nem sztem 0 ez a válogatott, hanem a mostani pl. 500 szurkolóból 200 szerint.
  • Gregorius
    #2446
    Lóf*szt, minden tiszteletem Öcsibácsié, de az a futball, amit ők játszottak pont olyan, vagy még annyi sem, mint amit mi most játszunk, csak a világ ment el mellettünk, nem mi fejlődtünk vissza. Öcsibácsit biztos elvitte volna ez a gól az élők sorából, ha saját szemével látja a csapat tagja ként.

    És respect Öcsi!
  • [Jakuza]
    #2445
    Van egy sanda gyanum, hogy a Mattheus, mar nem lesz itt az EB selejtezoknel.
    Mondjuk en a helyeben, mar az 3. merkozes utan vettem volna a kalapom.
    Es ezt ugy mondom, hogy gyulolom a bayern jatekosait es a nemet labdarugast.
    Sot utaltam a Mattheust is, mert bayern jatekos volt. (sot utana is)
    De emberi tartasbol nalam jelesre vizsgazott, igy felul kell vizsgalnom a nezeteimet vele kapcsolatban
    Mindenki kopkodte vagy kopkodi, es ennek ellenere ebben a kozegben ilyen soher allapotok mellett is kitartott.
    Tehat egy jeles
  • szanics
    #2444
    Ismered azt a szókapcsolatot, hogy olasz labdarúgás? Ismerd meg... ;-)
  • Kaplan
    #2443
    Csak, hogy itt nem volt olyan...
    Bodnár ma egész jó volt sztem én legalább is bírom nagyon.
  • Nh Shevits
    #2442
    basszus de elszívnék egy cigit de jelenleg kivitelezhetetlen!
    rohadjanak meg az olasz bírók!!! asszem már ennyi voltam
  • Gregorius
    #2441
    Ez a válogatott nem nulla, ez a válogatott KÉT NULLA, csak valaki tegye már fel azt a k*rva egyest elé!