28330
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #2640
    Ez Ps2!
  • Grusi
    #2639
    Ja, mi a fene, honnan van neked PC-s WE9-ed? :)
  • jefferson83
    #2638
    Tanulhatnának tőled a fiúk és micsoda hidegvér (3. gól).

  • forza milan
    #2637
    már megjelent a pes5?
  • mohus
    #2636
    nekem sikerült:)

    WE9/PES5 - Hungary vs Sweden - 62MB - AVI
  • Grusi
    #2635
    Na, majd jön mindjárt Urbán is, hadd ugassa le Matthaust ő is, más öröme mostanság úgy sincs. Sosem felejtem el, amikor (pont a svédek ellen még két éve) utolsó emberként roppant hidegvérrel passzolta oda a labdát a skandinávok csatárának.
  • jefferson83
    #2634
    Apám nézte a sport 1-en, hogy mit nyilatkoznak a válogatott mérkőzésről a szakemberek. Állítólag Puhl még a mérkőzés után kijelentette, hogy Király megint betlizett mert a rövidre nem szabad gólt kapni. LOL Király még szemmel se tudta lekövetni a labdát, sőt én még a lassításnál is csak nehezen. Mészöly meg kezdte mondani a magáét, hogy Matthaus miket hibázott. Kérdem én ő kétszer volt kapitány és mindent tökéletesen csinált? Azt még hozzátenném, hogy Puhlt tisztelem mint játékvezetőt és a maga idejében a világ legjobbja volt.
  • Ramore
    #2633
    "Puhl egy barom"

    Ez nem újdonság! :)))) De talán a bunkó barom az találóbb! :)
  • Pontius #2632
    "Dr. Mezey György szerint a svédek elleni csapat nemzetközi szinten is ütőképesnek bizonyult. Többen fontosnak tartják, hogy megismerjék a német szakember jelenlegi szerződését. Orell Zsolt elnökségi tag volt az egyetlen, aki egyenesen kimondta: Matthäus maradjon. Puhl Sándor viszont elzárkózott, mondván, a sajtónak nem kellene léggömböket eregetnie ebben a kérdésben."

    Puhl egy barom...
  • Breki33
    #2631
    A focilistás találkozóra most akarják elhívni.

    Ha tényleg sikerül lehet elmegyek nemsemmi lenne ellene játszani.
  • Ramore
    #2630
    Szerintem meg maradna, hiszen a feleségének ruhaüzlete van a Kempinsky-ben, tehát kellően idekötötte magát hosszabb távra. Sajna nem rajta fog múlni a folytatás..... :((
  • Unreal1942
    #2629
    Ha kapitányváltás lesz akkor kezdődik minden újra. Szétverik a lassan beérő csapatot. Foggal körömmel itt kéne tartani Matthaust. Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem is nagyon akar maradni. Nem is csodálom mert csak fúrják piszkálják.
    Amikor ide került nem gondoltam volna, hogy fejlődés lesz, de a mentalitása átragadt a csapatra. Ez a dolga leginkább egy szövkapitánynak, hogy mentálisan összerakrja és megfelelően motiváltá tegye őket. Mást nem sokat tehet. Sajnos az elődeinek még ez sem ment valamiért.
    Most kéne egy szerencsésebb csoport majd az EB re és akkor talán elindulhatna felfele újra a labdarúgásunk. Persze ehez az is kell, hogy maradjon a kapitány!
  • Grusi
    #2628
    Ó, biztos más dolga sincs, mint naphosszat az emailjeit nézegetni :)
  • Lammer
    #2627
  • forza milan
    #2626
    Meg kéne tudni zalatan e-mail cimét,és lesvédesitve elküldeni!!!:D
  • Pontius #2625
  • jefferson83
    #2624
    Ezt BADE most tette be a humoros és aranyos képek topikba:

  • Breki33
    #2623
    Azért Izland............

    Vezettek ellenünk otthon (kétszer is), idegenben is.
    Vezettek a horvátok ellen otthon.
    Vezettek a bolgárok ellen kettővel idegenben.
    Mégis kikaptak.
  • Pontius #2622
    mtv
  • dodgecharger
    #2621
    Összességében pozitívan csalódtam, mégha ki is kaptunk tegnap.
    Jó úton vagyunk, és szerintem türelmesnek kell lennünk..
  • Laffite
    #2620
    a németnél hatékonyabb edzőt nem fogunk találni itthon, egyszerűen azért, mert mindenki más munkájába bele fognak kötni a szövetség nagyokosai, Matthaust pedig kénytelenek voltak hagyni dolgozni, és pont ezért fejlődött sokat a válogatottunk az évekkel ezelőttihez képest...
  • Gregorius
    #2619
    Mindenkit el is undorít.
  • Gregorius
    #2618
    Persze, hogy nem érdekel, mert már rég alírtam.
  • Pontius #2617
    Amikor én bekapcsolódtam akkor már csak a késői csere hangozz el negatívumkénk...
  • Ramore
    #2616
    fikáztak? /hülye kérdés/
  • Pontius #2615
    nézem!
    Ki az ott középen? Balázs Pali?
    CéZé te nem szhelyi vagy?
  • CéZé
    #2614
    Sport 1-et nézzétek most
  • Lammer
    #2613
    most olvastam vissza... tokeletesen 1etertek...
  • Ramore
    #2612
    ez régen sem volt másként, itt nem ez a probléma. sokkal inkább, hogy Matthaust ki akarják paterolni, most amikor alakulóban van egy csapat.
  • Laffite
    #2611
    nem jutottunk ki a vb-re, de a végére csak összejött már egy kó kis csapat, akik legalább akarásban és küzdeni tudásban 100%-ot tudnak nyújtani... mindazonáltal nálunk nagyobb focinemzetek is bajban vannak a kvalifikáción, mint pl Görögország, Dánia, Spanyolország vagy Belgium, és egyik másik el is fog bukni, ami persze minket nem vígasztal, de ebből is látszik, hogy manapság már nem olyan egyértelmű, hogy kik jutnak ki és kik nem.
  • Lammer
    #2610
    ez badarsag... mindenki "kihasznalna" ha az UEFA "tronjan" sajat hazajanak az embere ulne, most ugye Sved ul... ennyi ... GG ^^
  • Petyus_
    #2609
    Svédeknek vérükben van a csalás, svéd-dán eb meccs óta egyértelmű. :P
  • Lammer
    #2608
    Hmmm mostmar megertem Hriszto papanak a legutobbi botranyos megmozdulasat... valahogy most 1utterzek vele... hmmm erdekes... ;)
  • Lammer
    #2607
    :PPPPP Megyek B.netre, megnezem mit tehetek ezugyben... :D ugyis van uj BO(gyk: Build Order)m, :DDDD
  • DJ Bee18
    #2606
    úgy szájbarúgtam volna a tetvet... de a tapló partjelzők is mekkora amatőrök voltak, össze-vissza integettek a q*rva zászlójukkal... meg olyanokat fújt le, hogy az már kabaré, mellesleg milyen idegbeteg volt már a meccs első felében, nem neki kellene a nyugodság szobrának lennie a pályán??? Jó nem azt mondom, hogy ezért nem nyertünk, de egy egész országot idegesített a mutatványaival, nem lenne szabad meccsre engedni ezt a barmot
  • [Jakuza]
    #2605
    Vedd elo a konzolod es verd agyon a svedeket, mert ha nem teszed en tangallak el.
    En mar tegnap halalra alaztam a Q3-as szervereken a buzikat. :PPP
  • Lammer
    #2604
    de-de mar toltom is! ;)
    ps: remelem a privacy policy nem hazudik ;)
  • Pontius #2603
    Tudom senkit nem érdekel, de a lenti linket elszúrtam
    ITT a helyes link a peticióhoz...
  • Lammer
    #2602
    baszki a nyertunk helyett tavoztunkat akartam irni, latszik mennyire felkavar meg erzelmileg ez a kurv* meccs... :DDDDD
  • forza milan
    #2601
    nalátod...:)))