28330
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #2680
    Amúgy úgy tudom minél jobb helyen végzünk annál könyebb ellenfeleket kapuk az EB selejtezőkön.
  • Kaplan
    #2679
    Milyen fogadalom már ez? Pff!!! LOL! Ember a harmadik hely még meglehet és a bolgárok elleni meccs is sorsdöntő lesz bizonyos szempontokból...
  • Ramore
    #2678
    Én megfogadtam, hogy akkor megyek ki válogatott meccsre, ha kijutunk bármilyen nagyversenyre. A jelek szerint jópár évig nem fenyeget ez a veszély, sajnos!
  • skristof
    #2677
    Argentin mecsen voltam fennt, ott volt egy plakát, amin 10-13 ezerért hirdették. sajna nekem nem lesz rá keret, de telszámot tudok adni, igaz, fogalmam sincs, hogy kik ő, és mégegyszer mondom csak egy plakát volt:



    [sry, de szar VGA kamerás a telóm]
  • Unreal1942
    #2676
    Az nem is vészes. Hol?
  • Takezó
    #2675
    elgondolkoztam rajta, h menjek-e Bulgáriába... csak 22222 Ft utazással, jeggyel együtt, hm
  • Ramore
    #2674
    ez már a Bőör problémája lesz, márha lesz, de bevállalta, ő tudja
  • szanics
    #2673
    csak a törököknél nem mindig fizetnek...
  • Ramore
    #2672
    ha valakinek a jelenlegi fizetésének a többszörösét ajánlják fel, az elég nyomós ok a távozásra
  • szanics
    #2671
    Ha a Loki BL-be jutott volna, biztosan marad, de így megértem, hogy ment.
    Képességei alapján szerintem is beférne mondjuk egy német első osztályú középcsapatba, de nem szabad elfelejteni, hogy az elmúlt időszakban többet volt szegény sérült, mint egészséges, viszont a légiós életbe már régóta szeretett volna belekóstolni.
    Úgyhogy szerintem jól döntött.
  • skristof
    #2670
    a hangsuly az első szón van.
    szerinted....
  • Szega87
    #2669
    Szerintem simán beférne Bőör a Spanyol Getafe , Celta Vigoba ,de portugál
    középmezőnybe tartozó csapatba is mint a Vitoria Guimares v. akár
    a Bundesligába a Hannover 96 együttesébe
  • Kaplan
    #2668
    Már letette.
    Mattheus melett van.
  • Ramore
    #2667
    szerintem ő is reálisan értékelte a képességeit, amikor aláírt a törökökhöz
  • Ramore
    #2666
    mezeytől kitelik, hogy a nyilatkozata ellenére mégsem Matthaus mellé tegye a voksát.
  • skristof
    #2665
    éins meglepődtem hogy oda igazolt. nemértem a debreceni vezetőket sem igazán, egyben kellett volna tartani a csapatot, és még erősíteni...
    Böőr nyugaton hova? szerintem oda elég sovány
  • Szega87
    #2664
    Gyerekek ha ti Böőr Zoli helyébe letettek volna eligazoltatok volna Törökországba az újonchoz??? Mitől jobb a török újonc mint a magyar bajnok?
    Böőr tudásával Nyugaton kéne fociznia szerintem . Mi a véleményetek?
  • Gregorius
    #2663
    Oké, értem, amit mondasz.
  • Kaplan
    #2662
    De nagyon úgy tűnik, hogy Mattheus marad. S ezzel egyetemben a Mezey félék szopnak.. :P Érdekes , hogy Dr. Mezey György (MLSZ alelnök) a Mattheus mellett van csoportot erősítí.

    Érdekel titeket a névsor amelyik mellette, nem döntött még és nem nyilatkozott csoportot alkotják?
  • Ramore
    #2661
    A mezeyéket nem hatja meg, ha elmennek a Matthaus féle szponzorok, mert ők folyton az állami pénzeket lopkodták, ilyen, vagy olyan formában.
  • Ramore
    #2660
    Mi megbecsüljük, ez nem kerdés, de a mezey-mészöly banda nem így van ezzel, sőt....
  • szanics
    #2659
    Én csak azt mondtam, hogy azt a pénzt, amit Matthäus tesz zsebre, ők soha nem fogják lenyúlni, akkor sem, ha Matthäus elmegy.
    És ez így van. Mert ha Matthäus megy, mennek az új szponzorok is.
  • Gregorius
    #2658
    Én most itt nem személyekről beszélek egyébként sem, hanem az egész vezetésről együttvéve. ÉS ne viccelj már, azt te sem gondolod, hogy egy professzionális alapokra épített magyar futball nem húzná ki a talajt a sok élősködő vezető talpa alól. A magyar futball olyan most, mint a közigazgatás volt a nagy leépítésekig. Körülbelül 5x annyi embert foglalkoztat még vezetői szinten is, mint amennyire szükség lenne. A szponzorok is Matthäust szponzorálják, ahelyett, hogy az ő zsebüket tömné. Teljesen mindegy merre megy a pénz, ha az nem az övék közvetlenül az nekik fáj. És egyébként is miért legyen valakinek jó, és mutassa meg, hogy ez a szerencsétlen magyar vezetés 20 éve nem képes azt nyújtani, amit egy jött-ment egy év alatt megszervezett széllel szemben pi*álva.
  • Szega87
    #2657
    Amióta Matthäus az edző azóta igenis voltak és vannak változások.
    Amikor idejött a magyar válogatott nyugodtan nevezhetett volna
    a német regionális ligába FC Puszta néven , most előrtük
    hogy nemzetközileg legyen respektünk , nivósabb lett a focink ,
    meglehet nézni hogy fociztunk málta , svédo. , argentina ellen .
    Ezek a meccsek izgalmasak voltak , lehetett rajtuk izgulni.
    Ez már rég nem volt tapasztalható. Matthäusnak és kapcsolatainak
    hála a világ legjobbjai ellen küzdhetünk (lásd Brazilia , Argentina stb).
    Azonkívül gyerekek teltházas meccsek vannak , meg a tévén is a meccset
    választják . Elindult egy folyamat és kivételesen pozitiv írányba.
    Ezt nekünk meg kéne becsülni és megpróbálni egy magasabb szintre emelni.
    Béke veletek
  • szanics
    #2656
    Ez marhára nem igaz, mert azokat a szponzorokat, akik állják Matthäus fizetését, ő hozta ide (LG főképp). Tehát: Matthäus egy fillérjébe nem kerül a szövetségnek, viszont ha elmegy, az LG is lelép.
  • Kaplan
    #2655
    ... :P
  • mohus
    #2654
    thx:)

    2001 óta ezzel a fockával tolom:)
  • Ramore
    #2653
    Bozóky szerencsére Matthaus mellett van, hiszen részben ő hozta ise! :)))
  • Ramore
    #2652
    A csapatépítéshez tényleg idő kell, ahogyan írtad, 1-2 év, de ehhez valóban szakképzett edző is kell, nem pedig egy mezey edzőképzést megvásárolt kókler, mert az ilyennek (ebből rengeteg van) 20 év sem elég. (lásd 1986 óta a helyzetet)
  • Ramore
    #2651
    itt a pont, de kiegészíteném azzal, hogy a játékoseladásokból is jócskán részesülnének, amiből jelenleg a Matthaus csapat profitál.
  • Gregorius
    #2650
    Mit nem lehet ezen érteni? Azt a lóvét, amit Matthäus tesz zsebre, azt ők vághatnák zsebre kapsásból, ha sikerülne kifúrni.
  • Kaplan
    #2649
    Itt az igazság ;=)
  • jefferson83
    #2648
    :DDDD Egyébként azt tényleg nem értem, hogy aki ellene szavazott az miért? Mi az indok? Nem leszünk világbajnokok és ezért mennie kell. Meg merem kockáztatni, hogy azt a csapatot amit Mattheus kézhez kapott nincs a földkerekségen olyan edző aki továbbjutatta volna ebből a csoportból. Nem tudom a tisztelt "szakértők" nem képesek felfogni a bogyó agyukkal, hogy a csapatépítéshez idő kell? Gyakran 1-2 év is. Én annak is örültem a svédek elleni meccsen, hogy végig tudtam nézni és izgulni is. Általában 3-0-nál már inkább lekapcsolom a tv-t.
  • Kaplan
    #2647
    De itt nem azt kell írni , hogy a Blikk olvasta , hanem azt , hogy ez már egy jó hír.
  • Grusi
    #2646
    "Ma olvastam a Blikkben..."

    Már rossz :))
  • Kaplan
    #2645
    Én is így gondolom :)
  • Kaplan
    #2644
    Tőlem kérded? :P
    Nem tudom, de nagyon úgy látszik , hogy marad.
    Mondjam a személyeket akik mellette voksolta és még akik nem döntöttek?
    Mert akkor előkapom az újságot.
  • Sheva
    #2643
    nagyon helyes MATTHEUS maradj
  • Rudee
    #2642
    A Puhl hatökör, az ő szavazata is csak egynek számít?
  • Kaplan
    #2641

    Ma olvastam a Blikkben , hogy a 14 tagos mlsz szavazó szervezetből 5 ember már arra szavazott Mattheus maradjon , az MLSZ főnökét is beleértve. Így már csak két szavazat kell mert döntetlen esetén a vezető szavazat dönti el a dolgot.
    Az mlsz nagyon sok emailt is kapott a boldog emberektől, akik végre ismét MAGYAR FOCIt láttak és nem köszönték győzni a MLSZ-nek.
    :)