28330
10917302841238962806.jpg
  • Ramore
    #2720
    a komcsivezérek, mezey és mészölyék meg pusztán a vereségek miatt akarják majd eltávolítani Matthaust, ez jobb szerinted?
  • Ramore
    #2719
    Szerintem igaza van, egyrész nem mindegy hányadik helyen végez a selejtezőkön a csapat, másrészt a WBA ferdít valószínűleg, ezért szerették volna itthon is kivizsgálni az ügyet, azaz Gerát. Szó sem volt arról, hogy ráerőltetnék a játékot, ha úgy itélik meg az állapotát, ahogyan azt tette a WBA. Maga az utazás gondolom nem okozott volna neki maradandó sérüléseket, de a WBA kókler edzőjének lett egy újabb alkalma arra, hogy borsot törjön Matthaus orra alá.
  • Laffite
    #2718
    Én se értem miért kell Gerát nyaggatni. Már eldőlt, hogy nem jutunk tovább, Zolit pihentetni kellene és tétmeccsen kellene kipróbálni azt az embert, aki adott esetben helyettesíteni tudja majd a későbbiekben is, mert bármikor bármi előfordulhat, szal én csípem Matthäust, de most úgy érzem nincs igaza.
  • szanics
    #2717
    Ez az egész egy rohadt nagy hiszti.
    A szabály úgy szól, hogy a klubcsapat joga eldönteni, hogy a játékos sérült-e. Ha sérült, akkor nem jön és kész, ezt pedig a klubja dönti el négy nappal a hazautazás előtt.
    Ennyi, nincs min vitatkozni. Amúgy meg szvsz azért furcsa, hogy Matthäus emiatt megint kiverte a hisztit, mert nyilván erre kennénk a Bulgária és Horvátország elleni gyengébb szereplést.
    De mi van akkor, ha - Isten ments - Gera hosszabb távra megsérül, és a kövektező selejtezősorozatban nélküle kell kiállni? Akkor széttárjuk a karunkat? Meg kell találni az embert a helyére.
    Ja, és most hogy kiesett Takács, nem tudom, ki lesz a szűrő. Miért nem hívta be Dárdait???
  • Ramore
    #2716
    Mit szóltok az újfent megbukott sportdiplomáciánkhoz? Ez már nekem kellemetlen, hogy amikor bármilyen sportról legyen is szó, reklamálásra kerül a sor, akkor kivétel nélkül minden esetben elutasítják. Gerának nem kell még csak hazautaznia sem. :((
  • Láma!
    #2715
    a horvátokban bizom egy kicsit, föleg ha nyernek e svédek ellen. met akkor ha jol tudom biztos kijutok, és ha közösen akarunk eb-t rendezni, akkor lehetne egy svéd-lett szituácio....
    mondjuk kiűllhatnának a c csapatukkal
  • Ramore
    #2714
    szerintem pont fordítva sanszosabb, bulgároknál döntetlen, horvát zakó
  • Girondins
    #2713
    Gerával, vagy Gera nélkul is kikapunk bulgáriában , sajnos, horvatokkal meg talan elérunk egy 0-0-t
  • Ramore
    #2712
    bizony, van tétje még a hátralevő meccseknek is, persze Matthaus sem azt mondta, hogy játszatni akarja Gerát, hanem a saját szemükkel is meg szeretnének győződni az állítólagos sérüléseiről.

    a WBA csapata fix kieső lesz idén, nem értem miért kekeckednek a válogatottunkal, örülniük kellene minden egyes hírmorzsának, amikor szóba kerülhetnek, hiszen tudvalevő, hogy gyenge szerepelnek az idén, talán pont az edzőjük miatt?
  • Láma!
    #2711
    egyáltalán nem mindegy hogy a 3. vagy a 4. helyen végzünk e. mert ha a 3. on, akkor az eb sorsolásra talán nem 4 ugyanolyan, agy erösebb csapatot kapunk, hanem kevesebbet...
    igy nö az esély........
    szal nem mindegy hogy játszik e vagy sem
  • skristof
    #2710
    a mentalitással van a baj, illetve azzal, h bryan robson és matthaus nincs tul jó viszonyban. a meccseknek igenis van tétjük, de ezzel sztem te is tisztában vagy (sorsolás miatt).
  • Gabe18
    #2709
    Szerintem ma már teljessen mindegy hogy lesz Gera vagy sem.Mert ha még legalább valami minimális esélyünk lenne a 2. helyre,akkor azt mondom megéri ez a cirkusz,de igy nem tudom minek.Ha a Gerának bármilyen kis sérülése van,akkor is felesleges ezeken a már "tét nélküli" meccseken játszatni.Akkor inkább pihenjen 2 hetet,jöjjön rendbe teljessen.
    Jó,nyilván nem mindegy hogy végül 3. vagy 4.-ek leszünk,de túl sok teteje már nincs.
    Most ha majd nem nyerünk vagy kapunk egy ötöst,akkor a WBA éesz a hibás?Ugyan már...
  • Láma!
    #2708
    elvileg sérült, és a wba azt mondja, hogy megvizsgálhatja a válogatott orvosa, de csak angliában..
  • skristof
    #2707
    szabályzat szerint a nemzeti csapat az elsődleges.. érdekes h wba mégis otthon tarthatja? fifa nem kötelezi? milyen alapon? nélküle a 3adik hely sem lesz meg, vmint ha nem jön haza, az az ő kritikája is...
  • Kaplan
    #2706
    Pff... Azért ez a WBA is piszok ****. Akkora egy fos csapat.MIért nem lehet Gera Nemzetének a meccsére elengedni , mikor a csapat épp feljövőbe van..
  • Láma!
    #2705
    mivel a fifa nem kötelezte a west bromot, hogy engedje el, igy sztem nem fogják elengedi!
  • Kaplan
    #2704
    Na neee... Biztos?
  • Láma!
    #2703
    gera nem játszik a maradék két meccsen!!!!!
  • Gregorius
    #2702
    Ez a faszi nagyon nagy arc, ha az van, amire gondolok.
  • Ramore
    #2701
    jól beszélsz :))
  • Láma!
    #2700
    az lesz a hangulatért felelös, mert rajta kivül más ugyse megy meccsre:DDDD
  • Rudee
    #2699
    Habzószájú Véber kimaradt a névsorból
  • Láma!
    #2698
    jha, ez lemaradt
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Láma!
    #2697
    ezt a cikkhez tartozo forumon találtam

    A szőke szikla lesz az mlsz elnöke, a kisMészöly a szöv.kap., a verebes a segítője, Léderer a pályaedző, és Koko a manager.....
  • Láma!
    #2696
    igen, valobanm elgondolkodtato...
  • Kaplan
    #2695
    Ennyit mondok rá, EZ MAGYARORSZÁG! Itt aztán bármi megtörténhet.
  • Ramore
    #2694
    Nagyon jó cikk a NSO-n, ajánlom mindenkinek a figyelmébe. A címe: Orell Zsolt: Valaki a háttérből mozgatja a szálakat

    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=95823

    Kérdés pedig így hangzik, ki lehet az a személy?
  • Kaplan
    #2693
    A PAOK-kal hozták nagyon össze most a sajtó, remélem nagyon nem igaz. Mert akkor újabb 20-30 év míg jön egy normális edző akivel megint ilyen jók leszünk :(
  • kispeki
    #2692
    na nehogy már ,,sztem. maradni fog"
  • Gregorius
    #2691
    Na, Lothar lehet, hogy mégsem marad.
  • Rudee
    #2690
    Bő keret az utolsó 2 selejtezőre:

    Kapusok:
    Király Gábor (Crystal Palace), Fülöp Márton (Tottenham), Rabóczki Balázs (FC Kobenhavn)
    Hátvédek:
    Bodnár László (Roda JC), Nikolov Balázs (Debrecen), Máté Péter (Debrecen), Éger László (Debrecen), Balog Zoltán (Ferencváros), Gyepes Gábor (Wolwerhampton), Stark Péter (Győri ETO), Vanczák Vilmos (Újpest)
    Középpályások:
    Takács Ákos (Ferencváros), Huszti Szabolcs (Metz), Vadócz Krisztián (Auxerre), Böőr Zoltán (Manisaspor), Buzsáky Ákos (Plymouth), Halmosi Péter (Debrecen), Hajnal Tamás (Sint Trudien), Gera Zoltán (West Bromwich), Korsós György (Rapid Wien), Bárányos Zsolt (Vasas)
    Csatárok:
    Rajczi Péter (Újpest), Torghelle Sándor (Panathinaikosz), Kerekes Zsombor (Willem II), Priskin Tamás (Győri ETO), Kenesei Krisztián (Győri ETO)
  • Kaplan
    #2689
    Ők lesznek a titkos fegyvereink :)
  • Csesza
    #2688
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Takezó
    #2687
    én támogatom Lothart, csak jó lenne, ha innen is beválogatna néhány srácot :\
  • Kaplan
    #2686
    Hehe, tudnak okoskodni az biztos :)
  • Rudee
    #2685
    Én se néztem, nem érdekel a sok balfasz.
  • Gregorius
    #2684
    Mi volt benne? Lemaradtam róla.
  • Rudee
    #2683
    Sport2, 20:30 Mai helyzet, a nap témája. Vendég: Klement Tibor és Kutasi Róbert MLSZ elnökségi tagok Matthaus szerződéshosszabbításáról
  • Ramore
    #2682
    nem tegnap volt, amikor ezt elterveztem, hanem bő 10 éve!!! ki vitatta, hogy a 3. hely meglesz-e, vagy sem? valamit félrenéztél
  • skristof
    #2681
    amúgy átbeszéltük milliószor, és a szerencse ugyanugy el fog kelleni
    meg Matthaus is