28330
10917302841238962806.jpg
  • Ma2ska
    #2840
    Ennyi erövel Varga Zoli is lehetne, lehet hogy volt olyan jó focista mint Lothar és edzőként szintén nem ért el semmit.
  • Ma2ska
    #2839
    Ha már neves embert akarnak szöv kap-nak, a Lotharnal lehetne jobbat is edzői kvalitások szempontjából.
  • Ma2ska
    #2838
    Igy van, ha meg nem lenne ilyen állapotban, akkor se Matthaus kéne. Most mindegy, akkor meg kevés volna.
  • Gabe18
    #2837
    Én elfogadom a véleményed.Bár nem értek minden részével egyet.(az meg hogy én mennyi meccset nézek-néztem az egy dolog,nem fogom bizonygatni)
    Matthaus idehozatala tökéletes volt megint arra hogy a sokkal nagyob és mélyebb problémákat elkendőzzék.
    A mi labdarúgásunk jelenlegi helyzetében tökéletessen felesleges egy Matthaus kaliberű szö.kap.
  • jefferson83
    #2836
    Én láttam a meccset szerintem 4 gólt lőhettünk volna. Ott volt rögtön az elején a Sanya helyzete ami kapufa lett. Volt a másik kapufa, ami igaz nem kidolgozott helyzet volt. Aztán Horváth Zoli is ellőtte a francba 11 méterről. Kerekes is fejelhetett volna gólt talán az egyetlen épkézlább labdaérintéséből. Ennyi jutott most eszembe, szóval rajtunk múlott a dolog elsősorban, a tizeneggyesek már csak hab lett volna a tortán.
  • Láma!
    #2835
    "illetve azt ahogy általában jól ( vagy kevésbé jól) megvernek mindket."

    figyelj, egy kis csapat, mint a mienk is, ezekböl a mérközésekböl tud tanulni, fejlödni, nem pedig luxemburg ellen.szoval ezeken a meccseken, a rutinszerzés, tapasztalatgyűjtés, és a TANULÁS a lényeg, nem pedig az eredmény. és még mindig látszik hogy nem nézel meccset...
    mert akkor láttad volna a hozzáállásbeli különbségeket az évekkel ezelötti, és a mostani csapat közt, és látad volna azt a játékbeli külnbséget, ami bárki számára megfigyelhetö.és ezt Lotharnak köszönhetjük.egyébként ezalatt az idö alatt igaz, hogy többet is ki lehetett volna hozni ebböl a válogatotbol, csaképp ijenkor a kritizálok elfelejtik, hogy egyedül lothar, a klubedzök nélkül sok mindent nem tehet,de amit igen, azt maximálisan meg is tette a csapatért!
    és igenis rengeteget fejlödött a válogatot!!
    akárki akármit mond.
  • Gabe18
    #2834
    Igen,Matthaus erre jó,hogy a nevével ilyen csapatok jobban szóba állnak velünk,és sok ember (köztük a divatszurkolók is) kimehetnek megnézni őket,illetve azt ahogy általában jól ( vagy kevésbé jól) megvernek mindket.
    A Németek és Skótok megverése ugyan nagyszerű barvúr volt,csak éppen semmit nem adnak érte,inkább a Svédeket kellett volna...
  • Láma!
    #2833
    az utobbi 5 meccset korrigálnám mondjuk ugy, hogy a Lothar-irányitotta válogatott meccsei közül nézzen meg párat a kedves divatszurkolo!
  • Láma!
    #2832
    namost!
    aki azt mondja hogy magyar edzövel is elértük volna mindezt, annak azt tudom mondani, hogy ne az eredményeket nézze csak, hanem néha üljön le a kibaszott tv elé (nem merem mondani hogy menjen ki a meccsre, mert vsz életében nem volt) és nézzen meg egy válogatott meccset, az utobbi 5böl!ajánlom figyelmébe a németek, brazilok, real, argentinok, franciák, vagy a skotok elleni derbit. hogy miért pont ezeket?
    hát kedveseim azért, mert egy magyar edzövel nem folyathattátok volna talán pont TI, kritizálók a nyálatokat, ezekre a focinemzetekre, hanem also, vagy felsö-pomeránia nyugdijas válogatottja, meg macedonia ifije ellen rághattuk volna MI fociszeretök, és nézök a körmünket, mig ti néztétek volna meccs helyett a valo világot!
    nos ennyi a véleményem rolatok.
  • a.carkey
    #2831
    Nem Lothar miatt kaptunk ki. Sőt, ez csak szarabb lett volna. Talán ha nem mindenki sérült, aki amúgy kulcsember, és mozgatja a csapatot, akkor vsz nem így alakul a menet Bulgáriában. De velünk ez van. Lehet, hogy ez olyan átok nálunk, mint ahogy 66ban az angolok VB-t nyertek. megnyerték, de azóta semmi, még a közelében is ritkán járnak a dolognak. Nos nálunk az a bizonyos finn meccse lehet a gond. Ha ott kiszívunk, nem játszunk a jugókkal, és talán ez az átok sem száll ránk, mint ami akkor ránkragadt.

    Fene se tudja ...
  • djemba-djemba
    #2830
    ez is igaz, de sztem hagyni kéne dolgozni...tetszik a hozzáállása, és a tenni akarása
  • forza milan
    #2829
    van benne valami!egy rsézében énis igy gondolom,viszont ha visszagondolsz,semmi nagy dolgot nem mutathatunk fel nagy csapat ellen!csak vesztettünk szinte kivéve a hazai 1-1-et a bulgárok ellen,ahhoz isnagy szerencse kellett!egyébként én rajczit próbálnám ki kezdöként,mert szögletböl majdnem mindig gólt lött az utolsó percekben!
  • djemba-djemba
    #2828
    Ez van, ő egy keresett edző, nem egy gellei, akinek a hangját se lehetett hallani, és nem is kereste senki, csak esetleg vmi arab szar...

    Mentalitásban rengeteget fejlődtünk, emellett Matthäus egy jó szervező, ő itt rendet tudna tenni, jól átlátja a dolgokat
    Ő sokkal több, mint szöv.kap. Én hagynám dolgozni...Óriási nemzetközi tapasztalattal renelkezik! A sok magyar csodaedzővel még Izlandot sem tudtuk volna megverni!
    Ebből a csoportból sok csapat nem jutott volna tovább egyébként!

    Nem kell ilyen feneket keríteni egy vereségnek, mert ez a vereség indított be most mindenkit szerintem. Tipikus magyar dolog, hogy ha nyerünk, akkor most azt mondanánk, hogy márpedig, ha kujutottunk volna, most bárkit lealáznánk. Ha viszont veszítünk, akkor vége a világnak!
  • Gabe18
    #2827
    A lényeg hogy ennyit egy hazai kapitányal is valószínűleg csinálhattunk volna.Semmi olyat nem értünk el amihez Matthaus kellett. Nem azt mondom,lehet ha nem Matthaus akkor még hátrébb vagyunk,de hát annál rosszabb nekünk.
    Egyszóval minket nem Matthaus fog előre vinni,pontossan azért mert Ő is csak azt játszathatja aki van.
    Az meg aztán végképp nem használ hogy minden vesztes meccs után, vagy kéthavonta felmerül melyik klubhoz szerződik minket itthagyva.
    (mondom mindezt ugy hogy Bayern szurkolóként nagyon kedveltem Lothart amikor játszott)
  • Monoton
    #2826
    Milyen helyzeteket!!!
    Szerintem nem volt 4 értelmes helyzetünk!!!
  • jefferson83
    #2825
    Na jó a bíró egy mocsok volt, de ennek ellenére 4-2-re simán nyerhettünk volna csak a helyzeteket be kell lőni.
  • Monoton
    #2824
    Jó de a szerbek utálnak a legjobban!
  • a.carkey
    #2823
    Ezt a bírót inkább a horvátok elleni meccsre kellett volna küldeni ... :)
  • Ramore
    #2822
    senki sem szereti a magyarokat, ez meglátszik a bírók hozzáállásán is velünk szemben
  • Ramore
    #2821
    gondolom a te keresetedből egy forint nem kerül Matthaus számlájára, nem? mellesleg nem hinném, hogy többet keresne 2 román-ukrán-fehérorosz nb2-es szintű játékosnál
  • Monoton
    #2820
    Na lehet dühöngni!!!
  • Monoton
    #2819
    Csak öngólpassz!!!
    Nem mintha jobb lenne!!!
  • R9
    #2818
    nem néztem a meccset de hallom gyepes megint öngól :D
    lehet felkéne vinni csatárnak
  • Láma!
    #2817
    mert rugott egy gol, biro les miatt nem adta meg, sanyi labdát elrugta dühében, 2. sárga, sanyi bye
  • Monoton
    #2816
    Azért Matthaus most rendesen kifogja osztani!!
    Nem mintha az segítene rajtunk!!!
  • zaki
    #2815
    én a 2. gól után inkább az angol meccset néztem. tippem nagyon úgy néz ki, hogy be fog jönni, vagyis 2 meccs 2 cumi, sajnos. Sanyikát miért állították ki?
  • skristof
    #2814
    adom
  • bigfoot
    #2813
    büdös bíró!!!!
    utálom hogy mindig a büdös román ,szerb meg ilyenek miatt kapunk ki!!!
  • Gabe18
    #2812
    Torghelle igazán ész játákos.De legalább mehet vissza görögbe...
  • Gregorius
    #2811
    Mondjuk pont nem a mai meccsen látszik a javulás sajnos. Ez jó szar meccs volt minden szempontból. Szarok voltak a bolgárok is, mi még szarabbak voltunk, nálunk már csak a játékvezetés volt szarabb. De a gyep jónak tűnt S nélkül.
  • skristof
    #2810
    te tényleg arra vártál, hogy egy év után látványos játékkal Argentínát megverjük 3-0-ra? te magad is megválaszoltad a dolgot, azt játszatja, akik vannak, mégis igenis látszódik a javulás. persze ugysem tudlak meggyőzni.
    ami a pénzt illeti: ne legyél már naiv. szerinted ha nem ő kapja meg, akkor az nem a fociba megy az a pénz? abból nem fog neked kórház épülni, de még scak nem is marad állambácsinál. szépen a mészölymaffia elnyeli..
  • Kaplan
    #2809
    Tök ugyanezt akartam mondani! FELHÁBORÍTÓ! GUSZTUSTALAN!
  • Gabe18
    #2808
    Nem mintha a Lothar-al hirtelen óriási emelkedésbe kezdtünk volna.Tétmeccsen továbra sem tudtunk egyetlen nagy csapatot sem megverni (hacsak majd a Horvátokat nem),sőt még Izland ellen is mindkét meccs igen szoros volt.
    Két fordulóval a vége előtt minden reményünk elszállt megint.
    Ha 4.-ek leszünk a csoportban az teljessen papirforma,semmi extra nincs benne.
    Szóval vele se csináltunk többet mint a magyar edzőkel eddig.
    Nyilván az edző nem állhat be játszani,igy ő is csak azokat játszhatja aki van.
    Csak akkor felmerül hogy megéri-e az ő edzősége annyiért amit neki ki kell fizetni...
  • skristof
    #2807
    jó a bíró, nem srácok?
    angol meccsen bekemet szo nélkül kiállították, nálunk meg csak az egyenjoguság :) meg az is tök egyértelmű h magyar válogatott meccsre szerb bírót kell küldeni :)
  • forza milan
    #2806
    máltát meg hogy a picsába ne vernék meg a magyarok ha a legbénább válogatott szinte!nemis érdekel már a magyar football!SZAR!
  • forza milan
    #2805
    igyis elvan süllyedve 15 éve!egyébként gratulálok 2-0ra áll!
  • gabber_saviola
    #2804
    tuti hogy marad, ez a 2 meccs nem dönt semmiről .....
  • R9
    #2803
    jó lenne ha maradna
  • gabber_saviola
    #2802
    kikapunk mind 2 meccsen , de Mateusz marad
  • McFrost
    #2801
    elmondom mi lesz:
    kikapunk ma, meg a horvátok ellen, Mateusz elmegy, foci 10 évre elsüllyed....